SağlıkTıp

Ne artmış asitlik olur?

hoş olmayan duyumlar ve rahatsızlık midede vardır Genellikle, biz söylemek artan asit. Ancak, nadiren biz buna nasıl gösterileceğini, ve sebebi nedir anlamak. Midede aslında ürettici hidroklorik asit, aktif sindirimini uyarır. Bazen aç karnına 1.5 birimlerinin normal değerinden daha onun gelişimi, o zaman sonuçlarını ortadan kaldırmak için tedbirler almak gereklidir. Peki neden bazen asiditeyi arttı?

Nedenleri ve semptomatik belirtileri

Öncelikle günlük diyet için seçim gıdaların asidite seviyesini etkiler. Genellikle çok keskin ve tuzlu benzer rahatsızlık severler ile karşı karşıya zengin yağı bol kızarmış yiyecek aromalı. yaygın nedenleri sigara ve aşırı alkol tüketimi gibi zararlı alışkanlıklar varlığı da mevcuttur içerir olduğunu. göze alarak da hırslı kahve içenlere. refah onun psikolojik durumunu etkilemez, bu nedenle düzenli ve sık stres, depresyon faktörünü tahrik ediyor. Şu anda, doktorlar bir kişinin ayrıntılı bir öykü sonra birincil denetim içinde asiditeyi arttığını söylüyor. Bu durumda Özel araştırmalar gerekli değildir. sonradan varlığını vermemektedir bu hastalığın ilk aşamasında ağrı, nahoş yetersizlik iğneleyici, mide ekşimesi ortaya çıkar. Bu işaretler mide ile ciddi sorunların kaynağını belirtmek vardı gibi acil tıbbi yardım almalısınız.

Artan asitlik: genel kurallar

Çoğu ilaçlar agresif gastrointestinal sistem üzerinde hareket ettiği için sadece tıbbi tedavi için umut son derece saçma. Buna ek olarak, rahatsızlıklarla ilgili bir defalık kabartma nedenle radikal yaşam biçimini değiştirmek gerekir, tam teşekküllü kurtarma sağlamayacaktır. Örneğin, kalıcı ölçüde, kötü alışkanlıklar vazgeçmek bir günde tüketilen kahvenin miktarını azaltmak gerekir. küçük bölümlerini yemeli, gıda ve gıda kültürünün sevgisini aşılamak, her lokma çiğnemek gerekir. Yemekten sonra bir saat sıvıyı kullanamaz ve bir yemekten önce yirmi dakika hareketsiz bir bardak su içilmesi tavsiye edilir. Tabii ki, biz baharat içeriği yüksek olan zararlı ara madde ve ürünler dahil değildir.

Nasıl asiditeyi tedavisi için?

benzer patoloji olan hastalar tayin , sıkı diyet hafif ve kolay sindirilebilir yiyecek kullanımını ima. Brees çok fazla zenginliği yapmamalıyız püresi şeklinde çorbalar bekliyoruz. sebzelerden havuç, patates, karnabahar için tercih vermek daha iyidir. Tabii ki, asitsiz meyve çeşitleri vücut üzerinde kuşkusuz olumlu bir etkisi vardır. Sen yapabilir pişmiş elma veya armut. Et ve balık (az yağlı çeşitleri) , sen tost olamaz birkaç ağırlıklı hazırlanmalıdır. Akut hastalık durumunda doktor asidite özel bir ajan öngörür. Ancak, daha fazla vurgu güç kaynağı sistemi ve sağlıklı bir yaşam tarzı üzerine düşer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.