Bilgisayarlar

Nasıl "Rehber" arkadaşlar engellemek için: deyim

Bugün nasıl engelleneceği konusunda bir görüşme olacak "Bize Ulaşın" arkadaşlar. Aslında, bu istenmeyen e-postalar ve kişileri kurtaracak çok basit bir tekniktir. Böylece, en kısa sürede soruşturma açabilmek için gereklidir.

Ne verir?

Ama bundan önce, ne, "Rehber" in bir kişiyi engellemek için kullanıcılara bu yeteneği kazandırır hakkında sizinle biraz konuşmak değer. söylendiği gibi, istenmeyen kişilerin yanı sıra, düşmanlarından korunmak için harika bir yoldur. Ama bu işleve bir yakından bakalım.

Engellemek nasıl düşündüğünü Aslında, "Rehber" arkadaşlar, tabii ki, bu eylem tehdit olduğunu bilmek gerekir. İlk - Profilinizi inceleyen üzerinde tam bir yasak. Tüm söz konusu kullanıcının görebileceği - sadece Avatarınızın ve isim. İkinci nokta - artık insan size mesaj ve yorum yazabilir. Böyle sanatsal bir ayar gizlilik. Simdi bunu kullanmayı deneyin. Aslında, ilk bakışta göründüğünden daha çok daha kolay.

Profilinden

en basit ve yaygın yöntem ile başlayalım. Eğer "Rehber" arkadaşlar nasıl engelleneceği düşünüyorsun, o zaman ilk adım sosyal ağda yetkili gerekecekti, ancak o zaman işimize. Bu arada, bu olmadan herhangi bir olası "sosyal alanda" ile prensip temas halinde işlemek mümkün olmayacaktır.

Yetkilendirme geçirilir? Sonra hareket. Şimdi size engeller sözde kurban, bulmalıyız. arkadaşlarınızın listesini açın ve ardından istenilen kullanıcıyı seçin. Onun profili ziyaret edin. avatar altında ekranın sol tarafında yakından inceleyin. pencereyi aşağı kaydırın ve etiket "Blok" bak. İşte ihtiyacımız olan şey! Eğer "Rehber" arkadaşlar nasıl engelleneceği düşünürsek, o zaman sadece bu hat üzerinde tıklayabilirsiniz - ve tüm! Bunu yaptığınızda, kullanıcı otomatik sözde kara listede taşınacak, profilinize erişim şimdi ona kapattı.

Kendi elleri

Eh, şimdi de size başka çok ilginç bir senaryo bekliyoruz. Ancak, bir önceki kadar popüler değil. Eğer "Rehber" arkadaşlar engellemek için nasıl bilmek istiyorum, o zaman, kurban seçmek onun profilini ziyaret edip daha sonra kopyalamak panoya adam şeklinde bir bağlantı. Bu olup günümüzün zorlukları uygulanmasında bize yardımcı olacaktır.

Şimdi "My Ayarlar" gitmek gerekir. Bu menüde ayrıca çalışmak zorunda. Bundan sonra, sekme "kara liste" bulun ve açın. özü şu engeller kişi profilleri, adresini eklemek için gerekli görünmektedir. "Tamam" ı tıklayın ve değişiklikleri kaydedin. "Kara Liste" bölümünde listelenen kullanıcıların listesini ve üst dikiş sunduğu son olacak. Hepsi bu. Eğer, hiçbir şey zor veya olağanüstü görebileceğiniz gibi. Ama seninle nasıl son çıkış yolu bulalım sayfayı engellemek için "Bize Ulaşın" in.

şikayetler

Bu senaryo, ilke olarak, kişiyi engellemek. Daha doğrusu, onun anketine erişimi. Sosyal ağların tüm üçüncü taraf kullanıcıları gibi, ve sahibine. Onun için, ancak, sizi destekleyen kişiler tarafından "ayrılmış" var. Daha doğrusu, bir şikayet yazacak.

kurallarını ihlal profili bulun lisans anlaşması "Kişiler" listesine kayıt için. Sonra kurbanın profiline gidip tıklayıp "şikayette bulunun." Şimdi bunu düzenlemek. böylece belgesi ekleyin ve nedenini unutmayın. soruşturma gönder. Şimdi arkadaşların var. Onlar da, bu süreci yapmak zorundayız. tüm şikayetler çok benzer değildi tek yolu. kullanıcı yönetimi bunu doğrulamak için gereklidir negatif "sinyalleri" bir sürü giderse. varsa insan ihlali engellenecektir. Hepsi bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.