ModaGiysi

Moda yükseklikte Evrensel kamuflaj pantolonu

Başlangıçta, kamuflaj giysileri sadece askerler için tasarlanmış. Fakat zamanla balıkçılık, yürüyüş ve avlanmak için kullanılmaya başlanmıştır. Modern tasarımcılar kadınlar, çocuklar, erkekler ve hatta hayvanlar için askeri tarzında ilginç modeller sunuyoruz. Kumaş olan renk şemaları çeşitli dolu kamuflaj, dikilmiş.

Askeri tema ile çalışan çoğu tasarımcılar, tüm koleksiyon yapmak ve farklı ülkelere dağıtmak. Özellikle kızlar arasında popüler sahibini cinsellik ve kişilik vurgulayan kamuflaj pantolon memnun.

Biz aktif olarak kadın gardırop için erkek giyim den (kravat, pantolon, yelek) öğrenmeye başladı efsanevi modacı Coco Chanel, haraç ödemek zorundadır. Bu yavaş yavaş ve (1984 yılında icat) kamuflaj geldi. Askeri temalı moda öğelerin dünyasında Bugün lider konumlarını işgal eder.

Kadınlar neden bu elbiseyi koyuyorsun?

Kamuflaj pantolon özel giysileri ile neredeyse tüm mağazalarda ve bölümler halinde satılmaktadır - modellerin seçimi oldukça geniştir. Bu çan tabanlar, düşük bel ve pantolon-borusuz sivrilen. askeri tarzda boyama ilgilenen kim? Bakalım:

  1. Eserlerini veya hobi tırmanışı, güreş ve aşırı turizm ile ilgili Aktif kadınlar. Bu bayanlar genellikle kamuflaj seçim eşofman çekici ve aşırı olmadan. Onlar, pratik kullanımı kolay ve hareketleri basılı tutmayın.
  2. Gayretli bayanlar sıradışı ve olağanüstü bir şey halkın önüne çıkmak için önemli olduğu yenilikleri takip ediyor. Bunların modelleri, düşük bel ve parlak baskı (süsler, uygulamalar, çizimler ve yazıları) ile, genellikle çok dar.
  3. , Kararlı otoriter ve bağımsız kadınlar genellikle böylece kendi bireyselliklerini ve iradeli karakterini vurgulayan, bu giysiler tercih ederim. Kamuflaj pantolon savunma mekanizması bir tür ve erkek özellikleri, güç ve mücadele ruhu etrafında göstermektedir.

Seyreltin ve bir görüntü geniş bir kemer, hava eşarp, şapka ve gözlük parlak renkler ve aksesuarlar olabilir ekleyin. Önemli olan -, mücevher öğeleri ile aşırıya olmaması çok şatafatlı ve tatsız olsun.

Biz kamuflaj zarif detayları vurgulamak

şifon, saten veya ipek eşarp, zarif ince kemer: stilistler ve tasarımcılar askeri giyim ve hafif kumaşlar seyreltmek için tavsiye edilir. Daralmış kamuflaj pantolonu mükemmel bir deri ceket, siyah, genişletilmiş klasik ceket, koruyucu bir figür ile bir ceket ile birleştirilir. Kadınlık ve hassasiyet saçında altın veya gümüş takı veya orijinal klip katacak.

Çocuklar için Kamuflaj

Birçok çağdaş anneler çocukları için askeri boyama kıyafetler seçin ve bu şaşırtıcı değildir. Bu, pratik uygundur ve sözde "eğim" bebeği vurgular. yüksek üstleri ile bertsami ve yivli taban ile Kordon pantolon yetişkinlere kayıtsız bırakmayacaktır. Onlar kesinlikle herhangi bir stil ve renkler ile kombine edilebilir.

Acımasız erkek giyim - kamuflaj

Kesinlikle dünyadaki askeri konuların üniforma gitmezdim bir adam. muharebe pantolon giyilmesi, hatta metroseksüel erkek dönüştürülmüş ve cesur hale gelir. Bugün, kamuflaj farklı tonlarının, moda trendleri zirvesinde kadar ikna pasifistlerden endişe gerek unutulmamalıdır.

mor ve sarı, turuncu ve pembe tonlarının inanılmaz önemli bir kombinasyon. Tamamen bir asker dönüşen için kesinlikle birkaç kurallara uymak ve kesinlikle onları takip gerekir:

  • pantolon askeri renklere koyarak, benzer konulara aksesuarları abartmayın.
  • kamuflaj pantolon ile basit gömlek ve ayakkabı giyilmelidir. Unutmayın, ahenkli bir şekilde elde etmek için, bir şey icat etmek gerekmez. Özlülük - en iyi çözümdür.
  • günlük tarzda sıkı şeylerin tarzını dengelemek yardımcı olun.

Özetlemek gerekirse, kamuflaj kuşkusuz talep ve oldukça popüler olacağını söyleyebiliriz. Bununla beraber, orijinal görüntüleri onlarca oluşturabilir. Deney ve moda yükseklikte olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.