IlişkilerBoşanma

Hem erkek hem de eşi ile boşanma geçiyor?

Boşanma - prosedür kendisi sıkıcı. Mali kaybı ve duygusal kızdırdı hem gerektirir. Burada zimmet, her iki eşin tarafından karşılanacaktır ilk nüans ilgili olarak ortak minör Özellikle çocuklarınız varsa. Ve aklın ikinci yönü, her zaman bir kadını korumak. Bir boşanma hep yaralı şahıs olduğu kabul edilir - kadın. Ve eşlerin resen veya üzerinde katılmıyorum, fark etmez. Çoğu zaman bu bir boşanma karıştıran adamlar, sadece onun iç daireyi görür.

Güçlü bir buçuk parçası olarak ettiklerini sonradan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi vardır kendi içinde her şeyi tutar. Bu yüzden daha da kolay bir boşanma geçmesi kime belli değil: sadece tüm olumsuz duyguları atar ve inkar aşaması geçen bir kadın, cevapsız alınan ve önümüzdeki boşanma sonra aylarca veya erkeklerde sakin sakin ve güçlü görünmeye çalışırken, kendi içinde bütün giyen.

boşanma bir alternatif

Hem erkek hem de boşanma geçiyor? İlk olarak, konuyla ilgili mitleri dağıtmak için deneyin.

En yaygın olanlarından biri - sırayla bir adam boşanmalar uzun zamandır beklenen özgürlük elde etmek olmasıdır. Evet, güçlü seks birçok sürekli bu konuda onların arkadaşları testereyle olan eşleri basınca dayanamaz, işe yarıyor. Ama sırayla ondan kurtulmak için, mutlaka boşanıyorlar. Bir adam bir süre sadece kurtulmak için ve yalnız olabilir. Ama sonra hala tüm yasaklayan bir sevdiği eşi döner.

Nitekim boşanmadan sonra eski bir özgürlük duygusu olsa eş,, ama çabuk onu rahatsız etmiyor. Sonra onun seven kadına geri yakın olmak istiyor. Bu nedenle sizden uzak hareket ettiğinde, bu gibi durumlarda, büyük olasılıkla, kocası birisi belirdi ve sizin ve sevgilisi arasında seçerek, o zaman sizin lehinize bir seçim yaptı. Ve uygulamada gösterdiği gibi, bu tür kararların çoğu kez hiçbir şey ile bitirmek. Ya kadın, hangi gittiği için, böyle bir kurban hazır değil veya sahip ilişkiler hem ilginç hale gelir. Böyle bir ittifak çabuk biter.

Bekarımızdır. Yani bir adam haline gelir?

İkinci efsane - Eski eşin hak bekar olur. ama hemen değil, kısmen doğru. Hem erkek hem de boşanma geçiyor? Başlangıçta, daha güçlü seks temsilcisi çok savunmasız hale gelir. Bu nedenle, o şikayet bir yelek gibi yerine bir kadına ihtiyacı var. Ve yaptığım gibi bütün anlamak ve toplantılar bir çift için bir eskort olarak olmak istemiyoruz, böyle bir tatsız rolü kabul edebilir çok değil var.

Bir adam da, ciddi bir ilişkiye hazır değildir. duygular çökmek ve fırtına zevk özgürlük getirmek başladığında Zaten bir süre sonra, o kız ile görüşmeye istekli olduğunu. Ama olumsuz hazır o, birden fazla kadınla iletişim kurmak olmasıdır. Ve böyle bir rol herkesi değil kabul ediyorum.

İlk aşamada geçirildiğinde, o halde adam yine ciddi bir ilişkiye hazır olduğunu. Ama onun yanında o aile ilişkileri içine atılmak için hazır olduğu ile tek olamaz. Bir sonraki bayan değilse kadın bunun için beklemedi olsun. Sonuçta, erkek, sevgilisine yakından bakacağız eski tırmık adım değil artık daha titizlikle olduğunu.

koruyucu reaksiyon

Ve erkekler boşanma geçmekte olduğunu, bugünkü yazı adamıştır üçüncü mit, daha kolaydır. İyi bir aile babası yaşamının gevşek bir şekilde başlar. o oldukça nasıl davranması gerektiğini anlamıyor çünkü Ama, onun savunma reaksiyon oldukça olduğunu. Ve boşanma her yerinde onun girişimiyle oldu ve özellikle eski eşi destekleyen, inançla bakmak başlıyor. Başka çok hoş değil yönü ekonominin yönetimidir. O ve bir kez her şey olur nasıl hayal bile ama bizim istediğimiz gibi gerçekte, öyle değil edebilirsiniz.

Çatal, gıda pişmemiş, o temiz değil, çıkıyor ve buzdolabında yiyecek kendileri tarafından görünmez. Ve işte kadınlar çok daha kolay olduğunu belirtmekte fayda vardır. Onlar ev işleri yapmaya alışmış ve onlar bir dereceye kadar kolaylaşır bile üzeresiniz. Birisi ton pişirmek ve yemek, çorap temizlemek bulaşıkları yıkamak biri için gerekli değildir. D.

