Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Nasıl pişirdikten sonra domuz dilini temizlemek için?

tabaklar domuz dilinde diyet pişirme bulundu. Nasıl pişirdikten sonra domuz dilini temizlemek için? Bu tür soruların ilk onun pişirme karşılaştı genç hostes tarafından istenir. dil yan ürünleri Kategori 1 aittir, ama lezzetli olduğu düşünülür rağmen.

Düşük maliyet ve hazırlama kolaylığı popüler bir ürünü ekler.

Düzgün pişirilir eğer Onların hassas tat nitelikleri onu satın alabilirsiniz. Aksi takdirde, dil zorlanacaksınız. Bu nedenle, bu harika ürünün lezzetli yemekler elde etmek, birçok uygun pişirme sırları vardır.

salatalar, jöle, çorba ve daha çeşitli: pişmiş lezzeti yemekler büyük bir çeşitlilik için kullanılabilir.

Dilin Kalori ve enerji değeri

Nasıl domuz dilini temizlemek için? pişirme başlamadan önce, onun iyilik öğrenmek gerekir. Domuz dil tamamen değil, bir diyet ürünü nedeniyle, bileşimin bu yağ yeterli bir miktarda içerir. 100 g ürün başına Kalori 208 kcal.

ürün yararlı özellikleri

Bu eser elementler ve vitaminler bir sürü içerir:

 • sodyum;
 • potasyum;
 • magnezyum;
 • demir,
 • kalsiyum;
 • bakır;
 • fosfor;
 • vitamin B ve PP.

Nedeniyle içerik vitamini ürüne sinir sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve karaciğer yardımcı olur. Dil doktorlar hamile kadınlar ve çocuklar için beslenme dahil etmek öneririz, demir ve kalsiyum gibi içermektedir.

Ürün kolayca vücut tarafından emilir kaba lifleri içermez ve sindirim sistemi ile ilgili sorunlar olan kişiler tarafından kullanılabilir. Güvenli bir şekilde kilolu olma ile mücadele olanların diyet dahil edilebilir.

Incelik onların arkadaşları ve akrabaları lezzetli tedavi etmek istiyorum, bu nedenle zaman tatil tablo için idealdir.

hazırlık aşaması

Nasıl domuz dil ve temiz pişirmek için? Temiz olmalı ve yağ fazlasının ayrılması gerekir çünkü ondan yemekleri ve böylece kalori ürünü pişirme önce. Aynı zamanda, damar ve diğer yenilmeyen arındırılmalıdır.

bunu yapmak zordur ve bir et belirli miktarda kaybedebilir çünkü ham halini ürün, ciltte olmak değil arındırın.

Gerçekten lezzetli yemek almak için, bilmek gerekir:

 • Yeni dil parlak kırmızı renktedir;
 • Ürün taze ise, biraz tatlı, hoş kokuyor;
 • Birkaç saat ıslatmaya ürünü pişirmeden önce.

tavada dilin hazırlanması için bir yöntem

Nasıl domuz dilini temizlemek için? Bu pişirildikten sonra yapılmalıdır. yıkanmış ürün kaynar su içinde yerleştirilmelidir. Bu pişirme süresini azaltmak ve faydalı maddelerin tasarrufu için yardımcı olacaktır. su 2 cm üstünde dilini kapsamalıdır.

Su kaynar sonra, ısıyı azaltmak ve başka bir ürün 1.5-2 saat için kaynamaya. Pişirme süresi şarküteri büyüklüğüne bağlı olacaktır. Hostes tedavi o 2 kata kadar azalması anlamına dikkate almalıdır.

Tuz incelik bir tencerede kaynar su yarım saat sonra olabilir.

Ürünün hazır çatalla eğer Pierce onu kontrol edilir. Piştikten zaman, yumuşak hale gelir. Pişirme işleminde önemli olan ürün sindirimi izin vermez. Bu durumda, zor hale gelir ve faydalı özelliklerini kaybeder.

multivarka Dil Hazırlık

Bir haşlanmış domuz dil soymak için nasıl, biraz sonra ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Ve şimdi otomatik düdüklü tencerede prigotovlaniya için uygun bir yol sunar. multivarka meydana ürünü hazırlarken, pişirme süresi önemli ölçüde azalır. Genellikle 1 saatten fazla değildir. hiçbir ekstra çaba gerektirir, çünkü çoğu ev kadınları, yemek bu yöntemi tercih etmektedir. Tüm süreç otomatik olarak gerçekleşir ve zaman takip etmek gerekmez.

dil pişirme kaynar su dökün ve su ile kaplı olmalıdır önce az 2 cm değil.

