Ev ve AileÇocuklar

Ne deniz bir çocuğun ateşi var ise

Tatil - Yılın belki de en beklenen süre. Daha sorumludur: o, ihtiyacınız olan her şeyi satın çocuğunuzu hazırlamak kendinizi ayarlamak için gereklidir. Çocuklar denize gitmek çok mutlu çalıştırmak eğilimindedir. Bunlar tuzlu su, geziden aydınlık gösterim yüzmek için fırsat ile çekilir. Denizde Çocuklar genellikle biraz daha rahat bir şehirde daha onlar yetişkinlerden daha farklı dünyayı algılamaya vardır. Onlar için, yolculuk - Birçok farklı mucizeler ve şaşırtıcı keşifler doludur gerçek yolculuk.

Ebeveynler olarak aniden hasta göründü herhangi tatil böyle tatsız bir şey gölge düşürebileceğini tecrübelerimizden biliyoruz. Ne deniz bir çocuğun ateşi var olur? Ne gibi önlemler bebek isteksizliği hayatta kalmak ve iklime alıştırmak yardımcı olmak için alınması gereken? ve bu konuda bu makalede gidecek.

kırıklık belirtileri

Genellikle tatile hastalığın herhangi belirtiler anne karıştı durumunu tanıtmak. En yaygın şikayeti - Biz çocuk ateşi var, denizde geldi. Hastalık belirtileri genellikle şunlardır: ateş, bebek genel halsizlik, baş ağrısı hisseder. Bazen bulantı, üzgün gastrointestinal sistem, kötü ruh hali vardır. Bütün bunlar genellikle iki ila üç gün içinde kendiliğinden düzelir fakat ebeveynler hala sakin ve kendinden emin hissettirecek ilaçların belli bir miktarda bulundurmak gerekir. Aksi takdirde, sahilde güneşlenmek kolay gerekli olmadığı zaman hepsi çok neşeli günler sanmıyoruz ve tüm hafta sonu iyi ilaç arayışı içinde çalıştırmak için. Yani denizde iklimlendirmeden doludur budur. Semptomlar hoş olmayan ve oldukça sık bir tatil ve iyi bir ruh hali bozabilir, sürpriz alınır.

Eğer yola çıkmadan önce ne ilk yardım kiti konulmalıdır? Her şeyden önce, bir anti-ateş düşürücü ajanlar olsun, bağırsak bozuklukları, soğuk algınlığı ilacı, restoratif vitaminleri için ilaçlar. Size gitmek için plan yeni konumda, sadece gerekli ilaçlar olmayabileceğini takdir edilecektir, bu nedenle önceden hazır olun. değil nerede olduğunu bilmek ve ne bulabilirsiniz, başkasının şehir oluyor ve belli bir ilaç aramaya daha kötü bir şey yoktur. deniz Bir çocuğun ateşi varsa genellikle hızlı bir karar çabuk hareket etmeliyiz.

olası nedenler

hastalık nedeni rahatsızlık ve bir çocuk ve ailesi, özellikle korkmuş ve üzülmeyin rağmen. Bu bebekte Çok nadir gerçekten nezle ya da ciddi bir virüs alır. Çoğu zaman hastalık nedeniyle iklim koşulları değişim gerçekleşir ve vücut basitçe artan yükü kaldıramaz. Gerekli olmayan uzun bir yolculuk çocuklar iki ya da üç yıl ile almak nedeni budur - bu dolu şımarık ruh hali, ek kaygı ve huzursuzluk olduğunu.

Başka neden yabancı bir ülkede bir çocuğun basitçe vücudunu sindirmek olamazdı alışılmadık meyve veya diğer egzotik gıda çalıştı bir gerçeği olarak hizmet verebilir. çok büyük sorumluluktur - Eğer oğlu veya kızı ile yolda almadan önce, denizin çocukları unutmayın. Bazen olası komplikasyonları önlemek için büyükannesi veya diğer yakınları ile bir veya iki hafta için bebeği bırakmak en iyisidir.

Ne yapmalı?

Bu belki de en önemli ve sevecen anne aldığı ana sorudur. o kadar deniz bir çocuğun özellikle sakin bir ateş vardır ve panik yapmayın Eğer bu gerçekleşirse. Hastalık belirtileri termometre gösterge en yüksek seviyeye ulaşır durumunda, yapılması gerekiyor.

Ebeveynler Bebeğinizin tam bakım ve rahatlama sağlamak için mümkün ahlaki gücü olduğu kadar toplamak gerekir. mümkünse ilaç ve kişisel ilkyardım kiti kullanımı, doktora çocuğu göstermektedir.

yerine bir sonuca ait

genellikle hızlı hareket etmek zorunda deniz bir çocuk ateşi var bir durumda, nasıl düşünmek için zaman yok. Burada mümkün olduğunca toplamak ve bebeğinizin sağlığı üzerinde durulması gerekir: ona bir bağırsak bozukluğu tetikleyebilir bilmediğiniz gıdaları denemek için, hastayı yıkanmak izin vermeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.