Hatta her kişinin başkalarının görüşler oynayan bir boşanma geçiyor nasıl büyük bir rolü. Onlar destekleyen veya taşıt kullanma. Ayrıca, tek adam kadınlardan daha toplumda uyum çok daha kolaydır.

Yana erkekler boşanma geçiyor? çocuklar ile uğraşan sınırlıdır beri güçlü seks için kadınlar için biraz daha küresel bir sorundur. Daha önce olduğu gibi, onların yetişmesi üzerindeki etkisinin gücü yok. Bir adam onun için farklı ve alışılmadık çevrede yaşama nasıl yeniden öğrenmek zorunda.

Çocuk ve boşanma

Ve nasıl bir boşanma hayatta kalmak için çocuk adam annesiyle oldu? Şimdi anlayacaktır. Zaten belirtildiği gibi, o sevgi dolu bir babaydı özellikle bir adam için en zor şey, onların çocuklarından ayrılması bu. Birçok kadın çocuğun babası ile toplantılar manipüle etmek başlarım. Bu erkek ruhu güçlü yaralanmaya neden olur. Sonra boşanma başlatıcı koca haline geldi, özellikle bu sorunla yalnız. Hiç destekçileri var. Sonuçta, herkes o hak ve şimdi sadece kendimi suçlu, acıyı izin inanmaktadır.

erkekler boşanma geçiyor musunuz? Evet. Yukarıda belirtildiği gibi, ilk sorunlar temizlik ile bile ortaya çıkar. Bir adam önce tüm eşi meşgul çünkü ve bunu nasıl, o bilmiyor, kendileri bakmak için geliyor. Buna ek olarak, problemleriyle baş başa bırakılmıştır.

Ve yakında bekar hayatı usandırmaya başlar ve bu konuda hayal adama oldukça gereksizdir. O kendini imha dönemden geçiyor başlar. gelenle ve diğer birçok kötü alışkanlıkları vardır, alkol. Yani o evlilik ne yoksun tüm zamanlar tatmin olmaya çalışır vardır. Ve o kafalılığa bir rutin haline daha çizer fark etmez.

Man-başlatıcı

Bir erkek kendi inisiyatifleriyle bir boşanma geçiyor gibi? Eski eşin sonra yapacak karısını terk etmeye başladığı ilk şey, bu gelenle topluyor. onun metresi onu ayrıldığını bile, bir adam hızla başka ciddi bir ilişki için hazır olmadığını fark etmeye başlar. Şimdi ona bir arkadaşı verebileceğinden fazlasını cinsel bir sürü denemek istiyor. Kendisi için ona renkli ve unutulmaz ilişkinin bir dizi verecek ateşten bir top bekleyen bir yerde dışarıda düşünmeye başlar.

Ama gerçekte, bu dileği olmadı. Her yeni kadın bakım için. Karışıklık birkaç hastalıklara yol açabilir. çıkıyor gibi, geçici metreslerin hiçbiri buna uyum ve anlayış ile tedavi etmeye istekli değillerdir.

İpuçları

Nasıl bir boşanma geçmesi birine yardım etmek? Onun için böyle zorlu bir dönemde yakın ona destek olacak arkadaşları vardı önemlidir. aşırıya kaçmak olmamalı ve daha iyi bir kez daha evde kalmak ve bir kitap ya da başka favori eğlence ile vakit geçirmek olduğunu. o boşanma başlatıcı yaşında da, eski eşi intikam almak olmamalıdır. sakin ve dengeli olmaya çalışın. Iş ve hobi onların tüm enerjisini göndermek için daha iyidir.

Bir boşanma geçiyor zaman unutmayın ve tüm ama kendiniz eski diğer yarısı acılarını suçlarlar. Bunları tekrar etmemek için kendi hatalarını incelemek için denemek için daha iyidir.

Eski eşler için öneriler

Nasıl bir boşanma, kadın ve erkek hayatta kalmak için? Hem karı koca özellikle yaşamın yıllar sonra sert ayrılık alır. Ama bunların her biri kendi yöntemiyle yapıyor. Bu gibi durumlarda kadınlar, en toplandı. Onlar artık sadece kendisi için cevap vermek zorunda ama onların omuzlarında sorumluluk yükü artık babasız büyüyecek çocuklar için olduğu gibi duruyor beri. Ne olursa olsun boşanma nedeni, her zaman insan olması gerektiğini unutmayın. Bu nedenle, samimi ve saygılı ilişkiler sürdürmek için çalışmalısınız.

Sonuç

Adam eşi ile seyreltilmiş hayatta nasıl Şimdi açıktır. Her durumda, her bir ortak desteğe ihtiyacı vardır. Bu nedenle, arkadaşları ve akrabaları eski eşleri yardımcı olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.