Tecrübeli hostes sarımsak ve baharat multivarka marine üründe pişirmeden önce tavsiye etti. Sonra torbaya içeriği ile bir araya getirdiler ve gece boyunca buzdolabında bekletin.

Pişmiş dili söndürme sonra ihale ve kokulu hale gelir.

Ne kadar çabuk domuz dilini temizlemek için?

Güçlükler o olabilmesidir yüzlü tarafından deneyimsiz hostes can be temizlenmiş içinde yanlış dil. Her şeyi doğru yaparsanız, o zaman hiçbir zorluk ortaya çıkacaktır.

Nasıl domuz dilini temizlemek için? Bunu yapmak için, belirli kurallara uymak gerekir:

 • Ham ürün, başarısız saflaştırılmış çünkü, incelik pişirmek için emin olun.
 • yani., E. en az 2 saat, hazır için gerekli kaynatın. Isıl işlem daha az zaman olacaksa, o dilini temizlemek için zor olacaktır.
 • hala sıcakken ürün, hemen pişirme sonrası temizlenmelidir. Ellerini yakmamaya için, dil soğuk suda yerleştirilmelidir.
 • Ürün soğuyana kadar çabuk temizlenmelidir. bunu yapmak soğudukça zor olacak ve dil Kaynar suya daldırılmış belli bir zaman olacaktır.

Nasıl domuz dilini temizlemek için? dil pişirilir olduğunda, sıcak su dışına almak ve bir kaseye koyun için maşa veya çatal gerekir. sürecini kolaylaştırmak için, yemekler soğuk su akışı altında yerleştirilebilir. Tek bir el ile, dil tabanında tutulur ve ikinci kademeli olarak deri kaldırmak gerekir. Hızla ucuna cilt çekme ve su ve yırtma dili cilt geri kalanı arasındaki ürünü doğrudan. Bu ürünün soğutma beklemeden, pişirme hemen sonra yapılmalıdır.

Kolayca temiz değil incelik, o henüz hazır olmadığı anlamına gelir Eğer. Bu durum, bu is daha iyi aşçı kadar hazır.

gibi bir bulaşık olduğunda pişmiş dil, ondan deri de soğutma için beklemeden, hazır hemen sonra uzaklaştırılmalıdır. Bunlar domuz dilini temizlemek için nasıl iki ana yolu vardır.

Ne çanak dilinde hazırlanabilir?

Bu ürünün kullanışlı ve lezzetli yemek çeşitlerinden hazırlanan ancak, daha önemlisi, düzgün pişirmek için, dil tat bozulmaması için ve yavaşça temizlenebilir.

Bu incelik Yemekler çeşitli ve lezzetli, ve onları zor değil pişirin.

 • Haşlanmış ve soğutulmuş dil çeşitli aperatifler eklenebilir. Bu, ayrı bir tabak olarak kullanılır. Bunu yapmak için, dilini kesip yeşillik ve sebze ile bir tabağa koyun. Ve bu şekilde masaya getirmek.
 • uygun ve cazip bir kesim için ürünün eti pekiştirmek yardımcı olan bir teknoloji yoktur. Haşlanmış dil iç boşlukları ortadan kaldırmak için, boyunduruk altında tavada bırakılır.
 • Dil salata temeli olabilir, bu mayonez veya ekşi krema ile tahsil edilir. En yaygın yemekleri biri etli jöle lezzetli olduğu düşünülür.
 • Dilin, bir aperatif kek, onu önceden kıyılmış pişirebilirsiniz. Bu iyi gider: mantar, kuşkonmaz, et, sebze, hububat ile.
 • Nefis yemek pişmiş dildir. Ev yapımı sosis hazırlanmasında bir madde olarak kullanın.

Domuz dil, düzgün olduğu faydalı tadı pek yemeklerin merkezini haline gelecek pişmiş ve soyulmuş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.