ModaGiysi

Mitten tığ işi - çok rahat ve şık

Bugün örme şeyler modaya döndü . Birçoğu, kural olarak bir kopyada var olan ve herhangi bir gardırop için mükemmel bir ilave olabilecek benzersiz el yapımı ürünler elde ediyor. Tığ işi ile yapılan ürünler özellikle popülerdir.

Bu örme yöntemi bitmiş şeyin özel bir zarafet olmasını sağlar. Tığ işi tarafından yapılan her modelin özelliği olan havadar ve şıklığın başka bir yolla elde edilmesi zordur. Gerçek bir ustanın yaratılışında çalışması koşuluyla, kanca sayısını ve ipliğin kalınlığını doğru bir şekilde seçebildi. Buna ek olarak, doğru deseni seçmek çok önemlidir. Ne de olsa, nispeten kalın, demetlenmiş bir iplikten yapılmış tığ işi eldivenler, üretim için seçilen tasarımın içerdiği güzellikleri taşıyamazlar. Pamuktan oluşan çok ince iplikten yapılmış daha güzel ve çekici görünümlü ürünler. Böyle bir şey güzel bir havlu deseniyle bağlanması şartıyla gece elbisesine harika bir ilave olabilir.

Bu tür ürünlerin renk şemasında kısıtlamalar yoktur. Bugün faydalanan iplik üreticileri, çeşitli renklerde kaliteli malzemeler sunuyor. Hatta en zorlayıcı ve titiz kadın, kendisi için doğru varyantı bulabilecektir. Aynı zamanda geniş bir yelpazede sunulan melanj iplikleriyle ürünleri farklı tonlarda giysilerle uyumlu bir şekilde birleştirilecek.

Satışa elverişli bir çifti bulamazsanız, siparişinize göre eldivenleri her zaman bağlayabilirsiniz. Bu durumda, bireysel bir yaklaşım garanti altına alınacaktır. Bitmiş ürün yalnızca benzersiz ve benzersiz olmayacak, aynı zamanda elinizde de ideal bir konumda olacak.

Eldivenleri sokakta giymek için tığ işi yaptırırsanız, daha yoğun pamuk veya saf yün ipliğiyle ilişkili ürünleri tercih etmeye değer. İçlerinde çok düşük sıcaklıklarda bile elleriniz donmaz. Özellikle eldivenler ilginç bir fantezi desen oluşumu ile birkaç iplik örme olsaydı. Onların içinde, en şiddetli donda bile donma zor olacaktır.

Isıtıcı örme ürünler sadece eldiven olabilir. Pozitif bir sıcaklıkta bile soğuk olan insanlara aitseniz, ikinci seçenek daha da tercih edilir. Bununla birlikte, daha fazla sunum yapılmasını istiyorsanız, halen tığ işi eldiven satın almalısınız.

Satın alma sırasında bu ürünün kalitesine dikkat edin. İç kısımda dişler ve nodüller olmamalıdır. Aksi halde, çorap sırasında rahatsızlık hissedeceksiniz. Buna ek olarak, nodüllerin en mantıklı olmayan anda ortaya çıkma özelliği vardır. Böylece delik oluşmuş olur. Ayrıca, seçtiğiniz modelden hangi ipliğin yapıldığını da belirttiğinizden emin olun. Bu davada çok önemlidir, hıyar olmaz. Bu tığ işi eldivenleri, cildi çok rahatsız edecekleri için uzun süre giymek zor olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.