ModaGiysi

Nasıl düzgün bir gömlek demir. Genç ev kadınları ve tek erkeklere Önerileri

Görünüm giysi kalitesi ve onun moda hattı üzerinde sadece bağlıdır. ana özelliklerinden biriside yıpranmış öğelerin neatness olduğunu. Gömlek - Bu, hiçbir insanın gardırop en önemli aksesuar biridir. Bu durumda karşılık gelen bir kalite şey olmalıdır. Ama görünüşü düzgün bakım bağlıdır. gömlek etiketinde talimatı uyarınca gerekli yıkayın. Ama önemli ve ne kadar düzgün bir gömlek demir etmektir.

Her şeyden önce, demir yüzeyi ile olmuştur gereklidir paslanmaz çelikten. Yüzeyde kaymasını daha iyi olurdu. Demir yararlı olabilir fonksiyonunu buhar çıkarana daha iyidir.

Önce bir gömlek demir nasıl sen kadarıyla belirlemek gerekir kumaşın tür o dikilir. Bu çok önemlidir ve ütüleme moduna bağlıdır. Bu bilgiler etikette bulunabilir.

Gösterildiği gibi, en uygun bir şekilde dokuların karışımından oluşan bir gömlek, demir. Bu, pamuk ve polyester. demir, demir şey üzerinde bir 110 derecelik bir ısı ve hafif bir basınç seçimi. Bu buharlama modunda gerekli değildir ya da küçük miktarlarda gerekli.

Şeyler de bakımı kolay Viskon. Bunların 120 derece arasındaki bir sıcaklıkta, demir ve demir üzerinde güçlü bir baskı. Bu malzeme üzerinde sudan nokta kolay olduğu için, yalnızca çiftleri kullanılmalıdır.

Doğal pamuktan yapılmış demir gömlek daha zordur. 150 derece arasındaki bir sıcaklıkta ve büyük bir buhar miktarda daha fazla çaba vardır yapmak gerekir.

Aynı şartlar pamuk ve keten yapılmış ütüleme gömlek için geçerlidir. Sadece demir ısıtma sıcaklığı 200 derece alanında konulmalıdır.

Keten şeyler de demir ve 230 derecelik üzerinde güçlü bir baskı gerektirir.

Gömlek buhar kullanılmadan 110 derecelik bir sıcaklıkta ütülenmektedir kumaş sıkıştırılır.

Eh, ve son olarak, nasıl birkaç ipucu düzgün koyu bir kumaş gömlek demir. Ona göre demir izi yanlış taraftan inme onu gerekiyor. yüzündeki bez ütülemek için bir ihtiyaç varsa Ama, sadece buhar kullanabilir veya zorlukla demir gömlek dokunmak en iyisidir.

kumaşın türüne ele olması, biz ütü süreci devam edin. Onlar biraz dosushit eğer gömlek ütüleme daha iyi olduğunu söylemek gerekir. Ancak doku nemi korumak durumunda, ilave bir nem kullanmak gereklidir. Bunun için sprey uygun.

Iyice nemlendirin. Her şeyden önce, demire küçük detaylar. yaka ile başlayın. her bir tarafında yere köşeleri üzerine yaptığı Pat.
Sonra kolları gidin. Sen otglazhivaniya kollu için özel bir cihaz kullanabilirsiniz. Değilse, ütü masası üzerinde kolun koymak ve onun iyi düzeltmek. Şimdi kenarlarına ortasından paylaşılan parçacığı üzerinde demir götürmek başlar. değil oluşmuş kıvrımlar emin olun. Manşetler ayrıca demir gerekir.

Ayrıca arka yüzü yukarı önüne ütü masası üzerinde gömlek koydu. Bir bezle ütüleyin. ortada Kırışık, simetrik hale.

Düzgün bir gömlek ütülemek konusunda hikayesi neredeyse tamamlandı. Demir raflarına kalır. bunların birini sürün ütü masası ve özenle ütülenir. dokunmadan düğmeleri yüzeyle Raf,. Aksi takdirde, demir düğmeleri zarar verebilir.

Eğer hesaba düzgün bir gömlek ütülemek için nasıl tüm önerileri ele alırsak, sonuç mükemmel demirli bir şeydir.

Şimdi kabine kaldırmadan Bir askıya asmak ve soğumasını bekleyin gerekiyor. Bundan sonra güvenle kabine gönderebilirsiniz.

Ve son olarak bir kural daha. Gömleğinin kollarında okları yok etmek kötü bir davranış olarak kabul edilir. Eğer ceket üstüne koymak için gidiş değildir, bu nedenle, kol oklar olmadan düzgünleştirir.

Pat gömlek zor değildir. Ama ona, demir veya sertleştirilmiş koltukların hiçbir iz biraz sabır ve hassasiyet göstermek zorundayız. Bu durumda, gömlek umutsuzca şımarık olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.