TeknolojininCep telefonları

Nasıl tüm hizmetleri devre dışı bırakmak için Beeline: çeşitli yollar

rakipler ve Rus mevzuatına aramalar için tarifeler poprizhat biraz ısrarla müşterilerine çeşitli premium hizmetleri sunan finansal kaybını telafi etmek için çalışıyor olduğunu Ana mobil operatörler. Genellikle ihtiyaç vardır nasıl ilgi bile değil. Birçok kişi para hesaplarından giden bir durumla karşı karşıyayız. Sonra nedenini öğrenmek için uzun ve zor. Bu durumda yapılmış olması, tüm Beeline hizmetlerini nasıl kapatılacağı bilmek istiyorsun.

Tüketici hakları konusunda mevcut yasaya göre, - yani tüketici - doğru Mobil cihazlar dahil onun hesapları ile gerçekleşen tüm manipülasyonlar haberdar edilmelidir. Ama bu nedenle sık sık hücresel operatörleri gözardı edilir. Beeline ücretsiz bir test modunda bağlayan tüm hizmetler, abonenin SMS bildirir.

belirli bir süre için bağlanmış Hizmetleri, genellikle iki hafta veya bir ay sonra belli bir kod yazarak bunları devre dışı bırakmak için müşteri sunuyoruz. Bu aynı zamanda ilk SMS abone bildirilir. Başka bildirim yok. Tabii ki, insanlar gürültüsünden bu süre içinde sadece test hizmetlerini kapatmak gerektiğini unutma. Ve o hesaptan para çekildiğinde sonra, bazı hizmetler vardır bilir. O çok bu şaşırır, bu nasıl oldu öğrenmek için, operatör ile iletişim başlar. Ama Beeline kibarca ama sıkıca "Aynı sözü, sizi uyardı, suçlu vardır ve dikkatsiz, hiçbir şey yapılamaz edilir.", Beyan diğeri için Posokrushayutsya hizmetlerin türüne kapalı, ama para hala iade edilmez. İşte tüm numara. Beklendiği gibi, adam sonra tüm Beeline hizmetlerini nasıl kapatılacağı konusunda düşünmeye başlar. Ve herhangi bir hizmet kullanmayın.

Zaten Beeline hizmetlerini bağladıysanız, bunlardan bir liste çevirme * 110 * 9 # bulunabilir. Bu rakamın aracılığıyla kişisel hesabınızda olsun. Siteye Beeline giderseniz, o zaman biz oradan bağlı servisleri porukovodit edebilirsiniz. Bu yöntem tek kelimeyle, teknik olarak gelişmiş, telefona internet ve çeşitli uygulamalar usta kişiler için iyidir. Sonra aktif olarak çeşitli hizmetler görünümünü kontrol ve devre dışı bırakmak mümkündür. Bu durumda, tüm Beeline hizmetlerini nasıl kapatılacağı hakkında düşünmeye gerek yoktur.

yaptıkları teknik düzeyde değilse abonelerin diğer kısmı vardır kalır? Sen hizmet merkezinde kısa numara 0611 diyoruz ve hepsi bağlı hizmetleri kesti talep edebilirsiniz. merkez personeli yapar önce, gerçek sahibi sim kart aradığını olduğunu kanıtlamak için gerekli olacaktır. Bunu yapmak için, birkaç soru, sadece kayıtlı numaranın sahibini bilir hangi cevaplarını isteyin. Çalışan isteğine riayet. Bu arada, bu yöntemde, güzel anı vardır: saatleri arasında size sunulan şirket Beeline ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünü söyleyebiliriz. Telefon konuşmaları merkezlerinde kaydedilmektedir. Böylece görüş büyük olasılıkla kafasına gelecektir. arama * 111 # ve ilk menü öğesine gitmek tarafından bile devre dışı hizmet. Ama biz o doğru olanı yapacağım yüzde yüz emin olamaz.

yakın servis merkezine başvurun - tüm hizmetler Beeline devre dışı bırakma sorusuna bir yanıt daha var. Ve tüm sorunları çözmek için danışmanla doğrudan temas yoktur. Aynı zamanda ileride kişisel onayı olmadan servis bağlantısı yasağı koyabilirsiniz. reddedersen Onlar Federal Serviste iddia tehdit edebilir Bunu yapmak zorundadırlar. Bu korku hikayesi mükemmel çalışıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.