Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl rulo yapın - Japonya bir tat

Japon mutfağı, neredeyse tüm gezegeni doldurma özellikle suşi ve rulolar, ve popülerliği tüm favori bir pizza sürece karşılaştırılabilir. Eğer mümkün olan tüm seçenekleri bizim hostes öğrendik pizza pişirmek ise çoğu için bir sır kalırken, nasıl rulo yapmak. Ama epeyce kez denemek ve bir Japon yemeği zaman zaman kendini inşa edebilirsiniz.

Nasıl evde rulo yapmak, yapmanız gereken ve nasıl mükemmellik getirmek için? Evde rulo hazırlamak için, tüm özel pirinç (suşi kafes) ilk gerekiyor. mat - Size özel bir alet olmadan yapamaz. Kendi başına seçmek için gerekli bileşenlerin kalanı - bir balık, yengeç sopa veya yengeç eti, havyar, salatalık, krem peynir ve fazla olabilir.

Nasıl rulo pirinç hazırlanması metodunu bilmiyorsanız? pirinç bir çırpıda pişirmek, ancak düzgün pirinç pişmiş akılda tutulmalıdır öğrenin - doğum için temel oluşturur, yüzden o yağma değil önemlidir. "Doğru" rakamı hazırlamak için, pirinç sirkesi bir çorba kaşığı ekleyin gerekir ve her durumda tuz eklemeyin. Daha sonra serin 20 dakika boyunca pirinç ihtiyacını kaynatın.

Bir sonraki adım - malzemeyi hazırlamak. Balık, salatalık, yengeç sopa ve aklınızdaki tüm dolgu olarak kullanmak ince uzun şeritler halinde kesilmiş olmalıdır, böylece kolayca kaydırılabilir.

Şimdi "toplama" rulo sürecine devam edebilirsiniz. Bunu yapmak için, bir mat yaymak ve nori onu kağıda yatıyordu (doğum yapmak için özel preslenmiş yosun). Daha sonra bunun üzerine Şekil uygulamaktadır. iyi bir rakam koymak için, eller bir çözelti içerisinde ıslak olmalıdır pirinç sirke ve su. Şekil yavaşça Nori yüzeyi pürüzlerin, yaklaşık bir santimetre, tabaka bir tarafını boş bırakın.

Sonra, içinde merkezi uzun bir şerit yatıyordu dışarı dolum, herhangi kombinasyonu gibi. mat bütün bu ihtişamı boş kalmıştır içine Sonra yavaşça ve sıkıca sarılmış. Yukarıdaki çözeltiye, ve nasıl rulo bunları bağlamak için ıslak boş kalmıştır nori sonu. Bu apart düşmemesi rulo için gereklidir. , Yolun bir uzun silindir Hit kenarlarda aşırı kesilmiş. Daha sonra bölümlerini parçalara rulo kesebilir. Her kesme parçasının sonra, su ve pirinç sirkesi bir çözelti içerisinde bıçak ıslatın.

güzel bir plaka üzerine yerleştirilmiş Merdaneler, soya sosu, wasabi ve zencefil masaya beslemek. başlayanlar için, bunun yerine çubukları, daha geleneksel çatal kullanılabilir.

En popüler biri 'roll 'Philadelphia', ama nasıl evde, pirinç üstteydim rulo yapılır? Aynı zamanda basit bir mesele değildir. Eğer pirinç, somon, salatalık, nori, gerek rulo hazırlamak için peyniri "Philadelphia" (ana madde) ve uçan balık Karaca "dekor" için.

suşi nasıl yapılır ve rulo, onlar için yani pirinç, söylendi, pirinç pişirme işlemi aynıdır yoktur. plastik film ile Mat örtü, daha sonra Nori ve pirinç levha yerleştirin. nazikçe mat belirdi figürü için sayfayı çevirmeye tarafından bu izlemektedir. nori üst yaprağında döndü peynir "track", yakın uzun ince salatalık dilimleri ve balık diğer tarafta koyun. Sonra rulo büküm ve izole edin. Bundan sonra, neredeyse hazır balık karaca uçan içinde rulo rulo ve yavaşça mat kullanarak geri almak için. Rulo "Philadelphia" o parçalar halinde kesilmiş ve hizmet etmek gereklidir hazırdır.

Nasıl suşi yapmak için? Evet, prensipte, arazi nedeniyle rulolar ile tam olarak aynı şekilde - sirke ile pirinç dayalı Japon yemekleri için ortak adıdır. Bu yüzden, deneyin onların doğuma hazırlık teknikleri geliştirmek için korkmayın ve genellikle onun beceri ile onları vurmak için arkadaşlarına parti atar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.