HobiDikiş

Nasıl origami kağıdı yapmak için? Gül - Aşkın çiçeği

Gül - kadın ve erkeklerden vermek çok yönlü bir çiçek. Bu tensel senin doğasını ortaya çıkarır çiçek. güller adam, onun tutkulu dürtüler ve hassasiyet için onların sempatisini göstermek için kullanılabilir zaman. Gururlu ve güzel gül bile kağıt, herhangi bir biçimde muhteşem ...

Güller genellikle tören salonlarının dekorasyonu için kullanılan, kendi ellerini yaptı. Yapay farklı malzemelerden (kumaş, plastik, ve benzeri) imal güller, ancak en basit ve en uygun bir kağıttır. Nasıl yapmak için origami gül o gerçek benziyordu ki? Biz kesinlikle bu konuda size söyleyecektir.

Birçok kişi origami tekniği son derece karmaşık olduğunu ve değil aslında, gelişimi için kullanılamaz olduğuna inanıyoruz. Özel bir beceri ve yetenek sanat böyle bir çalışma gerekmemektedir oluşturun. origami oluşturma işlemi kağıdı "Rose" sadece kolay değil, aynı zamanda büyüleyici.

Anladığımız edecektir ile daha güzel dışarı dönecek bir kağıt gül dan Başlamak için. Örneğin, oluklu güller, hem de krep kağıdı gerçeğine oldukça benzerdir. Kağıt çok yumuşak ve esnek, yani malzeme ile sorun olmaz bir ana oluşturma sürecinde. Güller da kadın bağı gibi uygun bu tür malzemeden yapılabilir. Şüphesiz masayı süslüyor restoranlar bu tür eserleri gördüğüm. Hatta yazıcıya düz kağıttan, büyüleyiciydiniz güzellik ürünü oluşturabilir.

Origami Kağıt "Gül" Toshikazu Kawasaki tarafından geliştirilmiştir. İlk defa Çin'de origami sanatı yıl 105 AD biliniyordu, ama popülerliği daha yakın 10. yüzyıla, sadece Japonya'da kazanmıştır. Bu origami çiçek gül - Ünlü Çince basitleştirilmiş versiyonu yükseldi. İmitasyon sadece pop-tomurcuk dikkat çekiyor ve kolay bir tekniği var. Herhangi bir yeni ana böyle bir teori hareket eder.

imalat için şunlar gerekir: Bir kağıt bir kare * 15 15 şeklinde.

yatay tabaka genişletmek aşağı kumaş yüzü koyun yarım kat. Katlama çizgisi, orta sıkı olması gerekmektedir. Biz 16 eşit kareler var ki Ardından kağıt kadar ekleyin. köşegenleri boyunca elde edilen ön kalıp bölün. Sonra çiçeğin gelecek merkezini tanımlar. Viraj devre tabaka, daha sonra küçük kare bölünmesi kat aşağı üst 1/3 toplayın (aslında bir bölüm 1/3 daha az olmalıdır). Biz dikey katlama çizgisi ile aynı işi görüyor. Biz de üretmek ve köşegenleri katlanabilir. Origami kağıt ikinci safhası az büyüleyici yükseldi. merkez çizgisinde sayfasını bükün ve meydanın merkezini işaretleyin. Şimdi yardımcı çizgilerin yardımıyla, biz hacimsel küçük bir meydanda ortasında almak üzere kağıt esnetmelisin. Bir çiçeğin hacmi oluşturmak için, torsiyon eğrileri birleştirmek gerekir. çiçek 13. Tüm kıvrımlar çiçek şekli ve yapılacak açığa kalmaması tüm katlanmış hizalamak emin olun. Bir yandan virajlarda kenarları içeride tam bir tomurcuk elde etmek. Sıkın ve yaprakları pamuklu bir bez kullanılarak yapılabilir düzeltin. Böylece, gül origami çiçek elde ekleme kullanımı ve büküm. Eğer erkekler için bayan sürpriz karar verirseniz, ona bir milyon kağıt gül ver. Onlar asla solmaz, ama en özgün hediye olarak bir kızın hafızasında kalacaktır Sadece! Buna ek olarak, bu tür bir hediye mali durum üzerinde hiçbir etkiye sahip olacaktır.

eğitim fotoğraf ve video malzemelerini kullanmak Aslında, bu teknik, oldukça basit. evrak ustası, sadece sıradan origami kağıt yapabilen Doğu uzmanlarının ilham eserleri. Gül veya kurbağa hurda malzemelerden, hatta gerçek mimari ve kendi alanlarında profesyoneller sayesinde çarpıcı çalışır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.