BilgisayarlarEkipman

Bilgisayar hoparlörleri: iyi ses kalitesi sıralaması

Nasıl dünyanın kişisel bilgisayar kullanıcılarının birçoğu, dünya pazarında önerilen aralığın iyi hoparlörlere seçimi hakkında pek çok görüşler. Böyle bir spesifik ürün teknik özellikleri ve işlevselliği, aynı zamanda ses ve fiyat, kalite sadece sınıflandırılır gerçeği. Aslında, adı altında piyasada "PC için akustik," kendileri için bireysel alıcı bulmak mümkün olan tüm farklı ürünler göreceksiniz.

Bu yazının odak - Bilgisayarınız için hoparlörler. ürünleri, gerçek yararlı sahipleri ve uzman tavsiyesi (kalite, fiyat ve işlevsellik açısından) en iyi Sıralaması piyasadaki ürünlerin büyük bir aralığı iyi bir akustik seçmek için bir potansiyel alıcı yardımcı olur.

sınıflandırma kolon

kısmen kullanıcıya yönlendirilmelidir fiyat segment tanımlamak mümkün de daha iyi bir şekilde değil, sadece hedef bir ses sistemi belirleyen faktör ama başlatın. Akustik kümesinde sütun sayısına göre sınıflandırılır:

  1. Stereo. Her şey basittir - tüm duyulabilir frekans aralığını üretmek mümkün bir veya daha fazla dahili hoparlörler var sadece iki hoparlör,. Bu kit medyayı kullanırken sadece ses duymak gereken en iddiasız kullanıcılar için uygundur.
  2. Sistem 2.1. sadece düşük frekans aralığında (20-300 Hz) sorumlu olan iki stereo subwoofer özelliği. Bir sistem Böyle uzmanlar tavsiye bilgisayarınız için hoparlörleri seçmek anlamaya çalışıyoruz tüm müzik severler söyledi. yüksek kalitede müzik için böyle bir sistem iyi seçim olacaktır.
  3. Ev Sineması. Bu, yapı içinde subwoofer (5.1, 7.1, 9.1 ve benzeri) ile birlikte, dörtten fazla hoparlör tam sahip akustik, tümünü içerir.

Ekonomik segmenti

Tabii ki, potansiyel alıcı bütçe sınıfında sunulan akustik, ilgi olacaktır. Sonuçta, müşterilerinin çoğunluğunun, incelemelerine göre, tüm bilgisayarınız için hoparlörler üzerinde para harcamak istemiyorum. bu segmentteki ürünlerin en iyi (ses kalitesi) Ranking, bu kategoride "500 ila 1000 ruble gelen" bir fiyata başlar.

Biz en ucuz ürünler hakkında konuşmak, alıcı marka Defender altında ucuz akustik yerli üreticiler bakmak daha iyidir. SPK-225 sütun gibi kesinlikle kullanıcıları iddiasız multimedya için. Bu modelin kendi ses kartı ile donatılmıştır ve USB portu ile donatılmış herhangi bir bilgisayarda çalışabilirsiniz gerçeği.

Ama düşük uç için amiral güvenle karşılamak ve birçok müzik severler olabilir daha ciddi akustik, atfedilebilir. Biz Defender Aurora bahsediyoruz Her şeyden önce - Bu sütunların birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca pahalı olmayan bir kademeli aşağıdaki ürünleri mükemmel kalitede gösterilmektedir: F ve D, R-215, EDIFIER R18 Logitech S-120 ve 247 Sven.

iyi stereo

Ne zaman tamamen farklı özelliklere açılmadan önce alıcı, bütçe segmentinin ötesinde ve onun ürün kalitesi önceliği gider. pratik gösterdiği gibi değerlendirme gerçekten onları fiyat aralığında yer alan herhangi bir kullanıcı için ideal bir satın alma olmasını sağlar bilgisayar "1000 ruble dan" ve, En konuşmacılar, değerin limit yoktur. Burada her alıcının seçeneklerine bağlıdır edilir.

Microlab SOLO-7C, Defender Merkür, GEMIX Prime2 Sven SPS-707, Edifier R2800 ve Logitech Z200: Ancak, müşteri ilgisi ve fiyat layık kalitesine ek olarak, uzmanlar aşağıdaki markalara yakından bakmak tavsiye ediyoruz. Bu ürünlerin ana özelliği sadece bir odun tasarım konut olduğunu. Üretici, akustik ve başkalarına yüksek kaliteli ses göstermek edebiliyoruz kaliteli hoparlörleri sağlamıştır.

piyasanın seksi segmenti

Eğer bir subwoofer 2.1 olan bir bilgisayar için bir sütun seçmeden önce, kullanıcı o gerçekten bir sonuç almak için ne istediğini kendisi için karar vermek zorunda. Hoparlör aslen müzik biliyorum ve müzik aletleri çalmak kulak ayırt edebiliyoruz müzik severler için bir araç olarak üretici tarafından düşünülmüştü gerçeği. Ikisi de konuşma çevreleyen ses değil. Buna göre, dinamik film ve bu etkileri kullanmak oyunları izlerken fanlar, sistem tam olarak 2.1 çalışmaz.

Tavsiye açısından, göründüğü gibi o kadar basit değil. Güçlü ahşap subwoofer ile donatılmış daha iyi vermek için tercih sistemi. Sadece ile özdeşleşmiş bir subwoofer, sen uyduyu seçebilirsiniz. Eğer ürünlere doğrudan geçiş olursa, uzmanlar hoparlöre ödeme dikkat öneriyoruz: Sven MS-2000, Edifier S330D, GEMIX SB-75, Microlab H-200 ve Defender Avante X45 Pro. Evet, bu ürünler yüksek bir fiyat var ama bu modeller derecelendirme sistemleri 2.1 lider konumda işgal olduğunu.

