TeknolojininBağlantı

Nasıl (MTS) "Kolay Ödeme" devre dışı bırakmak için? adım kılavuz adım

Günümüz dünyasında İnsanlar zamandan tasarruf etmeye çalışıyorlar. Hatta internet üzerinden çalışacak, net sohbet, online alışveriş kullanmak - Onlar hayatlarını kolaylaştırmak için herhangi yollarını arıyoruz. Bazı operatörler için bir cep telefonu yardımıyla belirli hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. Örneğin, MTS, bu seçenek "Kolay Ödeme" denir. Ama bazen gelen reddetme gereklidir. Bu yazıda size "Kolay Ödeme" kapatmak öğreneceksiniz. MTS geniş bir çözüm sunar. Abone çalışmasına nasıl seçebilir. çalışılan süreç herkes hakkında ne bilmeliyim?

tanım

"Kolay ödeme" nedir? Bu seçenek hızlı özel servis ve internet bağlantısı olan mali ile çalışma olanağı sağlar. karta telefondan MTS "Kolay ödeme" ileri geri para transferi sağlar. Buna ek olarak, bu hizmet belediye hizmetlerinin ödenmesi için tasarlanmıştır.

Buna ek olarak, "Kolay Ödeme" için kullanılır:

 • "Kredi kartı" ile ilgili kredi ödemek;
 • Cep telefonu dengesini (herhangi bir) şarj;
 • İnternet ve ödeme tv;
 • dükkanlarda mal alım.

seçeneklerini kullanarak temel avantajı genellikle uygulama için komisyon tahsil edilmez olmasıdır. Ve eğer, çok büyük değil. Ancak, bazen "Kolay Ödeme" nasıl kapatılacağı konusunda (MTS) düşünmek gerekir. Bunu yapmadan önce, seçeneği bağlamanız gerekir.

kullanmayla ilgili

Farklı şekillerde hizmetini kullanabilirsiniz. Bugüne kadar, aşağıdaki gibi davranmasına izin:

 1. Bir USSD-isteği aracılığıyla "Kolay Ödeme" etkinleştirin. Daha sonra, * 115 # dial "Ara" butonuna basmanız gerekir. Ayrıca, işlev menüsündeki servis ücreti seçilir. Son aşama - ödeme onayı. telefondan telefona MTS "Kolay ödeme" menüsünden uygun komutu seçerek bir para transferi sunmaktadır ve bir şey yazmak gerekmez sayı 6996. mesajın gövdesi SMS göndermek. Bu komut seçilen herhangi bir hizmet ödenmesini onaylar.
 2. "Kolay ödemeleri" bağlamak için kısa isteği kullanın. Mobil cihazınızda * 111 * 656 # üzerinde gerekir.
 3. "Kolay Ödeme" adlı özel bir uygulamayı indirin. Eğer bu yazılım etkinleştirme seçeneği yükledikten sonra gerekli değildir.
 4. "Hesabım" kullanın. Kolayca çalışılmış seçeneği bağlantı yardımcı olabilir.

Geçen senaryo - MTS Connect ofislerinde çalışanlara istemektir. Beklemekten Birkaç dakika sorunu çözecektir. dakika içinde kart transferi para telefondan MTS "Kolay ödeme". Ve çok mobil kartları ile. Uygun, ama her zaman gerekli değildir. seçeneğini iptal etmek ne yapmalı?

ayırmadan

Cevap göründüğü kadar zor değil. Bugünün aboneleri olmayan hizmet için birçok seçenek sunulmaktadır. Nasıl (MTS) "Kolay Ödeme" devre dışı bırakmak için?

Bugün şu özelliklerden yararlanabilirsiniz:

 • USSD istek;
 • Ses menüsü;
 • özel numara için servis sağlayıcı çağrı;
 • ücretsiz telefon roaming kullanımı;
 • "MTS 'Hesabım'.

Her bir yöntem kapatılır için bir sonraki daha ayrıntılı olarak tarif edilecektir. Aslında, her şey göründüğü kadar zor değil.

ses menüsü

Nasıl "Kolay ödeme" devre dışı bırakmak için? MTS hareket fikirleri çevirmek için özel bir sesli menüyü kullanmak sunuyor. Hizmet her zaman izin verilir etkinleştirmek için.

Bir yolculuk yapmak için sesli menüyü kullanarak "kolay ödemeler" yapmanız gerekenler:

 1. Cep telefonu veya tablet sayısı 0890 tarihinde çevirin.
 2. "Ara" butonuna tıklayın.
 3. "0" üzerine tıklayın.
 4. Robotun sesinin yönergeleri izleyin.

Abonenin yöntemini kullandıktan sonra servisin başarılı devreden hakkında telefonda bir mesaj alacaktır. Ancak bu "kolay ödemeler" den ret tek seçenektir. Sorunu çözmek için farklı yaklaşımlar vardır.

USSD-isteği

Aşağıdaki yöntemi - USSD-komutunu kullanmaktır. Tüm eylemler işlenecek kısa istek göndererek indirgenir. Bu özel bir kombinasyonunu kullanmak ve onu halka gerekecektir.

