SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ne kadar çabuk enjeksiyonlar gelen topaklar kurtulmak için? 10 etkili yollar

Oldukça sık enjeksiyonlar bir yan etkisi tümsekleri, çürükler ve mühürleme vardır. Bu, takip eden enjeksiyonları zorlaştırır fiziksel ve estetik rahatsızlık verir. Eğer çekim üzerindeki çıkıntılar kurtulmak öğrenmek önce, bunu kendiniz yapabilirsiniz hangi durumlarda yer bulmak ve bir doktora görünmen gerektiğinde.

Seal veya iltihaplanma?

contanın enjeksiyon zararsız olabilir sonra her zaman oluşmamaktadır. Bir apse şeklinde Ciddi bir bela doktora acil tedavi gerektirir. inflamasyonun nedeni steril olmayan araçlar, kirli elleri ve enjeksiyon bölgesinin yetersiz dezenfeksiyon olabilir. Enjeksiyon artan ağrı, kızarıklık, şişlik, kaşıntı ve artan vücut sıcaklığının bölgede olsaydı kendi kendine ilaç tavsiye edilmez. enjeksiyon sonrası bir yumru oluşturacak nedenle, asla doktor göstermek için en iyisidir.

Nedenleri mühürler ve enjeksiyonlar gelen çürükler

Kısa bir iğne (veya yetersiz derinliğine tatbikin) çoğu zaman deri infiltrasyonu altında oluşumunun nedenidir. Başka bir deyişle, ilaç kas ulaşmaz ve deri altı tabakasında kalır. Bundan başka emilim iyileşme süreci rahatsız edici yavaştır. için yüzden kas içi enjeksiyon, özellikle antibiyotik, uzun iğnelerle şırınga tavsiye edilir.

İlaç maddesinin Yüksek hızlı enjeksiyon mühürler ve hematom (morluklar) görünümünü neden olabilir. Bu durumda, kalmadan malzeme, kas dokusunda dağıtılmak üzere ve onları patlama yaparak, kan damarları üzerindeki bir şişme basıncı oluşturur. Başka bir nedeni çürükler muhafazaların iğne hasarıdır.

Geleneksel yöntemler

Geleneksel tıp ev ilaçları kullanarak enjeksiyonların topaklar kurtulmak için nasıl sorusuna çeşitli cevaplar sunuyor.

İşte onlar:

- ham patates, yarıya temizleyin ve mühür kesim eklemek.

- sıcak suda köpürene sabun temiz bir bez ıslatın ve koniler için geçerlidir.

-, turşu al bir parçayı mühür boyutunu kesti ve bir alçı yapıştırılması ile gece ekleyin. enjeksiyonlar gelen topaklar sabahı kalçayı buharlaşır.

- Mix 3 yemek kaşığı alkol kaşıklarla bal 1 çorba kaşığı. Yavaş yavaş elastik kek yoğurmak, un ekleyin. , Mühür takın selofan ve sıcak bir bezle sarın. Gece boyunca bırakın.

- 2 parça karıştırın pişmiş soğan 1 kısım ile , sabun da ovmak ve gece boyunca yalıtım alanına ekleyin.

eczane ajanları

Nasıl ilaç enjeksiyonları gelen topaklar kurtulmak için?

- çözelti eşit hacimde karıştırılır magnezyum sülfat pamuklu çubuk nemlendirmek bir alkol karışımı ile ve lapa saat uygulanır. Günde 2-3 kez tekrarlayın.

- 1 oranında bir alkol ile birleştirilir Dimexidum çözeltisi 4 20-30 dakika contaya günde 2 kez uygulanır.

- toptan geceleri uygulama Propolis merhem veya propolis tentür, önceden yağlanmış mühür yağı.

- "Ambulans çürükler ve çürükler." Cream Edinme Enjeksiyon için günde 2 kez uygulayın.

- Hızlı rezorpsiyon etkisi hematom (çürükler) merhemler ve jeller uygulanması ile verilen "Troxevasin", "Heparin", "Lioton" ve preparasyon "Badyaga".

Şimdi enjeksiyonların topaklar kurtulmak için biliyorum. Bu araçları uygulamadan önce deri üzerinde yaraların yokluğunu doğrulamak için sadece kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.