"Fiyat-kalite" kategorisinin

Ancak, her alıcı pahalı bir akustik yuvarlak toplamı için ödemek istediği. Birçok kullanıcı fiyatla ve sahiplerinin incelemelere öncelikle odaklanarak, orta yolu tercih ederim. Bu yaklaşım dolayısıyla okuyucu düşük maliyetli segmentten bir subwoofer ile bir bilgisayar için bir sütun seçmek öğrenmelisiniz, oldukça anlaşılabilir bir durumdur.

Önemli olan - subwoofer gerçek gücüne odaklanmak. İyi yapımcı kendisi geleneksel subwoofer tweeter kurulabilir izin vermez. W talep rakam 5 başlar (hoparlör ideal olarak en az 10 watt rms güç vermelidir). dava, kayda değer ahşap olmamalıdır gerçeği - bir faydası subwoofer için dönüm noktası. Uydular özel gereksinimleri yoktur ama - onlar sadece desteklemek zorunda frekans aralığını 20 kHz 300 Hz.

ev sineması

Eğer bilgisayarınız için iyi bir hoparlör almak Ve eğer kalitesi için en iyi derece hoparlörler kesinlikle 5.1 kullanıcıyı yönlendirecektir. O Sadece, her alıcı istediği, sanal bir konser salonunda hissetmek olduğu açıktır öyle her zaman değil çevre sütun ve oynatma cihazı (bilgisayar, alıcı, kaydedici) oluşturmak olmadığını tam olarak farkında.

Medyada, müzik çalma veya aksiyon filmi dinamik görüntüleme açısından verimsizlik setleri şikayet sistemlerinin 5.1 gerçek sahiplerinden olumsuzluk çok. Sorun kullanıcı uygun varlığı hakkında endişe vardır, değil sütunlarda aslında ses kartı, hem de sağ akustik bağlama sorununu çözmek.

seçim değişmez yöntem

kendisi algılamaz kullanıcı için 5.1 sistemler arasında iyi konuşmacıların seçiminde yeni bir şey yok. Burada tercih edilen teknik 2.1'lik bir set için arama benzer. Sadece yüksek kaliteli subwoofer ve güç bilgisayarınız için doğru hoparlörleri seçmek için yardımcı olabilir. bütçe sınıfında Değerlendirme akustiği bu segmentte, hiçbir ucuz ürünler olduğundan, takdir müşterilerimiz tarafından takdir edilmek olası değildir.

Bu cihazların fiyatları 10 000 ruble bir işareti ile başlar. Üstelik bu sınıftaki ürünlerin çeşitliliği daha iyi olabilir. Defender Orkestrası M80 ve Sven HT-200: Eğer uzmanların önerilerine doğrudan gitmek eğer, seçim hiç bir kaç modellere daralmış. Diğer ürünler yüksek bir bedel varsa, ya da büyük ölçüde çalma kalitesini etkiler plastikten imal.

nerede açmak için vardır

Ama pahalı 5.1 sistemleri tüm tam tersine segmentinde - Birçok tanınmış üreticilerin alıcılar bilgisayar için konuşmacı olarak sadece konumlandırılmış ilginç cihazların bir sürü sunuyoruz. multi-medya merkezleri, TV, alıcı ve diğer elektronik bağlanabilir bizim zemin sistemlerinin kalitesine en iyi cihazların Sıralaması.

Eğer modelleri hakkında doğrudan konuşması durumunda, uzmanlar dikkat etmek tavsiye hoparlörler Microlab H-600, Edifier S760D, Edifier DA5100 ve 6000 Bu modeller iç pazardaki en iyi olarak kabul edilir Genius SW-HF5.1. her alıcı ev akustik için 20.000 ruble ödeme yapabiliyor Evet, çünkü burada kesinlikle zayıf halka, mal olacak. Ama en iyi ürünün sıralamasında önsel ucuz cihazlar olamaz.

toplama ivme

bilgisayar değerlendirmesi için en iyi hoparlörleri bulmak için bir çaba, birçok potansiyel alıcılar piyasada bir daha garip yeterince ürün olduğunu fark etmiş. Bu sözde 1,0 sistemdir. Aslında bu, bir veya iki hoparlör oluşan ortak bir sütundur. En azından garip görünüyor ve bu tür akustik fiyat - fiyat 2-3000 ruble gelen sembolik başlar ve hiçbir "tavan" vardır.

Müzik dünyasında yeni bir eğilim şirketi JBL istedi. İlk özel bir pakette bilgisayar hoparlörleri ile 1.0 standardını pazarına girdi kim o oldu. İnsanlar bu piyasada böyle bir konuşmacı, hem de büyük bir aralığın popülerlik açıklar, kolayca bu ürünleri gördük.

Sonuç olarak

Potansiyel alıcı edelim ve buna en kaliteli sistemleri kendi görüşünü değiştirmek sıralamasında, bilgisayar pazarı için hoparlörleri seçmek çok kolay gibi görünüyor. Gerçekten de, ürünlerin geniş yelpazesi arasında Müzik severlerin taleplerini karşılamak edebiliyoruz mal, pek çok layık değildir. Uzmanlar seçimi ile acele değil tavsiye ve acele bir sonuç yapmazlar. yaşam için yapılmış birkaç satın biridir, çünkü kendiniz için hoparlörleri seçmek için çok dikkatli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.