GüzellikCilt bakımı

Nasıl evde gözlerinin altında torbalar kaldırmak için?

Gözlerinin altında torbalar - büyük bir sorun değil, kulaktan dolma birçok erkekler ve kadınlar için tanıdık. vücutta su-tuz dengesinin ihlali - en sık neden olan bazen uyku eksikliği, vb vardır. Nasıl kaldırmak gözlerinin altında torbalar evde?

Her şeyden önce, uyuman gerek. insan vücudunun normal işleyişi için 7-8 saat gerekmektedir. Buna ek olarak, hangi kişi uyuyor dikkate almak önemlidir. Çok yumuşak yatak veya yastık rahatsız ve vücudun normal kalanı engeller. Bir, tuzlu, baharatlı ve füme gıdalar suistimal etmemelidirler. Ve yatmadan önce sıvı bir çok içki imkansızdır.

temasını devam "evde gözlerinin altında torbalar nasıl kaldırılır?" Bu gözler için egzersiz hakkında konuşmak mantıklı. Bu egzersizler sadece gözün kasları güçlendirmek için yardımcı değil, aynı zamanda lenf çıkış ve dolayısıyla onlar yardımı ile gözlerinin altında torbalar kaldırmak.

- Gözler, kötü berbat sonra çok geniş açmalısınız. Bu egzersizi en az 10 kez tekrarlayın.

- Kafa düzgün ve hareket tutulmalıdır. gözleri sağa, aşağı ve sola, sonra ilk üst bakmak ile. O bir yönde birkaç tur açıklamak için gereklidir, o zaman yönünü değiştirmek ve ters yönde egzersiz tamamlamanız gerekir.

- Öncelikle, hızlı yanıp sönme birkaç saniye sonra gözlerini kapa ve birkaç saniye kaslarınızı gevşetin ve ardından gözlerini aç. Egzersiz birkaç kez tekrarlanır.

- çok bakmak, sonra geniş onları açın gözlerinizi saniye 10. tekrarlayın birkaç kez 10 saniye kapsamaktadır.

O zaman sizi gerektirmeyen çok basit bir egzersiz. İşe giderken, örneğin, onları yürütebilirsiniz.

Günlük gözlerini ovalamak yardımcı diğer şeyler arasında, gerçekten gözlerinin altında torbalar olabilir çıkarın. Her şeyden önce, doğru krem seçmek gerekir. Etkin madde krem dikkat etmek gerekir. Bu kollajen, hyalüronik asit, kahve, elastin, maydanoz veya adaçayı özü ise çok iyi olur.

krem parmak uçları ile göz kapağı uygulanır ve daha sonra daha sonra dışarıdan alt göz kapağının iç tarafına, dışarıya iç köşesinden ilk dış göz kapağında hafif vurma ile dağıtılmaktadır.

Nasıl geleneksel tıp ile evde gözlerinin altında torbalar kaldırmak için? Birçok yemek tarifleri, onlar çok farklıdır. Makalede sadece bir kaçıdır.

en kolay yolu, küp buzla göz kapaklarının silin. Ve şey, su yerine eğer suyu adaçayı veya kadife çiçeği dondurmak için. adaçayı aşçı dekoksiyonu da zor değildir. Biz kıyılmış kuru adaçayı, bir kaşık alıp kaynar su dökmek gerekir.

adaçayı dekoksiyonu sadece dondurma değil, aynı zamanda onu sıkıştırır yapamaz. Bu amaçla, iki bölüme ayrılır ve bir tanesi ısıtıldı. Alternatif olarak, göz, sıcak ve soğuk suyu ile ıslatılmış bir pamukla, uygulamaktadır.

Ban göre değil daha az etkili paketleri. Pamuklu çubuklar çay batırılmış ve 2 dakika boyunca gözlerde koydu. Sonra tampon değişir. Toplam işlem 10 dakika devam eder.

Mükemmel gözleri altında torbalar ile mücadele için yardımcı olur ceket patates. Patates kaynatılmış ve hafif soğutulur. Sonra patates yarıya ve gözlere uygulanır.

Dikkat çekici olan maydanoz maskesi. maydanoz Birkaç dal öğütmek ve tereyağı ve ekşi krema 2 çay kaşığı ile karıştırın. Elde edilen karışım göz kapakları 15 dakika uygulanır.

Nasıl evde gözlerinin altında torbalar kaldırmak için? Umarım, bu yazı bu sorunla karşılaştı ve onunla nasıl başa bilmiyordum herkese yardımcı olacaktır. Bütün bunlardan başarısız olursa Ancak, bir doktora danışın ve yürütmek için gerekli olan , vücudun muayenesi iç organların sorunların bir semptom, özellikle kalp ve böbrekler - gözlerinin altında torbalar olarak. Bundan başka, bir alerjik reaksiyon sonucu veya dahili bezleri bir problem olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.