Gıda ve içecekSalata

Ananas tavuk salatası: lezzetli klasikleri

Et Meyve uzun bir süre pişirin birleştirir. Ve meyve tuhaf tat eti verir çünkü. Bu yazıda, tavuk ve ananas kullanmak salata üzerinde durulacak. şaşırtıcı zamanlarda salata çeşitleri. bileşenlerin miktarı çok bazen. Ama önce bir tarif çok basit yemekler: bir salata ananas tavuk.

gerçekten basit bu hazırlamak Salata. Bu mayonez dahil tüm 4 malzemeyi içerir. tavuk, ve konserve ananas ek olarak, peynir sadece pişirmek gerekir.

Z00 gr tavuk göğsü , haşlanmış pulverize ve bir kapta kayması. Mı daha sonra baba boşaltılan konserve ananas 200 gramlık bir kavanoz, açıldı ve tavuk döküldü. Bu arada, ananas yerine halkaların parçalarını olmalıdır. Sonra peynir ovuşturularak aynı 300 gram, mayonez, tuz dökülmüş ve karıştırın.

ananas Salata "Şefkat" - Başka ilginç bir reçete yoktur. ilk şey bir pound kaynatın gereken tavuk ve yumurta 7. Ve sonra, ve büyük parçalar halinde başka kesim. daha sonra açılır ve mısır ananas konserve mi, sıvı onlardan süzülmüş ve geri kalan terkip maddelerinin dökülür. Ayrıca ince soğan, mayonez kesip karıştırın bir kaba rende peyniri var ovuşturdu.

Genellikle, peynir - ananas tavuk çanak 'Salad neredeyse sabit madde ". Ancak, aşağıdaki iki tarifleri peynir içermezler. konserve mantar - Bunlardan ilk yapısı diğer ortak bileşen içerir. İkinci birçok madde, ve bunların çoğu oldukça beklenmedik.

Yani, salata "Bayanlar fantezi" ananas. Bu tavuk göğsü, soğan, ananas, mantar ve mayonez oluşur. İlk olarak, tabii ki, fileto kaynatmak gerekir. Piştikten ederken, konserve ananas açıp küçük parçalar halinde kesilmiş. soğan, doğranmış orta ateşte kızarmış mantar. İnce, tavuk kesip diğer malzemelerle ve mayonez ile karıştırılır.

Aşağıdaki tavuk salata ananas gerçekten ilginç ve orijinal ile. Bu maddelerin oldukça büyük bir sayı içerir. ananas ve tavuk yanında bu salatada marul, sarı dolmalık biber, kızılcık içerir. hardal, üzüm çekirdeği yağı, limon suyu, bu salata doldurulması için karabiber içeren ev yapımı sos kullanın.

Ham fileto (300 g), küpler halinde kesilmiş ve gevrek kadar bitkisel yağda kızartılmış başlatın. Aynı parçalar kesilir ve tatlı biber (1 adet).. Sonra maddeler yakıt ikmali karıştırın. bir plaka yıkanır yığılmış ve marul yaprağı ile kurutuldu, bir tavuk, biber ve ananas (100 g), tüm kızılcık serpin ve sos dökün.

Nihai tarifi bileşenlerin miktarı, iki kısım halinde gösterilir.

çoğu durumda ananas tavuk salatası ağır gıda değildir, ancak hafif mayonez kullanmayın veya az yağlı ekşi krema ile karıştırarak, o zaman bir diyet tabak dikkate alınması gereken oldukça mümkündür. Bütün bunlar sadece özellikle kadınlar arasında bu salata popülaritesi artar.

ananas salatası bir diğer avantajı - o hakim görüşü ananas yağ yakar. Ne yazık ki, bu özellik bir ananas icat kişidir. Genellikle, yağ yakma ürünler - farklı ananas ve lahana diyeti insanlar gerçekten kilo gerçeğine dayanarak sadece bir efsane, bu. Ama bu etki temel enerji alımının azalmasına elde ve ürünlerin değil özel özellikleri diyet dahildir.

Bununla birlikte, ananas - bu kilo vermek isteyenler için doğru bir üründür. Bu yağ ve protein, karbonhidrat, sadece% 17, ve geri kalanı yok olması - bu sudur ve iz elementleri ve diğer yararlı maddeler ile vitaminler ..

Bu sadece yemek var ananas ihtiyatla duruyor. Özellikle şu mide ile sorunları olan. mide suyu artmış salgılanmasını sahip kişiler için, ananas kontrendike. Hatta sağlıklı bir kişi ananas çok sayıda bir anda kullanılmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.