ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Ne bir tornavida seçmek için: "Makita" AEG ya da "Bosch"? Tornavidalar AEG: yorumlar

, El aletleri Bina pil veya AC güç kaynağı ile çalışan büyük değişimler geçirmektedir. Yapımcılar bu ürünlerin teknik ve operasyonel özelliklerini geliştirmek için yeni fırsatlar vardır. Bu yapı ve fonksiyonel yazılım ve alet ergonomi de tescillendi. Bu, elektrik motoru ile donatılmış, örneğin tornavida özellikle belirgindir. Böyle modellerin üretimi iş birimlerinin bu segmentteki gelişme emanet nişanlı ve uzman markalar ve tüm şirketler vardır. Örneğin, tornavidalar AEG üretici yapı araçları konusunda uzmanlaşmış değil sahip olduğu için, birçok tüketici, yüksek kaliteli özellikleri açısından sorgulanabilir. Bununla birlikte, bireysel özellikleri kendi modellerinin bazı segmenti liderlerinin ürünlerle rekabet edebilecek - "Bosch" ve "Makita".

modelleri AEG hakkında olumlu geribildirim

Üretici bu aracın geliştirilmesinde genel trendi takip için çaba ancak sattığı ve kendi çalışma. Odak orta güç segment üzerinde ve bu niş BS 12G2 serisinde en iyi modellerinden biri övgü çok sayıda geri bildirim kazanmıştır olduğunu. Örneğin, uzun vadede, bu modifikasyonda onarım AEG-tornavida gecikme sağlayan yüksek kaliteli metal yapılmış pinyon dişlisine birçok nokta. En azından, bu genellikle çünkü kusurlu parçaların diğer modellerinde problem santral için de geçerlidir.

popüler lityum-iyon ve nikel-kadmiyum - Ayrı sahipleri pillerin iki tip kullanımını söylüyorlar. Pek çok üretici neredeyse tamamen Li-On geçti, ancak, tornavidalar AEG kullanıcıları ve Ni-Cd hücrelerinin temini olasılığını korur. Bu gibi değişikliklerle sahipleri, özellikle hafif pil modülleri ve don koşullarında aracını kullanma yeteneğini vurgulamak.

AEG modelleri hakkında Olumsuz yorumlar

Bir bütün olarak yapısal platformu fonksiyonel içerik açısından, segmentin en iyi temsilcileri ile rekabet edebilecek ise durum tersine döner. Örneğin, ana aydınlatma ve çıkartılamaz kartuşun yokluğunu gösterir. Küçük şeyler ilk bakışta, iş akışını etkilemez, ancak düzenli çalışma modunda, onların yokluğu optsional sağlanan değişikliklerle kıyaslandığında kendisi, elbette, hissettirmektedir. Bu kaydetti ve şarj göstergesi eksikliği olduğunu. Pil modelleri için bu ek neredeyse zorunlu hale gelmiştir, ancak birçok benzer çözümler tornavidalar AEG kullanıcıları müsamaha yok. Ve bu üretici ne olursa olsun sadece geleneksel olarak yeni fırsatlar sıkıntısı yaşar bütçe sınıfına değil de geçerlidir.

"Bosch" modellerinin Yorumlar

ayrıca tüm inşaat aracı piyasasının ile ilişkilidir, ancak ürünlerinin ilgili olmayan bu sınıf uzmanlar bir ve onarım sorunları ile karşı karşıya sıradan ev ustaları arasında yer oldukça olumlu. Vidalama hakkında "Bosch" sahipleri gibi yüksek kaliteli araçları adlandırılır, dayanıklılık, işlevsellik ve ergonomik avantajlar eleman tabanı güvenilirdir. Hatta premium segmentinde Şarj edilebilir tornavidalar AEG modern teknolojik çözümlerin eksikliği yaşayabilirsiniz ise şirket "Bosch", tam tersine, yeni trendler kavramak ilk arar. Biz eksiklikleri hakkında konuşmak, geleneksel olarak çok aracın yüksek maliyeti demek. Ve bu tornavida tüm kategorilerde için geçerlidir. Başka bir şey kullanıcı ürünün uygun kalitede almasıdır.

"Makita" modelleri için Yorumlar

Japon üreticinin Modeli da lider konumda işgal, ancak onların kavram hem DM den biraz farklıdır. Belki ana özelliği tornavida gözden "Makita" belirtilen, dengeli çağrılabilir. Bu cihaz yüksek düzeyde kaliteli bir tasarım, optimum performans ve güvenilirliği sahip olduğu anlamına gelir. besleme işlevine Yaklaşım benzersiz yararlı özellikler sağlama beklentisi ile optimize edilmiştir. Örneğin, AEG tornavida eğer, temel operasyonel kalite rehberliğinde seçenekleri en az işareti, Japon geliştiriciler başvurduğu yorum onları yetiştirmek ve yeni yapısal çözümlerin getirilmesi aracılığıyla. Bu yaklaşımın çarpıcı bir örnek ekipmanı yerine zamandan tasarruf sağlayan araç anahtarsız mandreni donatmaktır.

Hangi marka tercih?

üreticilerin her biri güçlü ve zayıf yanları kabul var. Ancak, şirketlerin "Bosch" ve "Makita" eksileri durumunda henüz çok açık değildir. İlk durumda, şirket yüksek fiyatlar eleştiriliyor ve ikinci - tevazu için süslerini. Bu nedenle, tornavida tür seçmek ne hakkında soru - "Makita" AEG ya da "Bosch" - bireysel bazda ele alınmalıdır. Kaliteli iş teknolojik olmayan özelliklere sahip önemli ucuz enstrüman ise, o seçim AEG ürünlerinin lehine yapılır. Oysa bu tür modeller gelişmiş seçenekleri gerekmez olanların düşük fiyat etiketi çekti. Ünite profesyonel kullanım için seçilirse, seçim şirketi "Bosch" düşmek gerekir. performans gereksinimlerini değerlendirmek için sağ - modele bağlı Aracı "Makita" en önemlisi uygun ve yetenekli sevgilisi ve olabilir.

Sonuç

bina için teknolojik performans araçları yeni bir düzeye geçiş her zaman kolayca tüketici tarafından algılanan değildir. Aslında pazar açıkçası zayıf teknik göstergelerle düzenli cihazları görünür, ancak zengin aynı arka ışık veya pil göstergeleri gibi seçeneklerle donatılmış olduğundan. AEG vidalanarak sahip genel avantajları, gereksiz fonksiyonları ve gereksiz özgürlük vardır. Başka bir şey "Bosch" modelinin emrinde aynı yapısal ve operasyonel yetenekleri bazı çalışmaları sırasında oldukça önemli bir etkiye getiriyor olmasıdır. Ama aynı zamanda artar ve cihazların pahasına. Bu nedenle, her bir durumda, belirli bir ürünün değerlendirilmesi için entegre bir yaklaşım olduğu için önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.