TeknolojininElektronik

Oyuncu QA360 QLS: genel bakış, özellikleri, nitelikleri ve yorumlar

oldukça zaman QLS marka bilgili müzik tutkunları için kaliteli ses çalar ile piyasayı doldurur. Amiral ve diğer şirket modelleri son derece kaliteli ses hayranları tarafından takdir edilmiştir. Onların yaygın yayılmasını sınırlamıştır tek şey - Birlikte biçimi (WAV only) üzerinde kısıtlama, taşınabilir modelleri boyutudur. dezavantajları önemli parçası yoksun Yeni ses çalar QLS QA360LE markasının hayranları (ve sadece) için çok ilginç bir teklif.

Yeni öğeler çok uzun bir süre bekleyen edilmiştir ve 2013 yılında yaklaşık bir yıl tarihli Yaşam kalitesindeki fonksiyonel modelin görünüşü ile ilgili ilk söylentiler, ama bizim piyasada gadget her geçen gün popülerlik kazanıyor, yaklaşık bir yıl önce ortaya çıktı. Bu is hiçbir küçük ölçü katkıda bulunur etmek deneyimi şirket olduğunu olduğu birikmiş üzerinde uzun yıllar pazarlama araştırması.

oynatıcısının QLS QA360 bir mini inceleme yapma, yeni modelin tüm olumlu ve olumsuz yönlerini ayrıntıları yapmak çalışalım. Ayrıca alınan içine hesap are görüşler uzmanlar içinde alanı ve yorumlar basit gadget sahipleri.

Model özellikleri

oyuncunun en önemli özelliklerinden biri - kurumsal DSD-biçiminin o destek. biçimi ne tür soruyu cevaplamak için başlamak için. "Sony" tarafından geliştirilen depolamanın ilk bu tür dijitale analog dönüştürme. Kendi başına, DSD biçimi yoğunluk genişliği modülasyonu kullanarak sinyalin saklanması içermektedir. bir örnekleme frekansı 2 822,4 kHz en kaplar (1 bit) derinliği karakteristik depolanması.

Bu tür bir biçim kolaylıkla 20 Hz ila 20 kHz frekans bandından ile 120 dB'lik bir dinamik aralıkta pikleri ulaşabilir. Ayrıca, kabın onurlu yolunun kod çözme herhangi bir hata olmaksızın Analog forma dönüştürüldükten kolaylığı içerebilir. Ortak araştırma ve iki saygıdeğer markası "Sony" ve "Philips" daha da geliştirilmesi, bu biçim ses Super Audio CD için ana standart haline gelmiştir gerçeğine yol açtı.

Aynı oyuncuların birçoğu bu biçimi kullanın, ancak bir uyarı ile: Eğer oynamak önce, ilk olarak PCM daha geleneksel forma dönüştürülür ve sonra DAC bir transfer var (dijital-analog dönüştürücü). Genel bakış ses çalar ŞHYNÖ QA360 sahip olduğunu göstermiştir o öyle değil gerektiren ek bir dönüşüm için oynatma, böylece oynatma ortadan kaldırır herhangi bir bağımlılık üzerine firmware veya diğer programlama algoritmaları, hangi gider için fayda ses kalitesi.

diğer özellikler

Gadget, içinde katkı için onun temel fonksiyonları, kutu da hareket olarak arabulucu çevirici, aktarma DSD özgü biçimi aracılığı dijital kanal harici DAC. durağan taşıma-dönüştürücü çalar, veya - Böylece ŞHYNÖ QA360 LE Gadget olağan rol oynayabilir evrensel bir çözüm çağrılabilir. Ayrı bir not, marka kendi kullanıcı ölçüde sabit bir asistan olarak gadget kullanımını basitleştiren bu tür durumlar için özel bir uzaktan (30 $) sunmaktadır.

QLS QA360 Dolum

Anket çok ciddi bir oyuncu dolgu gösterdi. şirket kalitesini elde etmeye çalışıyordu, bu yüzden iç görün kaydetmemiştir: mükemmel DAC Cirus Logic 4398-serisi, AD8620, karşısında iyi bir alçak geçirgen filtre ses kontrol PGA2311 (150 adım). Burada transistör ile birleştiğinde OPA mimarisi, son derece yüksek kaliteli güç ekleyebilir.

