GüzellikSaç

Elleri ile güzel örgü

Hiç eski çağlardan beri, uzun saçlı kız bir güzellik olarak kabul edildi ve her şey ona dikkat ettim. saç Akan - her zaman kullanışlı ve güzel değil. Çok daha muhteşem görünüyor iyi iyi tarzı güzel bir saç modeli saç ve onlar güzel örgü pigtail ve çağdaş aksesuarları ile dekore ise daha da iyi ile baş bakımlı. örgü çeşitleri çok ve bunların her biri kendi tarihini ve özelliklere sahiptir.

Apart örgü bir süs saç görevi görür ve mükemmel bir düzen içinde saça neden olmasından, onun dokuma - aynı zamanda pek çok kadın için bir favori hobi haline geliyor heyecan verici bir deneyimdir. Buna kayıtsız saç tipine değil, güzel örgü başkalarının dikkatini çekmek ve özsaygı geliştirmek , onları giyen bir kız veya kadın. Bu bazı durumlarda gerekli olabilecek her kadın, örgüler kıvrım yapan gerekir. Eğer saça kendini örmek öğrenmek, bu güzellik salonları gezilerine tasarruf iyi olabilir ve bunun yanı sıra, her zaman doğru ve güzel olacak. Bir çocuk gibi, her şey çok daha kolaydır ve güzel örgü örgü merak sadece çok sevdiği büyükannesi ya anneme gelip bu konuda onlara sormak gerek gerek. Ve on dakika sonra o parlak kırmızı yay süslüyor kendi kız güzel saç modeli göstermek mümkündü.

üç şeritten oluşan en sıradan örgüyü örmek öğrenmek başlamak için, dokuma tekniğini tüm teknikleri ana ve anlamak için. hepsinden önemlisi çok yönlü örgü çeşitleri Fransız, bu nedenle saç hemen her türü için uygundur. Onun kolay yeterince örmesini ve çok zamanınızı almaz.

Çok popüler "balık kuyruğu", "sivri", "Yunan Spit", "Danimarkalı örgü", "Afrikalı örgü", "Fransız örgü" olarak tükürük vardır. Çok ses çıkaran isim ve güzel örgü, nasıl örgü , en az birkaç türün en anlamaya çalışalım.

Birçok farklı türleri vardır. Örneğin, açıklamasında "Balık kuyruğu" olarak böyle güzel örgü yürütme karmaşık görünüyor, ancak yalnızca ilk bakışta olduğunu. Eğer dokuma yapmadan önce, saçları yıkamanın ve tarak. Biz, birlikte örgüyü kıvrım yapan dikey iki eşit parçaya taç saç bölünmeye başlar. Sonra sol ince telini almak ve sağ tarafta saç bütün kütlesi eklemek. Öte yandan aynı tekrarlayın. Yani dokuma "balık kuyruğu" bütün prensip.

Böyle güzel "Yunan Spit", çok moda bu sezon gibi örgü ve kadınlar arasında çok popülerdir. Bu kıvırcık ve düz saç sahipleri olarak gelebilir. dokuma tekniklerinin örgü bu tür ana özelliği şeritler tek taraftan alınır olmasıdır. sol tarafını saç ortalama sarmalını getirin ve örgü iki tarafta kilitleri yakalayan, örgü "Balık kuyruğu" dokunmaktadır. senin örgü ters taraftaki kulağı olan örgüyü ulaştığında, çıkan saç işaretçilerine ekleyin. Ortaya çıkan kıvrım oldukça barrette veya diğer güzel saç aksesuarları süsleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.