HobiDikiş

Ne duvar kalıntılarından yapılabilir? Ev yaratıcılık için ilginç fikirler

Her kişi, iş ve yaratıcılık dinlenmek için ev konforlu bir ortamda yaratılmasını amaçlamaktadır. Çoğu zaman, sonra onarım duvar kağıdı ve boya bulunmaktadır. Ne yapmalı? yazık atın ve diğer amaçlar için kullanılamaz. Peki, duvar kalıntılarından yapılabilir?

Eski mobilya için yeni yaşam

Ne zaman ve para minimum duvar kalıntılarından yapılabilir? Her eski mobilya güncellemek için böyle malzeme kullanılarak yeteneğine sahiptir. Bu duvar kağıdı, boya, tutkal, astar ve macun kalıntılarını gerektirecektir. hemen hemen her yüzeyde dekore edebilirsiniz. Bu kapı, duvar, çekmeceler ve raflar olabilir. Ayrıca mobilya içinde bir gövde üzerinde yapıştırabilirsiniz. Bu it a taze ve özgün bir görünüm verecektir.

Dekore mobilya mükemmel herhangi içine sığacak. duvar veya perde renkleri ile uyum içindedir Orijinal görünüm ürünler. mobilya parlak ve eşsiz çıktı, bu ölçülü renklerde yürütülen iç nesneler arasında iyi vurgu olabilir. masa, komodin veya başlık üzerinde duvar kağıdı, duvar rengi ile uyum içinde, bir birleşik ve tam kompozisyon oluşturabilir.

mobilya hazırlanması

Başlamadan önce dekorasyon, mobilya hazırlanmalıdır. Başlamak için böyle boya veya gevşek boya kadar eski kaplamayı kaldırmaktır. Bu zımpara kağıdı kullanılarak yapılır. yüzeyde derin çizikler, cips ve çatlaklar mobilya bırakmazlar. Onlar macunla mühürlü ahşap ile çalışmak üzere dizayn edilmelidir. işlenmiş alanlar zımpara kağıdıyla zımparalanmalıdır gerekir. Bu malzeme daha iyi mobilyanın yüzeyinde yapmaya izin verecektir.

Ürünün sonunda tamamen astar kapsamalıdır. yapıştırmadan önce mobilya iyice kuru olmalıdır. ille duvar kağıdı bütün yüzeyini kaplayacak değil. Belki bir kısmı boyalı olmalıdır. Eğer duvar kağıdı ile çalışmaya başlamadan o yapılmalıdır.

Nasıl yapıştırmak için?

bir başyapıt yaratmak için kendi ellerine duvar kalıntıları itibaren, biraz hayal gücü ve basit araçlarla çalışma yeteneği sürer. dikkatle yüzeyini ölçmek için başlamak için tedavi edilecek. Elde edilen değerler, duvar kağıdı sokulabilmesine ve istenen büyüklükte bir parça kesilmelidir.

Bu mobilyanın yüzeyine malzemeyi tutturmak için kalır. Sen duvar kağıdı macunu veya PVA kullanabilirsiniz. İlk seçenek tercih edilir. Duvar kağıdı tutkalı yavaş tüm kıvrımları ve kırışıklıkları düzeltmek için izin verir. Malzeme kıvrımlarından havanın dışarı atılması, düz bir yüzey ve iyi uygulanır. Bu pansuman süreçte burada bitmiyor.

Nasıl yüzeyini korumak için

Etkili bir tablo veya konsolun üstüne duvar kağıdı bakacağız. Bununla birlikte, bu yüzeylerin hızlı bir şekilde kontamine olur. Bu nedenle, malzemenin işleme tabi tutulması gerekmektedir olduğunu. kağıttan yapılmış yapıştırma duvar kağıdı için kullanılan, size kalan yapışkan astar PVA temelinde yapılır gibi kullanabilirsiniz, ilk başta koruyucu film ile onları karşılamak gerekir. ince bir tabaka halinde kurutulmuş malzeme üzerinde önceden olduğu bir bileşim uygulanır.

muamele edilen yüzey cila, tercihen su bazlı ile kaplanmalıdır. Bu koruyucu tabakasının tamamen kuruduktan sonra yapılmalıdır. Başlangıç için duvar kağıdı küçük bir parçası üzerinde vernik etkisini test etmek önerilir. malzeme deforme değilse, bileşim edilmiş yüzeye uygulanabilir. Duvar kağıdını seçerek vernik kaplama malzemesi bazı tonları daha koyu hale geldikten sonra unutulmamalıdır zaman.

Mobilya vinil dayanılarak yapılan duvar kağıdı süslemek için kullanılırsa, sen yaşayamaz. Bu tür bir malzeme, kolaylıkla temizlenir. çalışmak için ayrıca kullanabileceğiniz kendinden yapışkanlı duvar kağıdı.

olağandışı jaluzi

daha özgün fikirler vardır. duvar kağıdı güzel ve parlak perdeler yapabilirsiniz. kağıt temelinde Çok olağandışı bir görünüm kepenkler. Onlar herhangi bir pencerede asılı edilebilir. Ayrıca, bu perdeler şık duvar kağıdı ve güneşten korumak için folyo daha kötü görünüyor. Hazır tasarımlar oldukça kolay elde edilebilir ve doku ürünlerinden neredeyse ayırt edilemez.

duvar kağıdı perde imalatı için biraz zaman ve minimum maliyet alır. Daha yoğun daha iyi: yoğunluk özellikle dikkat etmek gerekli malzemeyi seçerken. Bu durumda ideal dokunmamış. Renk olarak, küçük bir figür olan aydınlık duvar kağıdı seçmelisiniz. Bu durumda, malzeme çok renkli olmamalıdır.

