GüzellikSaç

Özellikleri ve değerlendirme: saç "Cieza" etkisi laminasyon bakım malzemeleri

Birçok güzellik salonları saç iyileştirme yapılarak ve bukleler parlaklık veren farklı hizmetleri bir sürü sunuyoruz. Ama bütün bu masraf. Sen para kazanmak ister misin? Ardından "Cieza" etkisi laminasyon vasıtasıyla dikkat edin. Size onlar hakkında daha fazla bilgi verecektir.

Özellikleri ve etkisi

dükkanlar şampuanlar, maskeler ve geniş bir yelpazede sunuyoruz Balsam saç. Yapımcılar sağlıklı parlaklık, parlaklık ve daha veriyorum. Ve "Cieza" çizgisi ne hakkında laminasyon etkilemek için? Eğer ambalaj ve reklam hakkında bilgi düşünüyorsanız, bu fonlar saç parlak olmasına yardımcı olacaktır. Bu saç yüzeyi üzerinde bir film oluşturmak bileşim içinde belirli bir bileşeni, yoluyla elde edilir.

Cetvel "Cieza" etkisi laminasyon birkaç aracı içerir.

1. Şampuan. Bu saçı besler ve ona sağlıklı bir parıltı verir (keratin kompleksi dahil) özel bileşenler içerir. Ağırlık gözlenmez. Fiyat madde 500 ml şişe hacmi başına yaklaşık 180-200 ruble içerir.

2. Balsam. kullanımı saçın sonra parlak olmaya. Ayrıca, saç artık, kolay taranmasını karıştı edilecektir. Fiyat balsamı yaklaşık 200 ruble (şişe 500 ml hacim) 'dir.

3. Maske. Bu saçı besler ve parlayacak özel bileşenlerin bileşimi sardı. Şişe (250 mi) yaklaşık 280 ruble.

4. Emülsiyon. saç kullandıktan sonra nemli ve parıltılı. şişe (150 ml) maliyetinin yaklaşık 270 ruble.

Gerçek sonuçları görmek için, "Cieza" laminasyon etkilemek için bir kerede tüm araçları kullanılması önerilir.

Ürün İncelemeleri

Müşteri Ne temsilin araçlarının hakkında ne dedi? Çalışma Şampuan "Cieza" (laminasyon etkisi) başlamak için. bunun Yorumlar en farklı karşılayabilir. Örneğin, bazı kadınlar Sonuçtan memnunuz ve ilk uygulamadan sonra görüyorum. Onlar saç aslında daha yönetilebilir ve parlak hale bildirmektedir. tüm ışık ve göze batmayan koku şampuanla Özellikle memnun. Ama diğer kızlar aracıyla çok memnun değillerdir. etkisi bile kullanım 2 hafta sonra gözlenir. Ve bazı kadınlar müşterilerin saç durumu bile kötüleşir şikayetçi.

Ve ne "Cieza" (laminasyon etkisi) balsam hakkında bayanlar? Yanıtlar ajan iyi doku ve hoş bir kokusu vardır bilgileri içerir. Birçok ipeksi ve tarak kolay kullandıktan sonra saç. Ancak bazı kadınlar yine aynı etki gözlenmedi vardır.

Maskenin gelince, bu kadar aşırı sertliği bukleler kurtulmak yardımcı bilgi olmasıdır. Tüketiciler ayrıca hoş aroması göreceksiniz. Bir emülsiyon biraz gözden, ama bazıları kullanımı bile daha ağır sonra saç ve yağ haline belirtti. Bu olsa her zaman gözlenmedi.

Bu laminasyon etkisiyle fonlar "Cieza" satırı herkes için olmadığını belirtmekte fayda vardır. Muhtemelen bunun nedeni, bazı onlarla mutsuz. Bu yüzden kendinize biraz araçlar dışarı denemeye değer. Belki sizin için çok hoş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.