HobiDikiş

Nasıl bebek Barbie ve canavar Lisesi için mutfak yapmak için?

35 santimetreye kadar büyüyen Oyun bebek dünya çapında kızlar için en popüler oyuncaklar arasında bugün. Satışta her zevke ve bütçeye uygun bütün aile bebek değil, aynı zamanda çeşitli aksesuarlar sadece bulabilirsiniz. Bu, tüm kızların hayalindeki mobilya ile oyuncak evi olduğunu. eğlenceli oyunlar bir sürü kendi elleriyle yapabilir Ama eğer satın almak ister? Bugün nasıl evde bebek için mutfak yapmak size.

Hazırlama skeçler ve malzemelerin seçimi

Bir evde Onarım daima proje ile başlar, kötü nedir oyuncak ev? yaratıcı süreç geçmeden önce, gelecekteki mutfak tüm boyutlarıyla bir taslak veya daha iyisi doğru çizim çizmek gerekmektedir. mobilya ev için bir yer ve istenen yapılandırmasına karar verin. Gerekli asgari: evye, çalışma masası, soba. Yeterli alan varsa, dolap, buzdolabı ve yemek alanı asılı ekleyebilir. İlham almak için, kendi mutfağa gidin veya bu iç resimlerle dergileri görmek. Nasıl minimum çabayla bebek için mutfak yapmak için? Uygun malzeme arayın: duvar kağıdı, kendinden yapışkanlı bant ve plastik kaplama kalıntıları vardır hemen hemen her ev. Bütün bunlar bizim bebek el sanatları için faydalı olacaktır. Bunun yerine yapı malzemelerinin, ilgili çizimleri yazdırmak için deneyin, çocuk yaratıcılık için renkli kağıt ve karton kullanabilirsiniz. Kendisi karton veya kontrplak yapılmış en uygun mobilya gibi.

adım kılavuz adım: Kuklalar için mutfak nasıl yapılır

Ev yapımı bebek mobilya için en popüler malzeme karton olduğunu. birkaç küçük kutular almaya uygun. Bu aşamada görev - bunları birbirine tutkal ve doğru yerlerde bir kapı kesti. emrinde ise sağ boyutu için kendi bazda mobilya karton veya büyük kutuları, üretim sadece yaprak. Aslında karton inşaat zor değildir toplamak. Bir kare kutuyu Uygulama, onu oluşturmak için sadece bir kare şekle sahip 6 eşit büyüklükte parçalar çevresinde tutkal gerekir. Mutfak seti bütün yapmak daha uygun olur - birbirleri ile tüm çalışma masaları ve dolapları birleştirme. senin kroki duvar dolapları ise, mobilya katı bir arka duvar alt katman sopa. üst kısmı için raf ve vitrinler eklenebilir.

Canavar yüksek için Mutfak mobilyası

Soru: - Barbie ilgili değil sadece fanlar "Nasıl kendi elleriyle bebek için mutfağa yapmak". Bebek mobilyaları oyun karakterleri serisi Canavar Lisesi için yararlıdır. Boyut olarak, Barbie benzer bebeklerim, onları alışılmadık bir görünüm ayırır. Canavarlar, hepsi karanlık ve sıradışı gibi, sahiplerinin aramak ister gibi. Buna göre, Mobilya tasarımına onlar için fantezi ile çalışmak zorunda kalacaklar. Nasıl için mutfağa yapmak bebek canavar Yüksek ve tarzı ile yanlış olmamak? Bu serinin kendine özgü tarzı ve bireysel karakter her bebek. Evrensel seçenek - parlak elemanları ile koyu renkler seçin. Canavar Yüksek bebek siyah ve pembe seveceğim mutfak. bitmiş mobilya karikatür kafatası ve gotik tasarımlar süsleyin. İlginç bir fikir - onları ya canavar yüksek sembolleri ile hazır çıkartmalar konusunda bebekler gazete kupürleri kutularını markalı mutfak parçaları bitirme için kullanılacak.

Biz donatmak ve mutfakta yerleşmek

Zaten kendi elleriyle bebek için mutfak nasıl biliyorum, ama kızınız kapılarını açıyor ile karton kutuları ile oynamak eğlenceli olacak olası değildir. işin en ilginç aşaması - dekor mobilya. Obkleyte mutfak kendinden yapışkanlı film, duvar kalıntıları, ambalaj kağıdı veya renkli. Tüm açık dolap içini dekore gerekir. mobilya kulpları uyun, kanca yapılabilir. basitçe çapına karşılık gelen bir yuvaya masa üstüne ekleyin veya monte ona kozmetik kavanoz uygun kap oluşturmak için - bir kabuk yapmak unutmayın. Vinç tüpler veya telden yapılmış ve karıştırıcı idare edilebilir - boncuk. Şekilli düğmeler ya da kil boncuk bardaklar gaz ocakları imalatı için uygundur. boya veya yazıcıda yazdırma ve lavabonun üzerinde kiremit önlük sopa tembel olmayın. Yani bebek ilk lezzetlerin oluşturmaya başlayabilir, mutfak hazır, hepsi bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.