Gadget aralarındaki kalite filtreleri geçişlerle, böylece güç analog ve dijital parçaları bölerek iki ayrı panoları üzerine kurulmuştur. Devre vardır, üç ayrı kuvars osilatör: DSD, çokluk içinde 44,1 kHz ve 48 kHz. Doğal olarak, kendine özgü tasarımı ile birleştiğinde böyle gelişmiş bir dolum, sadece ucuz olamaz, ancak aynı "Sony" veya Apple'ın yaptığı gibi şirket, fiyat etiketi yukarı çekin vermedi ve sınırlı bütçe biraz ortalamanın üzerindedir. yerli kaynaklara yaklaşık 40 bin oyuncu QLS QA360 (ilkbahar 2016 için fiyatı) satın alınabilir. Ruble.

Paket içeriği

Gadget Çinli lüks araçlar için tipik olan oldukça güçlü karton, güzel bir siyah kutu içinde paketlenir. kutu oyuncu kendisi (görünüşte güvenlik için) plastik film lehimlenmiş olduğu İçinde, onun altında verilen çok etkileyici bir liste yoktur. Şirket kadar çekilmiş bakım açıkça müşteri, satın alma bir alet, eğer hiçbir şey is artık gerekli.

Paketi açtıktan sonra, göreceksiniz:

  • okuyucu;
  • 16 GB SD kart;
  • cihazları şarj için USB kablosu;
  • güç kaynağı;
  • Silikon Kılıf (eğer sürümü ŞHYNÖ QA 360 Siyah Satın Alınan);
  • Koruyucu filmlerin seti (biri zaten ekrana yapıştırılmış olduğu);
  • mikrofiber (güzel ve nadir bir şey) yapılmış kumaş;
  • Detaylı manuel ve garanti belgesi.

Genel olarak, paket dışında, değerlendirme sahipleri bu gerçeği teyit mükemmel çağrılabilir.

dizayn

Görünüş QA360 QLS, abartısız, göze hitap ve sadece olumlu duygular neden olur. Üretim kalitesi konusunda ise, şirket açıkça neredeyse tüm Çinli oyuncuların rakip bu açıdan aştı lüks şeyler güzel şekilde yapılmış olması.

oynatıcının boyutları - muhtemelen sadece var engel birçok müzik severler için. Boyut olarak da benzer "tuğla" ile karşılaştırılabilir Çin yapımı Hi-Fi Man 901 veya iBasso Serisi DX gibi. Ancak yukarıda sözü edilen model aksine, bizim davalı tamamen yüksek kaliteli alüminyum alaşımından yapılır. Gadget olan bir seçimdir iki renk: siyah ve gümüş ile iki onların kendi iyi. Resmin kalitesi ile ilgili olarak, olarak işaretine kadar geçerli: silinmemiştir ve parmak izlerini toplamaz, bölmek değil.

onların incelemelerde bazı oyuncu sahipleri "tuğla" cihazı şikayet, ama bu sefer hızla yönetimi ve ses aygıtı değerlendirmek için kullanıcı sonra yol kenarına gider.

yönetim

konut yaparken ve çok sıradışı bir şekle sahiptir, tüm yapı ilginç ve taze görünüyor. Yönetim düğmeleri ve anahtarlar üzerine kuruludur, hiçbir sensörler veya kurtilok-vertelok vardır. yönetimin çok mekaniği dokunmatik hoş ve presleme ve diğeri anahtarlama makine notlar sağlamlık ve elitizm verir farklı tıklama vardır.

Ön panel ekranı ideal bile parlak ve güneşli bir günde QA360 Yaşam kalitesindeki çalışmaya olanak tanır çok yüksek kalitede olan, yer almaktadır. Gördüğünüz Aşağıda yedi düğmeleri cihazın temel işlevselliği ile çalışmak. seyir davranışlarından sorumlu Five, bir ana menü çağırmak için sorumludur ve ( "Ev" olarak tetikleyiciler tutarken) Başka bir önceki pozisyona bir geri dönüştür.

Her bir kontrol o sezgisel ve hiçbir stupor veya zorluk sanatta bile ateşli saygısız karşılaştı olduğunu, daha anlayacaksınız beri. (Oyuncu QLS QA360 gözden tarafından gösterildiği gibi) sadece "hile" - her şey öğrenmek çok basittir, (onay alındıktan sonra) parçasını silmek için düğmeye tekrar düzenliyor. gadget sahiplerinin İncelemeler bakılırsa, hatta cihazınızla başlamak için kılavuzun içine bakmak zorunda değildir.

arayüzey

Tüm kod olmadan çoklu kullanım çalıştı böylece şirketin mühendisleri bir firmware geliştirdik. Birçok zorlu kitleye bir el ses, etkisini dışlayan CPU kaynaklarını yanlış tahsisi ile sorunların çoğunu önlemek mümkündür.

