Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl çift taraflı bant kaldırmak için?

Yapışkan bant, bir kumaş ya da polipropilen baz ile, çift taraflı yapışkan banttır. Özel bir yapışkan bileşimi ile kaplanmış bunun her iki tarafında. Bir tarafı mumlu kağıt şeridi ile korunmaktadır.

Çoğu zaman bu montaj ve onarım çalışmaları çeşitli kullanılıyor. Özellikle, bu tür bir asma tavan, karo ve linolyum gibi düz bir yüzey üzerine yapıştırılabilir Bu yapışkan bant kullanılarak. Bir çok kurucu maddeler arasında yapışkan bir bandın kullanımı verim ve yüksek bir güvenilirlik derecesine sahip belirtmişlerdir. Çoğu durumda, yapışkan bandın uzunluğu 3m olduğunu. Çift taraflı bant kolayca sabit, ama bunu ortadan kaldırmak ve sadece bu kadar değil.

Nasıl bandı kaldırırım?

Bunu yapmak için, inşaat veya normal saç, bitkisel yağ, sünger, tiner, gerekir kırtasiye bıçağı, yüksek kaliteli cam temizleyici veya okaliptüs yağı.

saç kurutma makinesi yardımıyla dikkatlice bandı ısıtın. Daha sonra akrilik yapıştırıcı uzaklaştırmak için tasarlanmış bir çözücü alır. Sen köpük kumaş veya polipropilen tabanını kaldırmak gerekir. Daha sonra, sünger temizlemek için solvent ve yapışkan kalıntı koymak alınmalıdır.

Beyaz ispirto, aseton, gazyağı, benzin ya da benzer bir çözücü 646 teknolojisi kullanarak çalışmak da mümkündür - çift taraflı bant temel kaldırmak için, ısıtılmış ön-gerekir ve sünger üzerinde desteklenen araçlar ile, geri kalan yapışkan kaldırın.

En iyi etki saç kurutma makinesi bina kullanılırken elde edilir, ama aynı zamanda her gün kullanılabilir.

Sen yapışkan bandın tüm yüzeyini ısıtmak gerekmez. Bunun kenarına yönelik bir işlem gerçekleştirir. Bu almak ve bandı çıkarmak için yeterli olacaktır.

kalıntılarını çıkarmak için diğer bir yöntem, - bir yağ kullanımı. etkisi altında yapıştırıcı bir akrilik yapıştıncıyı kolaylıkla yüzeyinden uzağa hareket eder. Ve hatta hiçbir çaba gerektirmez. Sadece herhangi bir bitkisel yağ almak sünger üzerine koydu ve düzgün çift taraflı bant yağlayın. 12 saat için bir ihtiyaç bırakın. Sonra sadece maskeleme bandı kaldırabilirsiniz. Hatta bir saç kurutma makinesi kullanmak gerekmez. Yağ kalıntılar kolayca herhangi bir çözücü ile çıkarılabilir.

cam yüzeye çift taraflı bant kaldırmak için, bir çözücü yerine salt yazma bıçak kullanabilirsiniz. Önce tabanını kaldırmak ve daha sonra yavaşça yapışkan kalıntı kazımak gerekir. Sonra sadece superochistitel gözlük başvurusunda olacak - herhangi bir otomobil dükkanında satın alınabilir.

akrilik yapıştırıcı artıkları çıkarmak için deterjan kullanmayın. Çift taraflı bant, kesinlikle ıslanmaz sade su ve deterjanla çıkarmak için denemek için öylesine işe yaramaz. Yüzey hangi tutkal, vernik kaldırmak istediğiniz takdirde, çözme ajanları ve termal etkilere kullanmak gerekli değildir. Bu yüzeyine zarar verebilir. Gres bant eterli veya okaliptüs yağı ve birkaç saat bekletin. Sonra tabanını çıkarın. Yapışkan Tortu superochistitelya gözlük ile çıkarılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.