Haber ve ToplumÜnlüler

Aria Montgomery: karakter, stil, fotoğrafın kısa bir biyografi

dizi "Pretty Little Liars" nin İzleyiciler de oldukça Lyusi heyl tanınır - aktris, gösterinin ana rollerden biri performans. gösteri Karakteri - Aria Montgomery. aktris gizemli "E" peşinde dört kızlardan biri oynar. Her yeni serinin beklentisiyle TV ekranlarında izleyicileri çekiyor - izini sürecinde "E" serisi kahraman sırları ve birbirlerine sırlarını öğrenir.

Aktris Lyusi Heyl

Gösterinin kitleyi oluşturan genç kızlar, "Pretty Little Liars", sık sık soruyorum: "Nasıl Aria Montgomery benzer olunur?" Aria Montgomery Lyusi Heyl kendini nasıl dönüştüğünü Bu soruyu cevaplamak için, öncelikle seri olarak rol icra öğrenmelidir.

Oyuncu, ABD'de Memphis, Tennessee kentinde 14.06.1989 tarihinde doğdu, Hollywood'un en şık kadınları birinin başlığını kazanmıştır. Lucy gençken boşandı Ailesi. Nedeniyle bu üzücü olaya, o onu dört stepsisters vardı. Dahası, Hale bir kız kardeşi ve bir erkek kardeşi var. Lucy veliler Hıristiyan geleneğinde kaldırdı.

kız 13 yaşında iken, o çekim, Los Angeles gösterisi Amerikan Juniors içinde gerçekleştiği yer aldı. O 80'lerde çok popüler oldu şarkı beni ara ile konuştu ve gösterinin ilk beş katılımcılar geldi. Tüm yıl Lucy çeşitli müzikal projelerine katılmaya devam etti ve nihayet fark etti. 2003 yılında ilk TV dizisi, "O rol aldı S. - OC ". O, "I Met Your Mother nasıl." TV dizisi "Waverly Büyücüleri", "Private Practice" in bölümleri katıldı

2010 yılında Lyusi Heyl Aria Montgomery rolü için TV dizisi "Pretty Little Liars" davet. Birlikte kıza bu rolle nihayet tanıma ve şöhret. Montgomeri heyl rolü için birçok prestijli ödül ve ödüller aldı.

Şimdi aktris aktif bağış projelerine katılır, o şiddete maruz kadınlara yardım etmeye çalışır.

O bir müzikal kariyerine devam ediyor. 2014 yılında tarzı Arasında onun albümü Ülke Yolu yayınladı. Albümden Tek derhal Birleşik Devletleri, Avustralya ve Kanada'da en iyi şarkıları üst zirveye yerleşti.

Aria Montgomery ve "Pretty Little Liars"

"Pretty Little Liars" - Sara Shepard'ın roman serisine dayanan bir popüler dramatik bir gösteri. ABC Family yayınlandı serisi. Marlene King - gösterinin Yapımcı Oliver Goldstik, senarist oldu. 7 mevsimler da spin-off serisi "Ravenswood" olarak, filme alındı.

dizi Warner Bros Stüdyoları'nda Los Angeles'ta çekildi Dört kız senaryo, arkadaşı bir yıl sonra toplansalar altında Alison kayboldu. Kayıp kız yakında ölü bulundu ve dört kız garip SMS mesajları gelmeye başlar edildi "E" harfi imzaladı. Gizemli E onlar kimseye söylemedim kızlar, sırlarını ortaya çıkarmaya başlar. Nerede E bu gerçekler hakkında bilinen ve kim bu mesajların arkasında mı? Bu görülebilir ve serinin ana kahraman. Projenin ana karakterler - Hanna Marin Ashley Benson, Shay Mitchell tarafından Lyusi heyl tarafından Ariya Montgomeri Emily Fields Alison DiLaurentis, Spencer Hastings, Ezra Fitz ve Eshli Marin.

dizi Aria Montgomery tüm sırları çoğu. Biz en Aria hakkında ne biliyoruz? Gözleri 6 Haziran'da doğdu, ela vardır. Byron - kızın annesi Ella ve babasını aradı. Ayrıca, Aria, Mike bir erkek kardeşi var. müzik, fotoğrafçılık, sanat ile ilgilenen kahraman Hale, piyano çalmak için nasıl bilir. Ama ana yetenek - sırları saklanmasıdır.

ilk komut dosyası için Serinin kahramanı sık sık tanıştığı adamlar ve değişikliklerin herkesi değiştirmek gizemli E. Aria'dan mesaj alır. Farklı dönemlerde o gösterinin Noel, Ezra, Jason Ezry Uesli kardeşi kahramanları ile romantik ilişkisi vardı.

Kız kendilerini vejetaryen düşünün.

Aria Montgomery Stil Özellikleri

. Sadece 1.57 m Kız alışılmadık ilginç kıyafetler seçmelisiniz bu büyüme farkedilir olmak - O aktris Lyusi Heyl düşük büyüme dikkati çekiyor. Onların görünüm ve gardırop saygılı tutum Lucy Hale ve gösteri "Pretty Little Liars" onu karakterinin eşit özelliğidir. Aria Montgomery, birbirine aykırı şeyler birleştirerek deneme çalışırken, her gün görüntüleri seçmek.

kız çocuklar için giyim tek bir özel stil ile ilgili değildir. Genel olarak, Aria Montgomery tarzı "şirin", başka bir isim olarak tanımlanabilir - "yandaki kıza" Ona dolap kadınsı elbiseler ve erkek gömlek, ve kaba ayakkabı vardır. Dizinin yaratıcıları Aria için bu gardırop tesadüfi değildir seçti. Onlar kızın karakterinde yenilik için isyan ve susuzluk vurgulamak istedik. Montgomery kırılgan, düşük, bu nedenle deri ceketler ve masif botlar üzerinde çok renkli görünüyor. Bu arada, bu bot ve mont - Bu sezonda moda bir gardırop zorunlu nitelik. Aria giysi ve Retro sever. vintage elbise ve eteklerle kaba ayakkabılar birleştiren o feminen ve kırılgan aramaya devam ediyor.

renk tayfı

Biz söyleyemem Montgomery - priverzhenka parlak renkler ve giyim tonları. Çoğu zaman, siyah, gri, kahverengi veya erik renkli onun eşyaları. o sulandırır Bunlar oldukça kasvetli gölgeler Barbie tarzında neşeli renkleri ve özgün masif süslemeleri tayt.

Montgomery şık görüntüler

Aria Montgomery (bunu kanıtlamak için sayfada sunulan resim karakteri) popüler gençlik giyim markaları kullanarak çok karmaşık görüntüler oluşturur. O sürekli denemektedir. Bu farklı dokular ve malzemelerin kombinasyonu ile ilgilenmektedir. Örneğin, bir aşınmış deri ceket Aria kadifeden yapılmış bir etek ile birlikte koyar ve bir desen ile kısa botlar süslüdür diz üstünde çoraplar. Dişil özellikleri ve yumuşaklığı Montgomery etekler ve elbiseler her türlü görüntülerde yansır.

Aksesuarlar karakter

Her gün şık görüntü Aria Montgomery konuşan aksesuar hakkında unutma. bu cephanelik Arias ana unsur, tabii ki, en inanılmaz renkler çorap ve tayt.

Henüz ergenlik çağına ya ruhunun hâlâ protesto ve isyan hayatta dürtü olduğunu yapmadıysanız, o zaman iyi günlük yaşamlarında şık gardırop Aria bazı unsurları kullanabilir. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.