TeknolojininBağlantı

"Beeline" -gudok. yerine bip ( "Beeline") Müzik: nasıl bağlanır?

Bugün "Beeline" ile müşterilerine sunmaktadır çok ilginç bir fırsat size kendimizi tanıtmak. Telefonunuzda Bip, bu hizmeti kullanarak dönüştürebilir. Her zamanki monoton ses Bunun yerine bir şarkı ya da başka bir şarkı duyarsınız. Bu mobil operatör tarafından çok ilginç ve faydalı ektir. Ama hizmet "Bip" ( "Beeline") - Bu otomatik olarak bağlanması gerekir şeydir. Ve biz bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz anlamak, hem de hizmetin reddedilmesi hakkında biraz öğreneceksiniz şimdi bu nedenle içindir. Sizinle bizim şimdiki sorunu saptamak için en kısa sürede bize bildirin.

Bağlama hizmeti: ofisine kişisel ziyaret

Boynuz ( "Beeline") üzerine Melodi çok basit ve aynı zamanda hızlı bir şekilde birkaç ayarlanmış olabilir. Örneğin, eğer mobil operatör en yakın ofisine müşterinin kişisel bir ziyaret. Eğer tüm sorulara yanıtlar alabilirsiniz tipik olarak nereye budur.

Cep telefonu ile gelip arzularını karar yeter. Sonuçta, müzik yerine bip ( "Beeline") zengindir, ve bunu yapmak için seçim kolay değildir. Eğer ofis için operatörünü kullanabilirsiniz seçenekler listesi bulun. Belirli bir şey durdurmak sonra, çalışana seçiminizi anlatmak ve ona onun cep telefonunu ver. O birkaç basit manipülasyonlar yaptım - ve boynuz ( "Beeline") olarak melodi var. Hepsi bu.

Birini aradığınızda Şimdi, o seçtiğiniz parçayı duyar. Bir kural olarak, en sık tercih klasik müzik, yanı sıra modern şarkıları "sıcak hit" düşüyor. tüm sorunlar çözülür bu. Ama devam edelim.

Web siteleri yardım etmek

hizmetlerine bağlanırken muhtemeldir İkinci senaryo, "Beeline Düdük" özel web sitesi dizinleri kullanımından başka bir şey değildir. Genellikle kendi kullanımı için geniş bir müzik çeşitliliği, hem de ücretlerini yayınlanmaktadır. onlar her telefon operatörü için farklıdır.

Bu yöntem, dürüst olmak gerekirse, evrensel çağrılabilir. Sonuçta, herhangi bir mobil operatör için uygundur. yerine bip ( "Beeline", "MTS" ve diğer operatörler) Müzik özel bir SMS mesajı gönderme sonra ayarlanır. Bu eylemle hizmet için ödeme yapabilirsiniz. Çok çabuk, basit ve güvenilir.

Ancak şimdi, birçok kullanıcı bu senaryoyu kullanmamayı eğilimindedir. Her şey çünkü hile korkusu yüzünden. Gerçekten de, oldukça sık World Wide Web sadece müşterileri bir ücret tahsil edilir "Sol" barındırma vardır.

resmen

Eh, daha ayrıntılı sizinle hareket ediyor. Şimdi bu durumda en önemli şey müşteri "Beeline" -gudok çoğunluğunu nasıl bağlanacağını bilmek gereklidir - .. güvenilirlik ve eylemlerin algoritmanın düzgün uygulama kullanıcıları barındırma hizmetleri bir üçüncü taraf tarafından korkmuş değil emin olmak için, bu "otomatik bağlantı "Beeline" nin resmi web olasılığı eklemek için karar verildi bip. "Nasıl yapılır? en anlamaya çalışalım.

Başlangıç için resmi web sitesini ziyaret edebilir ve giriş zorunda kalacaktır. Bundan sonra, özel bir ofiste bölümleri görebilirsiniz. Ve sen çizgiyi "Merhaba!" Bulmak Ve tıklayabilirsiniz. Ve sonra bip ( "Beeline") yerine bir melodi ayarlamak mümkün olacaktır. Müziklerinizden önerilen listeye yakından bakmak yeterlidir ve sonra "Bağlan" seçeneğini tıklayın.

