ÇirkinlikEv güvenlik

Nasıl sadece 2 madde kullanılarak, güvenli ama çok etkili dezenfektan yapmak

Patojen mikropların - bizim evin temiz ve güvenli bir yer haline getirmek için mücadele oldukları bir şeydir. Ancak, gerçekten etkili dezenfeksiyon olabilmek için, mağazalardan kimyasalları kullanmak gerekli değildir. Etkili değil, aynı zamanda kullanımı güvenli değildir sadece kendi araçlarını oluşturmak için deneyin.

araç

etkili ama, neredeyse her zeminde temizlemek ve bakteri ve mikropları öldürmek mükemmel olan kendi imkanlarıyla hazırlamak deneyin, kimyasallar size zarar verebilme veya yemeklerin aracılığıyla vücuduna girip onları getirmek endişe etmeden, onu evinizi temizlemek istiyorsanız insan vücudu için güvenli olacak.

Bu madde temeli, sirke ve hidrojen peroksittir. Bunların etkinliği, dezenfektan özelliklere sahip kendi yapısı içinde aktif bileşenlerine bağlıdır.

Ne hazırlamak gerekir?

ellerinizle bir dezenfektan temizleyici yapmak için, düzenli sirke,% 3 hidrojen peroksit, esansiyel yağlar (herhangi bir seçim) ihtiyaç ve bir şişe püskürtür.

Nasıl pişirilir?

Şişe spreyleri içine sirke dökün ve favori uçucu yağ içine birkaç damla ekleyin. Bu sirke kokusunu çıkarmak yardımcı olacaktır. Hidrojen peroksit güneş ışığında parçalanır Çünkü orijinal şişesi içinde tutmak veya spreyleri bulunan koyu şişe kullanın. Size tek bir şişede sirke ve hidrojen peroksit karışımı olamayacağını hatırlamak önemlidir. sirke ve uçucu yağlar ile bir ve hidrojen peroksit ile diğer - eş zamanlı olarak temizlenmesi sırasında iki şişe kullanılır.

yüzeyin temizlenmesi için, ilk olarak bir sünger ve su ile silin. Bundan sonra, sirke sprey ve 5 dakika bekletin. yüzey temizleme ve başka bir kimyasal reaksiyon bitene kadar 5 dakika için hidrojen peroksit gibi uygulayın. yüzey sonra su ile temizlenir gerekli değildir. Bu sirke veya hidrojen peroksit koymak dizinin ne tür önemli değildir. Önemli olan - 5 dakika yüzeyde para bırakmaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.