GüzellikCilt bakımı

Evde kalsiyum klorür Hollywood'un Yüz Temizleme. Ne kadar sıklıkla yüz peeling yapabilirsiniz?

Hollywood'un yüz temizleme - fitik asit içeren benzersiz bir kozmetik preparat, keratinize parçacıklardan cildi temizlemek için tamamen yeni bir yöntemdir. Bu yöntem cildin yüzey tabakalarını temizlemek ve şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için daha yumuşak izin verdiği Bu soyulma uzun yerli ve yabancı pop yıldızları ile popüler olmuştur.

hareket mekanizması

Hollywood'un yüz temizleme her zaman mevcuttur, iş ve diğer faaliyetleri yapılabilir. Bu yöntem, hücre solunum müdahale keratinize ve ölü deri partiküllerinin hafif bir pul pul dökülme dayanır. Fitik asit, kozmetik maddelerin önemli bir bileşeni olan etkin bir pigment lekeleri ve ateşli süreçlerin oluşmasını teşvik metal iyonlarını verir.

(Sarı soyma) Hollywood'un yüz temizleme - kırışıklık, yaş pigmentasyonu ve fotoyaşlanma karşı en güçlü silah biridir. kozmetik kompozisyon Mevcut retinoik asit anlamına gelir - A vitamini Yardımcılar türevi kojik olan, azelaik asit ve C vitamini

prosedür çerçevesinde kabinde Sahne

kalsiyum klorür çözeltisi - Hollywood'un göre benzersiz bir formülasyon kullanılarak keratinize parçacıkları soyma yumuşak soyulması. 30 ila 40 yaş arası kadınlar tarafından talep Bu prosedür. Daha genç yaşta, o akne ve akne karşı etkili bir madde olarak sunulabilir.

Ayakkabı iç yüz güzelliği tam makyaj çıkarıcı ile başlar ve sonra, asitler çeşitli türlerdeki oluşan bir solüsyon cildi temizlemek için başvurmuştur. kurutuldu tuzu ile bir kimyasal tepkimeye girerek kozmetik madde basınç altında haddelenmiş ve ölü deri hücrelerinin yakalar.

Bundan sonra, hasta maskenin cilt fitik asit içeren, uygulanır. Birlikte onunla kız ya da kadın eve gider ve bir gün sonra özel bir jel ile Kozmetik ajan yıkar. 24 saat sonra, kuruluk ve cildin sıkılığını hissi olabilir - bu temizlik sürecinin başlangıcıdır. Yaklaşık üç gün sonra ölü deri partiküllerin pul pul dökülmesi başlar ve bir hafta sonra, büyük bir sonuç izleyebilirsiniz - cilt pürüzsüz ve elastik hale gelir, aynı zamanda sağlıklı bir renk alır.

Bir Hollywood yüz temizleme gerçekleştirmek için Endikasyonları

Bir Hollywood karakteri ile Salon yüz temizleme solma ve cildi yaşlanma eğilimli yağlı olan hastalarda, tavsiye edilir. fitik asit derin katmanları etkilemez gerçeğini göz önüne alındığında, bu prosedür görüntülenebilir ve örümcek damarların oluşumuna eğilimli hassas cilt.

Hollywood'un evde yüz temizleme yağlı ve karma ciltler için tavsiye edilir.

Hollywood'da yüzünü Peeling sorunların bir dizi çözmek için yardımcı olur:

 • yaşlanma ve cilt yaşlanmanın ilk belirtileri.
 • Güçlü pigmentasyon.
 • örümcek damarların oluşumu.
 • Büyümüş gözenekler.
 • Uzun ömürlü ile karakterizedir ve tedavinin olumlu sonuçlar taşımaz sayıda döküntüler.
 • nedeniyle yanlış akne tedavisi, akne ve diğer patlamalar için deri üzerinde çirkin yara izi oluşumu.
 • Göz çevresi İnce çizgiler.
 • Sağlıksız tenli.
 • Yağ bezlerinin uygunsuz çalışma.
 • Tümörler, ultraviyole ışınlarına maruz kalma ile tetiklenen.

Bu işlem için endikasyonları da kötüye provoke olarak hafif egzama, kronik doğası, hem de güçlü bir pigmentasyon, solaryuma hizmet edebilir.