Bu arayüzün QA360 ŞHYNÖ en basit ve anlaşılır olsun Çünkü: hayır kapaklar, menüler veya diğer grafik lüks vysokopikselnoy - saf tex tüm prostroen. Aslında sahiplerinin İncelemeler yargılamak böyle kemer sıkma yararlı gadget: En bilgilendirici menü, ekran kayan veya başka bir animasyon kapak, yanıp tıkanmış ve açmak ve cihazın kapalı saniyeler içinde gerçekleşir değildir.

kendileri geliştiriciler arabirimi renk, tempo ve metni kaydırma hızını değiştirir gibi preslenmiş düğmeleri tekrarlar, bazı boşluklar bıraktı için Bununla birlikte, fanlar her şeyi kurdu. düğmeye basmak ve keyfini çıkarın - günleri hatırlatan Hızlı yanıt fonksiyonel alet CD-çalar donuyor veya gecikmiş, herhangi duraklamalar olmaksızın çalışır zaman. Birçok müzik severler ve yeni QLS QA360 değeri budur. sahiplerinin yorumlar "hemen", "uçan" ve "hemen" nin ifadelerle dolu, bu nedenle bu özellik oyuncu önemli bir artı olarak kaydedilmiştir.

sondaj

Eğer tanımlamak içi ses aygıtı bir anlatım, olmaz, kelime "hacim". Model QA360 QLS anlamıyla ses seçilir bileşim içinde daldırma muhteşem bir etki (sağlanan yüksek kaliteli kayıtlar ve kulaklık) oluşturma, ağ-çizer.

Bu etki çoğu durumda ancak bizim modelinde durumunda, yüksek frekanslarda gelişmiş ayrıntı ve vurgu ile elde edilir. Oyuncunun bazı ses sokması müzik katlama olmadan kompozisyon, hoş bütünün değil yorucu akışının tüm inceliklerini hissedebilirsiniz.

Düşük frekanslarda sunulması

Düşük frekans çıkış mükemmel dengeli ve optimal yapılandırılmış. bas Bazı taraftarlar oynatıcı kendisi o kadar dolu olmadığını görünebilir, ama bu sadece bir yanılsama - Gadget geri çok kazanır , daha düşük frekansları parça vardır onlardan kaç ekleyerek ne de kendisine ait bir şey eklemeden de.

mediumlar

Mids inanılmaz müzikalite farklıdır. Gadget kafa parça atılmıştır tüm ayrıntıları ve duyguları açığa şarkıya dinleyicinin çizer. Sanal makineyi oluşturur sahne olmasa en büyük, ama açıkça algılanabilir ses kaynaklarının yerini görmek için. Bu durum özellikle, koro, Symphonics ya da metal gibi, büyük ölçekli ve dinamik kayıtları, hissedilir.

Ayrıca sırf kalite orta amatör gruplar, duygusal takılı-şarkıları türüne göre kayıtları üzerinde duyulabilir. Canlı konserler ve en saf haliyle kayıt kalitesi tam olarak anlaşılamamıştır ve oyuncu ifşa, bu yüzden bu model birçok profesyonelin-zvukodely fark etmiş olacaktır.

Özellikler tiz

Onlar sayıca yeterli olup kaliteli şunlardır: diğer kuyu ile birlikte Yüksek frekanslı kompozisyonunun doygunluk mükemmel dengeleme geliyor, özellikle çünkü sadece olumlu bir değerlendirme hak etti. yüksek frekanslı bazı dinlerken biraz karışık şarkılar geliyor, ama bu etkinin tüm parçalar görünür olmadığı için bazı sahipleri, kendi incelemelerde yüksek frekansları ayıran çok ince sınır şikayetçi. Buna ek olarak, bazı uzmanlar inanıyoruz genel yem bileşimi ile yüksek frekanslı olumsuz etki açık bir ayrılma olduğu.

Özetlersek

Genelde model çok başarılı çıktı. Hatta bazı eksikleri telafi fazla olan birçok sahipleri ve önemli bir fiyat etiketi, gadget olumlu yanlarını hayut kendisi için bu kadar büyük bir miktarda olsa.

Belirgin ve gerçekten müzikal ses, inanılmaz hız ve performans mükemmel seviyede mükemmel kalitede ses ile memnun edecek oyuncu QLS HiEnd-gadget yapar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.