perdeler nasıl yapılır

Zaten kendi elleriyle duvar kalıntılarından, belirtildiği gibi, özgün kepenkleri yapabilirsiniz. İlk olarak, pencere camının genişliğine karşılık gelecektir web, keselim. Boyunca duvar uzunluğu en fazla% 25 olmalıdır. Bu parçada itibaren bir akordeon yapmalıdır. Dolayısıyla büyüklüğü 2,5 ila 5 cm olmalıdır katlanır. özellikle önemli olan yöndür. Ekranın üst ucu yukarı doğru ve alt olmalıdır - aşağı.

akordeon imalat sonra ürünün merkezini belirlemek ve bir delik yapmak için gereklidir. Sen bir bız, delik açma, ince matkap kullanabilirsiniz. Elde edilen delik kablosunu gerdirmeli. Hazır perdeler yayılmalıdır. perde boyunca gerilmiş kablosu, bir düğüm atılarak, düzeltmek için gereklidir. duvar Perdeler neredeyse hazır.

Üst kat üzerinde tutması gerektiğini çift taraflı bant. Bu bir pencere çerçevesine bitmiş ürünü monte etmek için gereklidir. tutkal ortasında duran alt kat, yaklaşık yarım düzineden, ardından bantlayın. Sonuç Tavuskuşu kuyruğunun gibi görünmelidir. kablosunun sonunda, yükseltmek mümkün ve daha sonra perde alçalır böylece bir tespit parçası, aşınma gerekir.

dekore lamba

Ne duvar kalıntılarından yapılabilir? İyi bir seçenek orijinal lamba olabilir. çerçevenin imalatı için, abajur ve bazı duvar kağıdından gerekir. üst ve alt kenar, yaklaşık 2 santimetre kalacak şekilde malzemeden bir parça kesilecek. Arka dikkatlice duvar kağıdı macunu kullanarak çerçeveye yapıştırılmış olması gerekir. Sol marjı çeşitli yerlerde bir yarık açarsa ve kırışıklıkları görünür etmemek için daha sonra yapının içinde tutkal gerekir. Sonuç olağanüstü bir tasarıma sahip yeni bir zemin lamba olduğunu.

istediğiniz gibi bitmiş ürün dekore edilebilir. bu ideal bant ve örgü için. Bacak lamba da dekore edebilirsiniz. Bu durumda, tüm hayal bağlıdır.

Bitkiler için saksılar

duvar kağıdı kalıntılarından Crafts orijinal tek değil, aynı zamanda faydalı değildir. Çiçek saksıları, genellikle kil veya plastikten yapılmış. Onların tasarım genellikle sıkıcı ve nevzrachen olduğunu. konteyner bitkiler olarak güzel para ister. İsterseniz Ancak, bunları kendiniz dekore edebilirsiniz. Bu ürünler evi dekore, veya iyi bir hatıra olarak hizmet verebilir.

çiçek saksıları ile çalışmak için duvar kağıdı küçük parçalar kullanmak en iyisidir. dekorasyon için malzeme ince seçmelisiniz. Yatmak daha kolay olacak ve yüzeyde kırışıklıklar ve kıvrımlar oluşturacak olmaz. pot tamamen yapıştırıldığında, bir süre kurutma için bırakmak gerekir. Savunmadan unutmayın. Duvar kağıdı üzerine bir tutkal tabakası koymak gerekir. kompozisyon kurur, sıradışı saksı lake edilmelidir.

diğer ürünler

iç dekorasyon için çiçek duvar kağıdı veya bütün demet yapılabilir. Bu yenilik tasarım uzayda yeni tonu getirecektir. Buna ek olarak, kağıt çiçekler solgunluk olmayacaktır. İçin duvarlarını süsleyen , duvar kağıdı resmini kullanabilirsiniz. Onların üretim işlemi çok basittir.

Eğer fotoğraf çerçevesi kullanırsanız, aksan sağlayacak kolaj bir tür oluşturabilir. Ancak, doğru ürünü seçmek için. Çerçeve farklı boyutlarda olmalı, ancak onların tasarım aynı olmalıdır. Bu duvar kağıt parçaları kesilmiş ve ürün içine eklemek için sadece kalır. Hepsi bu. hazır duvarlar için orijinal dekorasyonu.

orijinal paneli

Arzu edildiği takdirde, duvar kağıdı kalıntıları paneller üretilebilmektedir. Toplu ürünler için karton, kontrplak ya da sunta gerektirir. Hazırlanan paneli astar ile kaplanabilir başlamış ve daha sonra bunun kağıt. malzemenin kenarları ürünün arkasındaki tamamlamayı var. süspansiyon unutmayın. Onun arka yan paneller üzerine monte.

Bu durumda yeterince büyük bir desen ile duvar kağıdı üretiminde kullanılan güzel resimler, görünüyor. Paneller, bir ya da modüler yapılabilir. Bu, tüm tercihleri ve arzularına bağlıdır. Etkili tam monokrom çizimleri bakacağız.

sonunda

Şimdi de duvar kağıdı kalıntılarından neler yapabileceğini biliyoruz. İstenirse, malzeme kullanılabilir dekorasyon tencere orijinal panellerin oluşturulması için de eski mobilya geri veya tüpler, vb. Bu biraz zaman ve çaba gerektirir. Bunun bir sonucu olarak, aynı ürün orijinal ve hoş bir tasarıma sahip olan, elde edilir. İstenirse, eski duvar kağıdı için kullanılabilecek duvar dekorasyonu ve tavanlar. Sen büyük tuvaller sopa ve odada alanları belirlemek, ancak kağıt parçalarını kesip büyük boyutlarda düz bir yüzeye yapışabilir edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.