TeknolojininCep telefonları

Nokia 5228: Özellikler ve Özellikler

Nokia, cep telefonları ve diğer aygıtları geliştiren büyük şirketler ile aktif olarak rekabet etmeye başladı. Bu, dokunmatik telefonların maliyetini düşürmenin bir yönü, çünkü eski S60 platformu zaten ortadan kalkmaya başladı. Nokia şirketi halen durmaksızın en son gelişmeleri geliştiriyor ve dokunmatik cihaz açısından ana karar Nokia 5800 idi. Aslında az sayıda kişi, bu modelin bu tipin ilk versiyonu olduğunu biliyor ve bu genç versiyon olarak kabul ediliyor. "5230". Müzik severlere daha çok yönelik olan "5235" in bir versiyonunun olduğunu da belirtmek isterim. «Nokia 5228» (modelin karakteristiği birçok kullanıcıyı etkilemektedir) mükemmel bir görsel tasarıma sahip bir cihazdır ve bunun yanında, bugün konuşacağımız pek çok olumlu yön vardır.

Alıcı eksikliği

Communicator'ın versiyonu Nokia 5228, önceki jenerasyonundan sadece bir tane hoparlör aldı ve gövde ve tasarım dikkatle hazırlandı. Bu modelde kalem yok. Ancak, değişiklikler küçüktü ancak yine de şirket, üçüncü neslin gelişimini bırakmaya karar verdi, çünkü bu ikinci model her kullanıcıya sürpriz yapabiliyor.

görünüm

Hakkında "Nokia 5228" özellikleri cihazın Wi-Fi erişimi olmadığını söylüyor. Birçok kullanıcı kablosuz bir ağa bağlanmak için alıştığı haliyle çok çekici görünmüyor ve bu yön gelişiyor. Bununla birlikte, telefon multimedya kategorisine atfedilebilir, ancak en önemlisi sık aramalar için uygundur. "Nokia 5228" ile ilgili referanslar, referanslar ve hatta bir dizi test, telefonun çok fazla eksiklik taşıdığını gösteriyor ancak olumlu yönlerini de düşünmeye devam ederseniz, iletişim cihazının çok sayıda kullanıcı için ilginç olduğunu ve pek çok avantajı olduğunu tespit edebilirsiniz. Önemli olan onları bulmaktır.

Nokia 5228: Tasarım Özellikleri

Dikkatinizi rakip ürünlerine vererek, bu telefon modelinin yalnızca mütevazı fiyatıyla değil, aynı zamanda montaj, işlevsellik ve görünüm kalitesi için çok sayıda gadgettan önde olduğunu söyleyebiliriz. Aslında, Communicator'ların düşük maliyetle ulaşması hiç de zor değildi. Tabii ki, üretici bir kez daha karmaşık bir hile yapmış ya da tamamen yeni bir endeksle bir gelişme yaratmış ve onu ortakları için düşük bir fiyata satıyor; bu nedenle markanın popülerliği yüksek seviyede kalıyor. Dikkatini tasarıma çeken yeni modelin öncülünün tam bir kopyası olduğu söylenebilir: "5230". Ve durumumuzda, gövde malzemesi plastik kaldı, ancak montaj çok iyiydi. Telefonu elinizde sıkıştırmaya başladıysanız küçük kıkırdaklar duyabilirsiniz, ancak yine de nedeni budur. Nokia 5800'ü versiyonumuzla karşılaştırırsanız, tüm dahili bağlantı elemanlarının tamamen değiştirildiğini tespit edebilirsiniz, bu durumda durum tek parçalı bir tiple atfedilebilir ve köşelerin hiçbiri gevşetme ihtimaline sahip değildir. Aynı zamanda bağlantı elemanları güvenilir bir şekilde kuruldu.

boyutlar

Telefonun boyutları 111 x 51.7 x 15.5 mm'dir ve ağırlığı sadece 150 gramdır. Aslında boyutlar selefi - "5800" ile tamamen uyumludur. Nokia 5228 hakkında konuşursak, Communicator'ın özellikleri 5800 modelinden biraz farklıdır. Görsel olarak, mobil cihazlar neredeyse ayırt edilemez.

"Nokia 5228": özellikler, talimatlar ve sonuç

Şu anda, Nokia 5228 modeli üç farklı renkte mevcut bulunuyor veya daha ziyade her kullanıcı mavi veya açık gümüş ile beyaz bir siyah akıllı telefon seçebiliyor. Cihazın sağ tarafında, sesi ayarlamaya yönelik eşleştirilmiş bir tuş göreceksiniz ve aşağıda, cihazın klavyesini ve ekranını kilitlemekten sorumlu olan bir kaydırıcı bulunmaktadır. Cihazın göstergeleri, özellikle fiyatına dikkat ederseniz cihazın gerçekten kaliteli olduğunu gösterebilir, o halde kendiniz görebilirsiniz.

Kitteki talimatlar tamamlanmış ve bu cihazın satın alınmasından sonra, kullanımıyla ilgili herhangi bir zorluk çekmemelisiniz. Kılavuz Rusça da sağlanmaktadır.

Nokia 5228 aşağıdaki özellikleri taşıyor: Symbian OS, 3.2 inç ekran, çözünürlük 360 x 640, görüntü yoğunluğu 229 piksel, otomatik görüntü döndürme, 2 megapiksel kamera, PictBridge desteği, 3x dijital Zoom, formatta video kaydı MPEG4 (30 çerçeve / s), radyo, ses çalar, ses kaydedici, Java uygulamaları ve oyunlar. Tüketiciye hangi diğer bilgiler yararlı olacak? Modelin kulaklık girişi 3,5 mm'dir, iletişim standardı GSM, İnternet erişimi (EDGE, GPRS, WAP), arabirimler Bluetooth, USB, bir kişisel bilgisayarla senkronizasyon, ARM11 işlemci, dahili bellek (70 MB).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.