Haber ve ToplumKültür

Ne mezar dekorasyon seçilir?

Mezarların Bakımı ölen anısına bir hediyedir, ve bazı insanlar onun ruh ile iletme yolu olduğuna inanıyoruz. gömüldüğü yer, sadece mezar taşı kurmak olmamalı bu nedenle, ölen ve özel hatıra gün kişisel kutlamaları sırasında ziyaret edilmesi gerektiğini unutur, ama aynı zamanda uygun höyüğün yakınında bir platform oluşturmak etmeyin. Ne açıklık mezar orada özel kurallar var mı?

Nerede başlar?

En önemli şey - anıt ve ardından seçmek için ne müşteriye bir soru var: Standart mezar taşı veya çapraz? Bu zevke ve her Ortodoks kişi bir haç olabilir mezarına ölen akrabalarının isteklerine meselesidir, bu kilise kuralları tarafından izin verilir. Standart veya kıvırcık soba veya karmaşık heykel - anıtının şekli her şey olabilir. Son zamanlarda Mezarların popüler dekorasyon, bazen bir anıt yüklü büst veya büyüme rakamları ölen resmeden bile. anıt en erken cenazeden sonra altı aydan daha yüklü olmalıdır Unutmayın: o çarpık mezar taşları veya imha zemin yerleşmiş olması önemlidir, yoksa.

Mezar dekorasyon: Bu tanımlama işareti ilaveten gerekir?

Bu bir çit kurmak faydalıdır, parçalanıyor alanı olmasına yardımcı olacaktır. elemanı metalden, taştan, veya bu malzemelerin kombinasyonlarından yapılabilir. mezarlıklarda Ahşap çit nedeniyle malzemenin kırılganlığının nadiren ayarlayın. onlar yapmak isteyen ve mezar gibi - kaldırım veya ayrılmaz plaka ciddi tepeyi tanımlayan. Bir tezgah ve bir tablo olarak yararlıdır. Ne olursa olsun seçim mezarın tasarımı, mezar yeri sırasında hala özen göstermesi gerektiğini unutmayın. Eğer mezarlıkta bazı araçlar ve topluluk veya toprağın bakım ritüel elemanlarının yüzeyinin temizlenmesi için araçlar depolamak planlıyorsanız, mini depo için burası düşünmeye çalışın.

son aşama

Eğer dikkatlice numunelerin mezarları kayıt incelemek, en son trendlerden biri fark edeceksiniz - höyüğün etrafında fayans veya asfalt döşeme. Orada otlar kaldırmak gerek yoktur ve taze çiçekler için, bir yatak yapabilir - fikri bu şekilde defin minimal bakıyor, gerçekten iyidir. Ama unutmayın: Bir defa gömülmesini uzatmaya karar verirseniz, kaplama kaldırılacak zorunda ve ardından yeni koydu.

Başka büyük fikir - otları yerinden, çim çimen veya süs bitki dikmek, ancak herhangi bir bitki örtüsü bakmak zorunda kalacak için unutmayın. Genellikle mezarlığa ve taze çiçekler koydu. Bu fikri beğendiyseniz, sığ kök sistemi ile bitkiler için arayın. O bile resmen yasak olduğu bazı yeni mezarlıklarda ağaç dikmekten tavsiye edilmez.

İsterseniz mezarın tam bir açıklık sipariş edebilirsiniz, bu hizmetin maliyeti çok yüksek değil. Çok etkileyici aynı malzemeden ve aynı tarzda yapılmış mezar toplulukları bekliyoruz. Ancak, bunu elde edebilirsiniz ve ayrı ayrı her öğesinin eklenmesi kendini damping tasarımı çekici.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.