Nasıl (MTS) "Kolay Ödeme" devre dışı bırakmak için? Bunun için:

 1. Mobil cihaz / tablet * 111 * 1 # çevirin.
 2. Görüntülenen menüde "devre dışı bırak" seçeneğini seçin.
 3. işlemek ve operatör gelecek yanıt için beklenecek bir istek gönderin.

kolay, kolay, hızlı. Bu işlemden sonra, telefon para telefondan MTS "Kolay ödeme" çevirisini yapmaz. Ve olasılığını keşfetmek için sağlanan tüm seçenekleri devre dışı bırakılacaktır. sonra yeniden kullanmak için tekrar "Kolay Ödeme" aktive olacaktır.

dolaşım

Bazen birinin veya seyahat başka bir mobil operatör hizmetlerinin vazgeçmek gereklidir. Örneğin, abone dolaşım halinde. Bu durumda, biz "Kolay Ödeme" nasıl kapatılacağı hakkında düşünmek zorunda olacaktır. Daha önce önerilen yöntemler işe yaramaz.

şöyle Bunun yerine, hareket etmelidir:

 1. numara 8495766 01 66 arayın.
 2. Bir yanıt bekleyin.
 3. operatörünü dikte yönergeleri izleyin. Genellikle, deaktivasyon seçeneği için belirli düğmelere tıklamanız gerekmektedir.

Doğru şekilde yapılırsa, akıllı telefon talebinin başarılı işleme SMS bildirimi alacaktır. Ama hepsi bu değil!

Biz operatörü aramak

Nasıl hizmet "Kolay Ödeme" (MTS) devreden çıkarmak? Bunu yapmak için, zorlanmadan uygulamaya dönüştürmeyi sağlayan özel numara kullanabilirsiniz. MTS çalışanları hızla bağlanma ve herhangi bir seçeneği ayırmadan yardımcı.

"Kolay ödemeler" devre dışı bırakmak için, bu gereklidir:

 1. numara 8 800 333 0890 arayın.
 2. Bir yanıt bekleyin.
 3. Rapor niyeti "kolay ödeme" terk etmek.
 4. Bir süre bekleyin. Tipik olarak, çalışanlar vatandaşın kimliğini tespit etmeye pasaport veri ve diğer bilgileri arayın.

Operatör eylemi bir konaklama sahibi tarafından gerçekleştirilen konusunda tatmin olduğunda, opsiyon bağlantı kesme incelemek için. Çağrı bittikten sonra isteğin işlenmesi hakkındaki rapor birkaç dakika içinde cep telefonu arayana bir mesaj alacaksınız.

ofis ziyaret

Seçenek "Kolay Ödeme" (MTS) terk etmek gereklidir? Bu olasılıktan bağlamanız durumunda para Hırsızlık dışlanamaz. Sonuçta, bir cep telefonu para transferi mümkün olacak. Bu nedenle, güvenlik nedenleriyle, bazı arayanlar seçeneği kullanmak reddediyorum.

Yukarıdaki yöntemlerin hepsi ilgi değilse, eğer farklı davranabilir. Hizmet aşağıdaki manipülasyonlara indirgenir devre dışı bırakılması:

 1. Cep telefonu ve pasaportu alın.
 2. Size en yakın MTS ofiste listelenen nesnelerin gidin.
 3. Cep / tablet verin ve "kolay ödeme" terk etmek niyetinde olduğunu açıkladı. Seçeneği devre dışı bırakmak için yardımcı ısrar tavsiye edilir.

Ayrıca, çalışanların kimlik istenir. Sadece cep telefonu numarası sahibi etkinleştirmek veya seçeneği devre dışı bırakabilir. Personel gerekli manipülasyonlar yapmak ve bağlantısız "kolay ödemeler" vatandaşlara cihazı verecektir.

içerik yasağı

Sorunun başka çözüm - "içerik-Ban" aktivasyonu. Bu durumda, daha önce sözü edilen seçenek devre dışı bırakılacaktır. Tekrar sadece "yasaklı içerik" çıkarılmasından sonra mümkün olacaktır bağlayın.

aşağıdaki gibi yasağın Aktivasyon geçerli:

 1. Mobil / tablet etkinleştirin.
 2. Komut * 152 * 2 # tuşlayın.
 3. "Arama" butonuna tıklayın.
 4. Başarılı bir bağlantı için bekleyin.

Bundan sonra, seçenek "Kolay Ödeme" (MTS) kullanamaz. Eğer "içerik Ban" aktive Para çalmak en aza indirilir.

"Hesabım"

bağlayın ve MTS tüm hizmetleri kesmek için son bir yol - sözde "Kişisel Hesap" kullanılmasıdır. Bu şirketin resmi internet sitesinde yer almaktadır. operatörün bağlantı yetenekleri izlemek için kullanılır.

Sen MTS "Hesabım" kullanmak gerekir? aşağıdaki gibi "kolay ödeme" devre dışı:

 1. bilgisayar veya akıllı telefon / tablet açın. Eğer bir Internet bağlantınız olduğundan emin olmak gerekir.
 2. MTS resmi web sitesini ziyaret edin.
 3. "Dashboard" yetkili olun. Bu telefon numarası ve şifre gerektirecektir. Passvord çevrimiçi yayınladı.
 4. Pop-up pencere "Kolay Ödeme" bulun.
 5. "Devre Dışı" butonuna tıklayın.
 6. İşlemi onaylayın.

İşte bu kadar! Şimdi "Kolay Ödeme" (MTS) nasıl kapatılacağı açıktır. Tüm bu yöntemler en kısa sürede çalışır. Her abone istediği zaman kullanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.