Bilgisayarlar

Nasıl arkadaşlarınızla "Hamachi" aracılığıyla oynanır?

Birçok kişi bilgisayar oyunları oynamak ister. geliştiriciler tarafından oluşturulan dünyalar, dünya çapında milyonlarca insanı büyüledi ve her yaştan sanal gerçeklik birçok kişi derinliklerine taşırlar. İnsanoğlu giderek tamamen çevrimiçi dalmış olan ve tüm oynayacak ne zaman bir gün zamanı gelecek - kindergartners gelen yaşlılar için. Bütün bunlar ne anlama geliyor? Bu nasıl Hamachi "nasıl oynatılması" sorusuna nasıl bir ilişki var "?"

oyunlar hakkında

Oluşturma uygulamalar ve oyuncaklar doğal olarak monoton olan ve genel olarak benzerdir arayüzüne. Bu sadece bir oyun dalmak olabilir yeni projeye geldi çalar, geliştiriciler tarafından yapılır, yeni nüanslar ve yönetime kullanılmaz. Oyunların üç tür arasında ayrım yapmak artık mümkün:

 1. Lisans para için resmen satın aldı. Onlar bağlamak ve resmi sunucularda bir online oyun oturumu oluşturmak için fırsat var.
 2. eline geçti Lisanslı oyunlar. Büyük olasılıkla, çevrimiçi oynamak mümkün olmayacak, ama sadece çevrimdışı kampanyası geçmektedir.
 3. kayıt ve anahtarları gerektirir, ancak sadece desteklemeyen Eski oyunlar LAN oyunu.

freebies için herhangi bir Rus kişinin karakteristik itme ile, güvenli bir şekilde çok daha fazla insan oyunların ikinci iki tip oynamak olduğunu söyleyebiliriz. Ama ne arkadaşlarınız ve yerel ağ ile favori oyuncak oynamak istiyorsanız değil mi? Neyse, farklı şehirlerde üniversite terk ettikten sonra? Burada programını düşünen yardımına gelir. Peki "Hamachi" aracılığıyla oynanır? Bu nedir?

"Hamachi" Açık

"Hamachi" çevrimiçi çalışan bir yardımcı programdır. sanal özel ağ - Hedefine VPN yaratılmasıdır. Sanal Özel Ağ, özünde - Yerel ağın hayali görüntüsüdür. Eğer ayarlarsanız "Hamachi" ayarını yaklaşık 5 dakika sürer, hatta deneyimli bir kullanıcı anında seçilen bilgisayarlar arasında yerel bir ağ oluşturabilirsiniz değildir. O sırada da, kullanılan hangi teknolojilerin - bu gerekli değildir bilmek.

tesisat

Son olarak, söz doğrudan gitmek: Hamachi "Nasıl oynatılması" "?"

 1. Önce indirmek ve müşteri LogMeIn Hamachi yüklemeniz gerekir. Onların resmi web sitesinde yapabilirsiniz.
 2. Sonra düzenli olarak çeşitli web sitelerinde kayıtlı bir kişi için zor olmayacaktır basit kayıt sürecinden geçmesi.
 3. Bir sonraki adım sunucusunun bir yaratılış olabilir veya varolan katılacak. diğer kişilere bağlanma, biraz bakmak sonra ama şimdilik kendi oluşturun.
 4. LogMeIn hizmetinde Yetkili, neredeyse boş bir ekran göreceksiniz. renkli "bir ağ ekle" yi tıklayın.
 5. arkadaşlarıyla oynamak için bizim görev için, yeterince örgü topoloji olacaktır.
 6. ağ katılımcı sayısı çok kısıtlı olduğundan, "gerektir onay" yeni bir oyuncu maruz.
 7. Sonra arkadaşlarına söyle basit şifre belirleyin. Onsuz onlar sizin bağlanmak mümkün olmayacaktır.
 8. Abone. Sen 5 katılımcı en fazla bir ağ oluşturabilirsiniz. Eğer insanların daha büyük bir sayı, sunucu üzerindeki çip yaratıcısı varsa 1-2 Euro, 32 kişi için yılda 25 Euro bu kadar büyük bir miktar değil çünkü muhtemelen zor olmaz.
 9. Son adım katılımcıları eklemektir. Kendi bilgisayarınızı eklemek için ilk şey unutmayın. yoldaşları ağı (örneğin, 297-910-329) kimliğini ve şifresini gönderme, onlar yüklü istemci bir yetkilendirme isteği göndermek için mümkün olacak düz gelmektedir.
 10. birbirini görebiliyordu Bilgisayarınıza için, sadece "Hamachi" ye giriş ve kurulan ağa bağlanmak zorunda.

örnek

Şimdi "Hamachi" ile oynamak için nasıl gerçek bir örneğe bakalım. pek çok farklı uygulama vardır. Ama biz son zamanlarda kazandığı popülerlik oyun için seçti. Yani, nasıl "Hamachi" ila "Maynkraft" oynanır?

 1. Bilgisayarı açın ve internete bağlanın.
 2. Ona yetki, yüklü istemci "Hamachi" çalıştırın.
 3. Birlikte arkadaşları ile aynı kurulmuş ağa gidin.
 4. "Maynkraft" çalıştırın.
 5. Gelecek sunucu bir oluşturur tek oyuncu modunda oyun. Kim olduğu önemli değil, sunucu "Hamachi" ve oyuncaklar farklı olabilir.
 6. Sonra, oyunun yaratıcısı ESC basar ve oyun yerel kullanıcılar için açılır. ip-adresi kaydedecektir iletişim kutusunda (sizin arkadaşlarınıza göndermek olmalıdır).
 7. Diğer tüm kullanıcılar "çok oyunculu" a gidin ve "Ekle" düğmesini tıklayın.
 8. penceresinde onlar sunucu kendilerine haber verecektir adresi kayıt gerektiğini söyledi.

Hepsi bu. Sen bağlanabilir. Artık "Hamachi" ile oynamak için nasıl gerçek bir örnek biliyorum. Farklı oyunların lansmanı, en önemlisi hatırlıyorum birbirinden farklı olabilir unutulmamalıdır - yardımıyla "Hamachi" Eğer Internet üzerinden oynamak ve yerel ağda yok.

sunucu

gibi düşünen etmeyenler insanları online oyunlar için olanlar ama kim hala tehlikeye ve eski oyuncaklarını kullanan için "Hamachi" ile oynamak için başka bir yolu yoktur. siteleri ve forumlarda bazı karşımızda programı dayalı olan kendi oyun alanları sağlamak gerçektir. Bir seferde en fazla 256 katılımcılar için "uygun" sunucu kartı "Hamachi", kira.

Örneğin, kaynak "Playground.ru". Bu oyunculara dört farklı oda seçeneği sunuyor.

 • PlayGround.ru Eylem;
 • PlayGround.ru RPG;
 • PlayGround.ru Stratejisi;
 • PlayGround.ru Diğer.

Tahmin edebileceğiniz gibi, her şeyden önce ağlar türe göre ayrılır. Onları bağlamak için, "Ağ" tıklayın - "Ağa bağlanma" ve yukarıdaki adlardan birini girin. Ve tabii ki, "Hamachi" son derece antivirüs ve güvenlik duvarı eklemeyi unutmayın. Artık diğer kullanıcılar ve oyun ile iletişim kurabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.