GüzellikSaç

Nasıl sofistike saç modelleri oluşturmak için güzel örgü örgü öğrenmek

Çoğu kız öğrenmek öğrenmek istiyorum güzelce örgü örgü. Bu basit gibi görünen ama son derece zarif saç modeli uzun süre popüler, ama bugün bile onun alaka kaybetmemiştir. Sonuçta, uzun saçlı daha herhangi havalarda rahat ve hemen hemen her zaman için başka bir şey değildir. Bu günlük çalışma ve resmi etkinlikler ve tatiller. örgünün yardımı ile, en moda ve oluşturabilir , modern saç modeli: Bir gençlik ve oldukça yetişkin olarak. Bu Podyumda saç modelleri bakmak yeter. Örgüler bile yüksek moda yabancı değildir.

güzel örgü örgü öğrenmek inceleniyor, başlamalı Fransız örgü. Uygulamaya oldukça basittir, ancak kadınsı çekicilik ve güzellik sembolü olarak, çok zarif, romantik ve rafine görünüyor. Tabii ki, bu bir eğitim alması gerekir, ama sonunda düzgün ve çekici güzel saç modeli, dışarı dönecek. Yani, önce daha gür bakmak örmesini, saçını tara ve kökleri biraz bouffant yapmak gerekir. Sonra asıl dokumaya devam edebilirsiniz. başın üstünde tüm saç birbirine bağlamak için gerekli olan üç şeritten, ayrılır. Ortada doğru iplikçik intertwines ve sonra sol iç içe ortalama iplikçik ile ve bu yüzden tekrar tekrar tekrarlanır: Burada karmaşık bir şey yok, her şey her zamanki gibi yapılır. başın taraftan yakalanan ipliklerini birlikte. Saç örgüsü sınırına geldiğinde, lastik bantla düzeltmek ve kuyruk bırakabilir ve en sonunda sadece küçük bir bölümünü bırakarak üzerinde doplesti can.

Ve öğrenerek güzel örgü, örgü böyle bir başak ve bir balık kuyruğu olarak? Çok kolay. İlk olarak, saç tarağı, ve daha sonra iki parçaya arka ayrıldı. bir tarafta (örneğin, sağ) alınan ince telin dış kenarı ile ve diğer tarafta iç kenarı (kafanın sol yarısı) üzerine yayılır: Şimdi gerçek dokuma geçin. Aynı sol tarafta bir kilit ile yapılır (yani sağa yayıldı). Bu işlem, bütün zapletetsya şiş kadar kadar tekrarlanır. onlar daha ince, daha iyi dışarı dönecek: Burada saç güzellik dokuma doğruluğuna değil, aynı zamanda ipliklerini inceliklerini da bağlı olduğu unutulmamalıdır. Böylece, en örgü öğrenmek çok kolaydır güzel örgülerimi. Sadece sabır ve bir sürü eğitim gerekir. Balık kuyruğu gelince, o spikelets sadece egzotik bir versiyonu. İşte örgü sonuna kadar, ama sadece saç çizgisine değil örgü gereklidir. Bir saç modeli örgü tarafında veya çapraz istemi fantezi olarak olabilir.

Ve ayrıca Uzun kirpikli sadece bir spor değil isterseniz, güzel örgü örgü, ancak öğrenme kafana onları koymak? Ve karmaşık bir şey yok. Bir plait örmek ve boyuna doğru bir topuz koyabilirsiniz. Ya ikisini yapmak ve iki ilginç gençlik ışınını kalkmalı, tapınaklar etrafında koydu. Başka bir seçenek: İki örgü örmek ve Ukrayna stil başının arka altına koymak. Hazır saç da güzel diş etleri, ancak pimleri, kurdeleler, iğne veya görünmez sadece süslüyor. Eğer öğrenmek istiyorsanız Böylece, nasıl stil ve hayal sadece zor iş, mantıklı koyarak, temel adımlarla yeterince haberdardır güzel örgü örgü ve sonra kendi oluşturmayı öğrenmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.