OtomobilMotosiklet

Irbis TTR 250R - texte

Irbis TTR 250R - Bu motokros off-road enduro için tasarlanmış bir motosiklet. Bu model yolda ve engebeli arazide mükemmel bir sürücü vardır. Onun güçlü noktası - yürütme hava ve hileler atlar, Fords, nehirleri üstesinden gelmektir. Irbis motoru 250 cc yani zaman, bir yarış motosiklet değildir. sadece saatte 120 km kadar hızlandırır dört-zamanlı moda sahip cm. Ancak, bisiklet yönetim planında zorlu arazilerde iyi davranır. Ortalama olarak değil, acil modunda, sürücü, Irbis TTR 250R 100 km başına yakıt 3 litre tüketir.

şehirde ve engebeli arazide Binicilik

motosiklet jantlar jant parmakları vardır ve off-road sürüş için tasarlanmış silinmez kauçuk lastikler, giymiş. Her ne kadar onlar binmek ve asfalt yolda, ancak yüksek hız ulaşamayacaktır olabilir. Sürüş performansı ters bir teleskopik çatal ile ön süspansiyon artırır. Irbis arkasında TTR 250R amortisör destekler. Kentsel yollarda seyahat olabilir bu araç için amacıyla, Irbis olduğu köyde sürmek için bir sürücü belgesi sınıfı A olması gereklidir pano, dikiz aynası dönüş sinyalleri ve farlar. Bisiklet etkili yavaşlatabilir ve böylece bu modelde, iyileştirilmiş disk frenler ile donatılmıştır. Irbis TTR 250R acemi biniciler için daha uygundur. Ancak, binmek ve profesyoneller olabilir.

ilk model

Motosiklet Irbis TTR 250R da daha sonraki bir modeli "250" dir. Aynı zamanda da Supermoto denir off-road için tasarlanmış bir bisiklet olduğunu. Sınıfının ilk temsilcisi olarak, TTR 250 2012 yılında ortaya çıktı. Her iki bisiklet görünüşte aynı görünüyor, ama sadece profesyoneller tarafından bilinen farklılıklar var. Irbis TTR 250 yolda sadece binebilirsiniz, o şehir yollarda binmeyi bilmiyor. o spor malzemeleri doğasında - Aracın satın alındığı anda satıcının size satın alma ve bisiklet bildiren ret mektubu yapılan bir sözleşme verir. o hafif olduğunu -, hoşnut ilk iş binmek başlatılıyor. Ayrıca, model güçlü çekiş gücü ve kısa tabanını duruyor. Tekerlek yarış, şanzımanlarda süspansiyon sert, kısa aralıklarla kameraya düz yoluyla susturucu buksatory meme, kesintiye uğramaz. Kickstarter yüklü elektrik marş, yanal bacak vardır. Amortisör Arka kısmı tamir motosiklet trambolin üzerinde atlayabilir.

Zayıf Yönler TTR 250

Daha pozitif özellikleri, Irbis dezavantajları vardır. Örneğin, modeli 250 TTR zayıf plastik kaplama, ışıklar sekiz duyarlı tekerleği odaklama olmadan parlaklık, hiçbir hız göstergesi yoktur. Bu model üzerinde fazla sinyal ve kuyruk lambası farları ayarlanmaz. Tuned Motosiklet konusu. o yarış ve yüksek sınıf sporcular için uygun değildir, ancak bu sınıfta araçlarda yolculuk eğitimi için kullanılır.

R versiyonu

TTR 250R şehir yollarda sürüş için uygun ve bu tür farlar, fren lambaları, dönüş sinyalleri olarak, bu seti içindir. Model kayıt koymak gerekir, şehirde kullanmak ve sonra rakamları elde etmek izin verilecektir. Ayrıca sürücü belgesi varlığını gerektiriyordu. görüşüne gelince Irbis TTR 250R, gözden turist trafik sıkışıklığı atlayarak iyi motokros, ve engebeli arazide iyi sürüş bunu şu şekildedir: sahipleridir. motosiklet vb herhangi hendek, höyükleri ve üstesinden gelebilir. TTR250R modern ve güzel görünüyor. Bu nedenle bu tür bir takometre, hız vites konum göstergelerinin olarak parçalar içerir. Bizim kahraman için kolları yolcu çift koltuk (oldukça büyük) sahip olduğunu. Direksiyon kolu korumalı bisiklet diyot üzerinde dönüş sinyalleri kauçukla etti. Plastik kiti daha dayanıklı hale gelmiştir, tank daha ferah hale geldi, bir çerçeve numarası vardır ve motor bir dengeleyici şaft aldı. İlk modeli olarak, bu gelişme kusurları var. Bu lastik zinciri, aynı zamanda dişli zayıf içerir ve kaplama asfalt için uygun değildir. Motosikletin yüksekliği 175 cm'den uzun bir kişi için tasarlanmıştır.

Göstergeler TTR 250R

Irbis karakteristikleri Japon modellerin başarıları maç. Ama başka bir önemli faktör Irbis TTR 250R değerlendirmek için - fiyatı. Bazı kokurentov daha yüksektir ve (bir kask dahil) ile 78 000 ruble. Ayrıca Irbis TTR 250R yaşamış motosiklet görüşlerine bakmak, bisikletçileri bir şekilde kahramanımız hakkında söylenecek değerlendirmeleri Çinli ait motosikletin tam teşekküllü spor Crosser haline gelebilir üretimi,. Bu iyi özelliklere sahiptir:

- boyutları: uzunluk - 208 cm, genişliği - 82 cm, yükseklik - 118 cm, bir yuva ile - 93 cm;
- mumlar - D8RTC;
- zincir - 132 birim 428 inci;
- dişli 17 dişleri, geri alır - 50;
- tank kapasitesi - 12 litre;
- Akü 12 V;
- Ağırlık - 132 kg.

Rus Irbis - çünkü tasarım ve yönetim kolaylığı basitlik en çok satan spor Crosser. Sürme tüm temellerini öğrenmek için birkaç ay olabilir. Bir araç satın alarak, motosoobschestva parçası haline gelir. Böylece, yeni bir hayata başlayabilir, yeni deneyimlerle dolu, parlak ve ilginç, hız ve koşullara ve zamanında özgürlük hissi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.