Haber ve ToplumDoğa

Mavi taşlar. Değerli safir ve özellikleri

favori taşları seçimi, insanlar farklı parametrelerle yönlendirilir. Onların büyülü özellikleri ve üçüncü - - renk Bazı ad, diğer çekti. mavi taraftarlar bu taşlar sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğunu biliyoruz. Mavi taşlar, aynı zamanlı yardım en değerli ve yarı değerli taşlar, sezgi ve mantıksal düşünme geliştirmek. Eğer renk bakarsanız, orada hızlı deniz ve huzurlu gökyüzü ile dernek. Motive, iş, kendine güvenen insanlar mavi taşlar seçin. Değerli yardımcıları, seçtikleri yolda sıkıca gitmek için yönlendirecektir. Hint astrologlar mavi keçe döşemeli odasında bir akıl hastası bir kişi, koyarsanız, sessiz olacağını güvence verdi ve hatta belki de tamamen iyileşti.

Mavi taşlar. Değerli taşlar

taşların arasında en popüler safir mavi. Biz yarı değerli ve yarı değerli mineraller düşünüyorsanız, akik, lapis lazuli bulabilirsiniz aventurine, kuvars, turmalin.

Lacivert mücevher

Yunanca Sappheiros (safir) "mavi taş" anlamına gelir. Ama bazen o ve diğer renkler: sarı, yeşil, pembe, renksiz. En değerli parlak mavi ait minerallerdir kantaron mavisi. Antik yılında Pers kara geniş safir üzerinde bulunan ve mavi gökyüzü onun yansımasıdır olduğunu inanıyordu. Jüpiter - Yunanlılar o Zeus ve Romalılar taş düşündü. değerli taşlar ifade eder, korundum olduğunu. Eski çağlardan beri önem verilen tarihin zengindir. Kıskanç düşünceler, zehirlenmesinden onun takan korur arkadaşlar çeker ve düşmanları kaldırır inanılmaktadır. Daha önce, bu doktorların taş bir tedavi nedeniyle birçok hastalık için oldu. Onlar bu mineral, kalp hastalığı olan yardımcı ses uyku arttırdığı düşünülmektedir. safir taşlı küpeler genç kızlar verdi: o onları daha ciddi hale getirir ve iyi bir evlilik vaat olduğu düşünüldü.

Tarih safir

O gök mavisi maden birçok krallar ve imparatorlar kron yerleştirilir; kralı sevilirdi. "Aziz Edward" isimli Mavi safir taş, İngiliz taç süslüyor. Efsaneye göre, bu mühür bilge kral yapılmıştı Solomon. Halka bu taşla Büyük İskender oldu.

mevduat

En iyi taşlar Madagaskar ve Sri Lanka çıkarılmaktadır. Çok çok takdir safir Myanmar ve Keşmir, ama şimdi neredeyse takı pazarında meydana asla. Çoğu ABD, Tayland, Kenya, Kamboçya, Avustralya, Tanzanya mayınlı. en safir, 12.6 kg ağırlığında, Burma, 1996 yılında üretildi. Katı: Eğer Zümrüt için tutarsan, izleri kalacaktır. Renklerin heterojenlik ile karakterize: mavi, sarı, mavi ve kırmızı tonları ek olarak aynı taş üzerine mevcut olabilir.

Burç ve mavi taşlar (kıymetli). Safir ve büyülü özellikleri.

Incilerle giyilen olamaz: bunlar arkadaş değiliz. Başak, Kova ve Ariesin tavsiye, Oğlak uygun değildir. Onlara eksik özelliklerini veren farklı şekillerde bu karakterlerin üzerinde işlem yapar. Koç kendini kontrol öğreneceksiniz, aşırı öfke kurtulmak bilgelik yoksun vermek olsun. Bakire onları düşünce müttefiki olacak için, insanlarla daha iyi iletişim kurmak mümkün olacak. Kova cesaret verebilir ve ruhsal olarak geliştirmeye yardımcı olacaktır. o pasif amip bunları açmak mümkün olduğu için, o infantil ve etkin olmayan insanlar önermiyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.