Kontrendikasyonlar

yüz temizleme yanı sıra başka salon tedavi Hollywood'un, kontrendikasyonlar bir numarası vardır dikkat değer şunlardır:

 • deri veya şiddetli inflamasyon üzerinde açık yaralar.
 • Uçuk.
 • kozmetik ajan oluşturan bileşenlere Bireysel hoşgörüsüzlük.
 • Diabetes mellitus.
 • kardiyovasküler sistem hastalıkları.
 • Habis tümörlerdir.
 • Gebelik ve emzirme sırasında.
 • papillomlardır.

inflamasyon varlığını belirten rosaceanın belirgin belirtileri ve şiddetli kızarıklık varsa evde Hollywood'da Peeling yürütmek için arzu edilmez. Hassas cilt için kullanmak eğer Ayrıca, evde Hollywood temizleme kişi, yan etkileri ve komplikasyonları tetikleyebilir.

gerekli araçlar

Bir güzellik salonunda soyma Hollywood'un uygulanması için aşağıdaki "maddeler" gereklidir:

 • Fitik asit, doğrudan kendisine.
 • cildin temizliği için etkili vasıtalar.
 • BHA ve benzer asitler içeren Losyon tonik etkisi.
 • Yatıştırıcı etkisi ile Kozmetik maskesi.
 • Yüz Toniği.

Evde kalsiyum klorür Hollywood'un Yüz Temizleme aşağıdaki öğeleri içerir:

 • Sabun (herhangi bir parfüm ihtiva eden, tercihen bebek).
 • Baz yağı taban (zeytin, hindistan cevizi ya da badem yağı).
 • Çeşitli pamuk diskler.

Ve direkt olarak çözelti , kalsiyum klorid ve % 5-10 konsantrasyonu. prosedürü bir yüzde 5 çözeltisi kullanılması arzu edilir, ilk kez gerçekleştirmek için. Bu mevcut değilse, yüzde 10 normal tuzlu su ya da su ile seyreltilebilir. normal veya karma, kuru bir 5% çözeltisi (kalsiyum klorür) kullanmak için sürekli arzu edilmektedir. İlacın Fiyatı nispeten düşük olduğu ve herhangi bir eczaneden satın alabilirsiniz. yağ eğilimli ciltler için, ana etkin maddenin daha yüksek konsantrasyonları ile madde elde edilmelidir.

Kabinde hazırlık Sahne

kabin ortamında Hollywood'un temizlik kişi kozmetik uzmanının bir ilk danışma ile başlar. onun uzman sırasında mükemmel bir sonuç elde etmek için gerekli prosedürlerin sayısını önerecektir aynı zamanda cilt tipi ve kozmetik araçlarının kompozisyonunu belirlemek ve.

Hollywood'da soyma istenen sonuç verdi için, düzgün korneum tabakasını hazırlamak için gereklidir. Cilt özel formülasyon düzenli olarak uygulandığında, bu amaç için, ana bileşeni olan bir glikolik asit. Genellikle uygun bir amaç için kullanılması kozmetik preparat sadece bir hafta. Ancak, bazı durumlarda - Güçlü pigmentasyon ile, örneğin, çok fazla zaman (yaklaşık üç hafta) gerektirebilir.

salon tedavilerin etkinliği (öncesi ve sonrası) yüz peeling resmeden, fotoğraflarda açıkça görülebilir. Yorumlar hasta ve uzman cilt doğrudan uygulanması salonnoj temizleme prosedürüne önce işleme tabi tutulur, burada en büyük etkinliği, mandelik asit kullanılarak ortaya çıkan olduğunu düşündürmektedir.

Ev yapımı yüz soyma kalsiyum klorür

Böyle özel hazırlık prosedürleri gerçekleştirmek için olduğu gibi evde temizlik kişi gereklidir. harcama değerinde tek şey, bu alerjik reaksiyon için bir test. Bunun için o bilek deri bölgesine ajan az miktarda uygulamak gereklidir. Gün boyunca batma ve diğer rahatsızlık yokluğunda güvenle kozmetik prosedürlerin uygulanması için ilerleyebilir.

