SeyahatYol tarifi

Moskova konumlar: Alan Borovitskaya

Alan Borovitskaya - Moskova şehir merkezinin en genç alanı. yaklaşık 80 yaş. Coğrafi olarak bu alanlarda Khamovniki ve Tver aittir. Znamenka Moss, Volkhonka ve Manezhnaya yanı sıra Big: Its sınırları sokaklarda olan Taş Köprü. Eğer, sadece gözlerin bütün alan (hedef Borovitskie sırtını ile) Kremlin yakınında durursanız. Şu anda, bu alanda geniş çaplı bir ulaşım kavşak olduğunu.

Biraz tarih

Kremlin'e daha iyi yön için çevredeki dar sokaklar genişleterek Borovitskaya alanı oldu. en önemli olay bunun batı kesiminde kilisenin Nikoly Streletskogo yıkım oldu. Birçok tür olaylara karşı olduklarını belirtmek gerekir. Ancak, inşaat kurtarmak mümkün olmadı. Temple Metro döşeme dayanamadı ve 1932'de yıkmak zorunda kaldı, yıkıldı ikincisi, 1979 yılında doğudaki evlerini oldu ve o zamandan beri bölge bu güne kadar yürürlükte sınır kazanmıştır.

Sanatcı hakkında

Onun adı Borovitskaya alan Eponymous Kremlin kapıları borçludur. Ve bu da, ana onuruna adını almıştır tepede Borovitsky, Kremlin'i inşa etti. Alan 22.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

ilginç gerçekler

Bu alanda ilk yüksek profilli söz Leonid Brezhnev ve Sovyet kozmonot kastetmekten kaynaklanmaktadır. 1969 yılında, o Teğmen Ilyin başkanlık konvoya saldırdı buradaydı. çekim farkedilmeden gitmeden önce 45 bin kişi kapasiteli toprakları katil edelim.

Kare Borovitskaya Monument

2016 sonbaharında Prens Vladimir, Hıristiyan inancının babasına bir anıt olmalıdır. Rusya Vaftiz 1000 yıldönümü - Bu karar nedeniyle önemli bir olay için yapıldı. kurmak isteyen iki yerler vardı bir anıt. Bu Sparrow Hills ve alan Borovitskaya. Uzun tartışmalar ve ikna ederek, Kremlin'e yakın bir yer seçmek için karar verildi.

Onun yüksekliği yaklaşık 24 m hiçbir kaide ile olacaktır. Yapım ölçeğini anlamak için, kapıda duvara karşılaştırabilirsiniz. Onun yüksekliği -. Böyle etkileyici bir yapının yaklaşık 17 m Montaj tartışmalara bir çok neden olmaktadır. Birçok anıt alanında birçok başka yapılar tarafından gölgede Kremlin ve onun ihtişam genel mimarisine uygun olmadığını düşünüyoruz. Ama her tartışma ne kadar devam edeceği, ilk taş 2015 sonbaharında atıldı ve inşaatçılar mimari yeni anıt yüklemeye başladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.