Ev ve AileGebelik

Duphaston nasıl hamilelik ve neden sırasında uymaları?

Oldukça sık, hamilelik ile ilgili sorunlar ve bir kadının vücudu seks hormonu progesteron eksikliği ile ilişkili akışlarının. Bugün sorunu çözer çok etkili bir ilaç yoktur. Bu nedenle, yaygın obstetrisyenler tarafında kullanılan, anne ve fetüs için kesinlikle zararsızdır.

Ayrıca, gebelik sırasında Duphaston bile başlayabilir engelleyebildiği spontan düşük yapma. Bir bebek yataklık için değil, aynı zamanda pek çok jinekolojik hastalıkların tedavisinde sadece kullanılır.

Duphaston aktif anlayışı planlama için kullanılır, özellikle alışılmış kürtaj, kısırlık ve dış gebelik. Eğer başarılı olursa o düşüğe neden olabilir, çünkü, yaşamın kökeni, bunu içme durduramaz.

Hamilelik sırasında Duphaston tavsiye edildiğinde düşük yapma tehdidi, eşlik kanlı deşarj ve karın ağrısı. Bu artan rahim sesi kaynaklanmaktadır. duphaston için Endikasyon da olduğu gebelik gelişen geçmişini. risk faktörlerinin çoğu ortadan kaldırır çünkü.

Mı Duphaston alma gibi gebelik sırasında, doktor, karar genel kurallar olmasına rağmen. Ancak, her birey kadın ise rejimi ve doz dikkate belirli durum ve ilaca vücudun tepkisini alarak seçilmelidir. istenmeyen alma 20 hafta sonra.

Duphaston imkansız Bununla birlikte, sert bir iptal yavaş yavaş dozunu azaltmak için gereklidir. Bazen progesteron gerekli miktarda üretir plasenta oluşur bu sefer, tarafından olarak 4 ay sonra bu ilaç yüzey ile tedavisi.

Gebelik ilacı planlarken 1 hacimli alır. Günde 2 kez 11-25 gün döngüsü ile. Gebelik aynı dozda en fazla 20 hafta yaptığı sürekli alımı devam olmadığını belirlemede. Ancak, mutlaka tedavi rejiminin muhtemel ayarlaması için doktorunuza bildirmeniz gerekir.

Djufaston bu nedenle etkili dozaj sitoloji sonuçlarına göre ayarlanabilir vajinal epitel etkiler. Ayrıca, vücut sıcaklığını değiştirmez, bu nedenle gebelik normal bir ölçme onun rektum kullanılarak kurulabilir.

bu belirtiler ise düşük, tehdit karın hem de tespit ve ağrı, aşağıdaki gibi Djufaston gebelik alır: ilacın 40 mg, ve daha sonra her 8 saat 1 t Semptomlar devam ederse bir kez doz 1 m artar .. bunların ortadan kalkması için sonraki her kabul sırasında. Sonra, etkili bir miktarda İlacı haftasında. Sonra azaltmaya başlamak, ancak semptomların ortaya çıkması ile bir kez daha önceki dozdan döndü.

Duphaston kontrendikasyonları vardır:

  • epilepsi;
  • Bileşen intoleransı;
  • böbrek yetmezliği;
  • migren;
  • kardiyovasküler sistem hastalıkları.

ilaç alırken Yan etkiler nadirdir. Çoğu zaman dozda bir artış ortadan kaldırır rahim kanaması, görünür. Ancak, nadiren aşağıdaki oluşabilir:

  • periferal ödem;
  • hemolitik anemi;
  • Karaciğer problemleri.

Duphaston 10 mg 20 tablet ile bir paket içinde satılır. Moskova'da bu 550 ruble ortalama maliyeti eczaneler.

Ayrıca, gebelik sırasında Duphaston için önerilir kronik endometrit. Bu hastalığın yana immünolojik aktiviteyi artar ve bu ceninin reddedilmesine neden olabilir. Hazırlık onu ve düşük kaybolana olasılığını normale, bir engelleme faktörü oluşumunu destekler.

Böylece, hamilelik sırasında Djufaston tehlikeli değildir, başarmak ve sürdürmek için yardımcı olur. Orada ilacın standart rejimi, ancak doktor belirtmelisiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.