ev tedavileri de algoritma performansı

 1. yüz cilt dikkatli bir şekilde etkili bir losyon ile makyaj çıkarılmalıdır.
 2. Sonra araçlarının ampulü açıldı "Kalsiyum klorür" (ilacın fiyatı yaklaşık 35-50 Rus rublesi olduğunu).
 3. ilacın küçük bir miktar pamuklu takımını kullanarak yüzüne uygulanmaktadır. Göz çevresindeki alana çözeltinin temas etmemesi gerekmektedir.
 4. birinci tabaka kuruduktan sonra, çözelti, ikinci bir kez uygulandı.
 5. Bu nedenle, tabaka tabaka, ampulün tüm içeriği uygulanır. Genellikle bu 4 - İlacın 5 kez uygulaması.
 6. En kısa sürede son kat kuru olduğu gibi, iyi bir el sabunu bebek sabun lazım ve bir yüz masajı gerçekleştirmek için köpük kullanarak. Hareketler masaj hatlarında kesinlikle gerçekleştirilir. Bu parmaklarınızla veya hijyenik pedler kullanımı ile yapılabilir.
 7. alkalik bir kalsiyum klorid ortamında (sabunu) oluşan pul yakalama ölü deri parçacıkları arasındaki etkileşimin bir sonucu olarak.
 8. Bir pelet oluşumu tamamen durmuş değil sürece olmalıdır masaj yapın. Gerektiğinde yeniden ter eller edin.

Bundan sonra, peeling kalıntıları ılık su ile yıkanır ve (bu amaçlar İdeal papatya veya yulaf ezmesi için) besleyici maske uygulamak gerekir. Sonra maskeyi çıkarıp temizlenmiş cilt besleyici ve nemlendirici krem uygulanır.

Teknik salon tedavileri

önce ve (prosedürlerin yorum doğada daha detaylı) sonra yüz peeling resmeden Fotoğraflar, ikna edici bir profesyonel teknisyen tarafından gerçekleştirilen hizmetlerin etkinliğini göstermektedir.

Tüm makyaj ve diğer kozmetik deri kapsamlı bir temizlik ile başlar. Daha sonra Bileşiminde içeren tonlama losyon ve BHA benzer asit uygulanmıştır. Daha sonra, yüz derisinin glikolat işlenir. bileşim, 10 dakika boyunca bekletildi ve daha sonra 10 tutulduğunda deri fitik asit, uygulanır - 15 dakika. 5 dakikayı geçmemelidir ilk maruz kalma süresi, daha da yarım saat kadar uzatılabilir.

Daha sonra tüm kozmetik maddeler cilt rahatlatıcı maskesi de daha sonra çıkarılır ki uygulanan ve nemlendirici olduğu, yıkanır.

Genel olarak, kabinde kozmetik prosedür fazla 40 dakika sürmez.

Hollywood'un yüz temizleme kullanımının Özellikleri

Ne kadar sıklıkla yüz peeling yapabilirsiniz? Bu soru derilerinin önem ve sağlık ve çekici bir görünüm sağlamak için her türlü yönteme çok kız ve kadınlar tarafından yükseltilir.

Hollywood yüzün kabin temizliği açısından haftada bir ya da iki en fazla önerilir. En iyi sonuç için, 3-8 oturumdan oluşmaktadır tam kursu alması istenmektedir. Her şey deri, onun sağlık durumunun ve acil çözüm gerektiren sorunların yapısına bağlıdır.

Ne kadar sıklıkla evde yüz peeling yapabilir? Her yedi günde bir işlemi gerçekleştirmek için yeterlidir. Kurs süresi - Bir buçuk ay.

Hollywood'un yüz temizleme etkinliği

ev ve kabin koşullarında kozmetik tedavilerin bariz avantajları şunlardır:

 • ölü deri parçacıkların nazik çıkarılması.
 • Yeteneği, deri ve uzun iyileşme aşamalarının olmadığı yüzeysel katmanlarında hareketiyle prosedürün sık yapılması.
 • Hollywood'un yüz temizliği sırasında rahatsızlık olmaması.
 • prosedür ve nispeten düşük maliyetle kısa süreli.
 • Hollywood yüzün temizlenmesi kontrendikasyonlar nispeten az bir sayıdır.

ciltte Nazik, ölü deri parçacıkları narin çıkarılması, hem de metodoloji ve nispeten düşük maliyet etkinliği mümkün derinlemesine temizlik cilt için bu prosedürü, hem de kapsamlı bir tedavi kullanmak ve bazı sorunların ortadan kaldırılması için yapmak. salonda veya evde Bu prosedür bakılmaksızın çalışma saatleri ve diğer faktörlerin, yılın herhangi bir zamanında yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.