Eğer verilerinizi (isim, numara) toplamak zorunda nerede bir pencere açmak ve sonra değişikliği teyit edecektir. Sonra kendini aramaya deneyebilirsiniz. Bunun yerine normal çevir sesi daha önce seçilen parçayı kurulmuş gibi göreceksiniz.

hediye

Buna ek olarak, "Beeline" -gudok başka çok ilginç bir şekilde alabilirsiniz. Nasıl? hediye olarak. Bunu yapmak için, tabii ki, karşı taraf "Beeline" Bu hediyeyi size sunmaktır.

Aslında bu çok ilginç bir yaklaşımdır. Böyle bir çağrı sadece bir ay için ayarlanacak doğrudur. Sonraki arkadaşı tekrarlanan hizmetiyle "yerine bip Müzik" ( "Beeline") sağlamak için reddeder ya veya bir sonraki ayın kullanım için ödemek. Oldukça ilginç ve çok özgün bir yol daha fazla seçenek.

Başka benzer sürpriz sunmak amacıyla, basitçe "Merhaba!", Ve sonra seçtiğiniz favori melodi girin "Beeline" resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ardından, "Bugünü" e tıklayın. Oturum penceresi görünecektir. Bunun üzerinden gidin ve sonra hediye vermek için diğer seçim kutusundaki tüm gerekli alanları doldurun. Kural olarak, telefon numarası yeterlidir belirtin. Önemli: arkadaşım da "Beeline" Bir "sim kart" olmalıdır. Eğer, hiçbir şey zor veya olağanüstü görebileceğiniz gibi. Sadece burada bizden önce sorunun çözümü bugün için başka oldukça ilginç bir yaklaşım yoktur. "Beeline" -gudok başka bir yol bağlayabilirsiniz.

SMS mesajı

Örneğin, cep telefonları için dergi ve müzik gazeteler bölümü ve uygulamaların sayfalarında bulmak için deneyebilirsiniz. aynı dizin internette veya mobil operatörün resmi sitesinde kolayca bulunacaktır. Şimdi sadece müzik telefonu kendisi almak ve sonra kısa bir numaraya SMS göndermek. İçinde mesajı özel bir ekip yazmalı. Seçilen parçanın yanında listelenir.

Eğer resmi web sitesini kullanıyorsanız, bakiyeniz yeterli para işlem için olduğunu dikkat sayı 0770. kod melodileri ile bir mesaj gönderin. Ancak bu durumda, sonuç için bekleyebilir. Sen başarılı hizmet aktivasyon operatöründen bir mesaj alırsınız. Ama henüz dokunmadım başka bir soru vardır. O, "çevir sesi" kullanmak için özellikle istekli yok olanlar hakkında endişeli. Bu nedir? yönettiği "Beeline" den "Bip" devre dışı anlamaya çalışalım. Tabii ki, bunu yapmak için, bu çeşitli şekillerde de mümkündür.

Resmi web sitesi

Örneğin, bir, ilginç, hızlı ve güvenilir bir yaklaşım şirketin resmi web sitesine hitap etmektir. Hesabınızda her müşteri sadece odanızın son etkinliklerin takip olmayacak, aynı zamanda bağlı hizmetlerini denetlemek. Vermek şey istiyorsanız, bir şey herhangi bir sorun da ortaya çıkar.

"Beeline" den "Bip" devre dışı bırakma anlamak için, sadece kişisel hesabınıza giriş ve sonra odaya bağlı hizmetlerin bir listesini görebilirsiniz. Eğer "Bip" tıklarsanız, hemen mümkün eylemlerin bir listesini göreceksiniz. Ardından "kapatmak" ve onaylamak yoktur. tüm sorunlar çözülür bu. Zor bir şey, Gördüğünüz gibi.

Başka nasıl?

Başka oldukça etkin bir yaklaşım - "Beeline" hattı çağırıyoruz ve hizmetlerini geri çevrilebilir. 0770 Dial ve bir yanıt bekleyin. Eğer yoksa gerekli tüm fonksiyonlar hakkında size veya fiili operatöre "satırında" alacak bir robot sesle konuşurken: Burada iki senaryo vardır. Ve onunla sen diyaloğa gerek.

Buna ek olarak, "Buzzer" kapatmak için sayı 0770 için bir melodi kodunu qisa yeniden göndermek ve ardından bir yanıt beklemesi için yeterlidir. Eğer işleme operasyonlarının bildirimini aldıktan sonra, onların başarılarını tadını çıkarabilir. tüm sorunlar çözülür bu. Artık "Beeline" -gudok ve nasıl bu hizmeti kullanmak için biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.