BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Skyforge: sistem gereksinimleri ve bir açıklama

Bugün oyun Skyforge hakkında konuşmak. Sistem gereksinimleri o belirtilecek için, hem de kısa bir açıklama. Proje yaratıcısı Obsidian Entertainment tarafından desteklenen stüdyo Allods Takımı, duruyor.

tanım

Oyun Skyforge anlatmak başlamak için, sistem gereksinimleri bu malzemenin aşağıdaki bölümlerde listelenmiştir. eylem hayali dünyada geçiyor. Bizim karakter zor yoldan aşmak zorundadır. Dünya çok gezegende oluşmaktadır. Bu birbirine benzer olmadığı zaman.

Hikaye Elyon başlıyor - bu gezegenlerin en güzeldir. Sipariş ve barış uzun süre burada hüküm sürdü. Bir gün Eli yerel tanrısı kayboldu. Bu yabancı işgalciler yararlandı, şimdi yerel sakinlerinin hayatlarını alarak baskınlar ile karşılanır. gezegen savunan kanunsuzluk kahramanları, yüzleşmek. Ölüm onlar üzerinde hiçbir gücü yoktur. Biz düzeni sağlamak için asker saflarına katılacak. Başlangıçta mevcut 3 sınıfları: Işık kaleci ve şövalye kriomant. Gelecekte, hikaye ilerledikçe, yenilerini açmak. Bu sıfırdan başlamak zorunda kalmadan oyunu onun sınıfını değiştirmek ve devam etmek için her zaman mümkündür. Biz onlar sonraki işi geçtikten sonra görünecektir özel saten, yeni beceriler alacaktır. oyun süreci 3 ana yönlere ayrılır. Yani, biz atlas çalışma ve donanım üretme takipçileri arasında güven kazanmak zorunda. Yavaş yavaş, çeşitli gerekli kaynakları alacak. Ona göz teması tutmak için bir ihtiyaç vardır tehlikeli savaşmak. Bu esnada düşman vurgulanır.

Oyun Skyforge: Minimum Sistem Gereksinimleri

Proje en modern grafik uygulanmaktadır. Ancak, geliştiricilerin etkili bir Skyforge optimize başardı. Sistem gereksinimleri, böylece çok demokratik elde. Bu yüzden RAM en az 2 gigabayt gerekir. AMD veya Intel CPU frekansı 2 GHz veya daha fazlasıdır. video oyunu yüklemek için uygun GeForce GT 620 olduğu için boş sabit disk alanı en az 10 GB gerektirir. Sen işletim sistemi olarak Windows herhangi bir geçerli sürümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca internete bağlanması gereken, hızı / sn 256 kb daha az olmamalıdır.

Oyun Skyforge: Sistem Gereksinimleri - Maksimum

elemanların her birinin en doğru çalışmasını yanı sıra alma son derece renkli grafikler sağlamak için, daha verimli ekipman gerekir. Bu durumda, bellek 8 gigabayt olmalıdır. Bir grafik kartı için idealdir gibi GeForce GTX 660 ve hatta daha üretken. Bu durumda, onun frekansı 2 GHz ulaştığını, en önemlisi Intel ve AMD yazarlık, hem işlemci kullanabilir. 10 gigabayt - disk alanı için gereksinimler aynı kalacaktır. Aynı 7. itibaren, işletim sistemlerine Windows'un herhangi bir sürümünü uygular. Bildiğim kadarıyla internete bağlantısı gibi, 1 GB / s'ye varan hizda artırmak için daha iyidir. Bu yüzden özelliklere Skyforge, sistem gereksinimleri ele ve oyunun kısa bir açıklama yukarıda verilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.