SağlıkTıp

Meme Küçültme - Nasıl ve Neden

Büyük göğüsler - Büyük göğüslü kadınlar sırt ağrısını yaşamaya olasılığı daha yüksektir bu nedenle öncelikle, omurga üzerindeki yükü artar.

muhteşem formların sahipleri genellikle meme altında bu tür sorunlar, mütevazı meme bilmeyen kadınlar sarkma, çatlak izleri, tahriş, sutyen seçimi ile ilgili sorunlar ile uğraşmak zorunda.

Buna ek olarak, büyük göğüsler rahatsızlık spor yaparak ve sadece koştu. Bazı durumlarda, yatar pozisyonda, derin nefes ve onun karnına ve yaptığı yalan imkansız!

Beklendiği gibi, birçok kadın göğüs küçültme karar - mammoplasty veya mastopeksi azaltılması.

Eğer tüm inceliklerini öğrenmek, hem de birkaç kez düşünmek gerekir bu yüzden böyle bir operasyona karar vermek oldukça zordur.

Tabii ki, kamu para yardımıyla göğüs küçültme şüpheli yöntemleri deneyin kilo, ama bugün çok gür göğüslerinin kurtulmanın en etkili yolu plastik cerrahi olduğunu olabilir.

Bu artışın uzun süre uygun bir klinik için bakmak gerekebilir göre meme küçültme çok daha az popüler olduğunu belirtmek gerekir.

Sadece operasyon yapmaya karar yapmanız gereken ilk şey, plastik cerrahi ana profil hangi bir klinik, bulmaktır. olumlu ya da olumsuz Yorumlar, tıp kurumunun seçimi ve ameliyat yapacak bir doktor ile yardımcı olacaktır.

İkinci adım - plastik cerrah gelen ilk alımı. Doktor göğüs küçültme gerçekleştirilen farklı yöntemleri hakkında önceden aktarılan hastalıklar, davranış denetimi ve rassazhet sorulduğunda, ayrıntılı olarak şikayetleri dinleyecek.

dört ana tipi vardır : indirgeme mammoplasty dikey dikiş ile, standart bir bağlantı nipeli ile ve liposuction ile.

Standart yöntem bir çapa biçimini alacaktır oldukça büyük bir yara içerir. kesi yoluyla cerrah glandüler doku parçasını kaldıran bu operasyonun bir sonucu, göğüsler sadece azaltılmış, aynı zamanda daha tonda haline değildir.

dikey bir dikiş ile bir işlem daha az kullanılmaktadır. kesi meme çevresinde yapılan ve dikey olarak aşağı ondan edilir. Bu ameliyatın avantajı kurtarma olmasıdır meme formu onun izleri korumaya yardımcı olur, ancak bazen düzeltici ameliyat için ihtiyaç vardır.

Üçüncü yöntem, tam bir nakil meme kompleksi içerir. İlk eğer bu işlem gereklidir meme boyutu önemlidir ve sarkma derecesi büyüktür ve hasta mütevazı boyutunu almak istiyor.

En koruyucu cerrahi - liposuction kullanılarak göğüs küçültme olan memeler daha yuvarlak bir şekil ve düşük sarkma sahip olan hastaları gösterir.

Her durumda, bu konuda cerrahın görüş tarafından yönlendirilmelidir. Aynı zamanda böyle bir operasyon pratik çocukların geleceği için planlama olanlar kontrendikedir nedenle dikleştirme operasyonu sonucu süt kanallarından kısmını kapatır gibi yani emzirme imkansız hale gelmesi hatırladı ve edilmelidir.

zor olabilir göğüs küçültme karar verin, ancak bu çözümün büyük bir avantaj omuzlarından ameliyattan sonra tam anlamıyla ağır bir yük düşmek olurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.