TeknolojininBağlantı

Nasıl MTS "Iota" para aktarmak için? Hangisi daha iyi: "Iota" veya MTS?

Farklı mobil operatörlerin hesapları arasında para transferi - birçok kullanıcı operasyonu arasında oldukça popüler. Böyle transferlerin sayesinde, hızlı, tek bir numara para eklemek diğer odalardan dengesi belli bir tutarda indirim yazabilirsiniz çünkü, mobil operatörlerin birçok müşterileri kullanın. mobil operatörlerin hemen hemen tüm abonelere fonlar yeteneğine sahip aktarmak için hizmetini kullanın. Bu yazıda nasıl geçtiği açıklanmaktadır para transferi . Herhangi operasyonların yürütülmesi kısıtlamalar ve benzeri Ayrıca makale diğer operatörler hakkında benzer bir soru hitap edecek olup olmadığını komisyonlar, bu tür transferlerin tabi ne MTS "Iota" nden: nasıl gerçekleştirmek için hesabı "Iota" para transferi.

transferlere genel bilgiler

Biz MTS "Iota" ile para gönderme hakkında konuşmaya başlamadan önce, bilanço para transferi sağlayan servis, genel bir tanımını gitmelidir. kamu hizmetleri, kablosuz internet, vb - - MTS ile ilgili olarak, hizmet "Doğrudan transferi" bir operatör ödeme için yol tariflerinin listesini sunuyor olmasından kaynaklanmaktadır en popüler ve sık kullanılan seçeneklerden biridir ve içinde transferler için ödeme :. için çeşitli arabirimler web tabanlı bir arayüz - ağı, diğer hizmetler için ödeme (MTS aboneleri arasındaki USSD-hizmeti kullanmak için uygundur). Yenileyin "Iota" MTS artık zor aynı operatörün hesaplar arasında işlemi tamamlamak için fazla. gammazlamayacaksın - Bunu yapabileceğini öğrenmek için. Örgüt nispeten yakın zamanda ortaya çıktı sonuçta ve bazı hizmetler hala tam olarak araştırılmış müşterilerimiz: "Iota" çeviri hizmetine gelince, her şey çok şeffaf değildir. Eğer hizmetleri ile ilgili herhangi bir soru hattı operatörü aracılığıyla veya şirketin resmi web sitesinde formu on-line danışma aracılığıyla erişilebilir varsa.

Nasıl MTS "Iota" para aktarmak için?

para transferi işlemine geçmeden önce bu operatörlerin hesapları SIM kart özel bir hizmet "Kolay Ödeme" devreye sokulduğu emin olmalısınız arasında. Bu hizmet üçüncü kişilerin hesaplarına para transferi MTS sağlar. Özel ofisine gidip durumunu netleştirmek gerekir onun durumunu kontrol etmek için. Devre dışı ise, o zaman özel bir ofiste buradan bağlayabilirsiniz. hizmetin aktivasyon sorunları varsa, irtibat merkezi (0890) 'de arayabilir veya ofise gitmek için tavsiye edilir. Daha önce abone numarası yönetim çevrimiçi aracı kullanmak için olsaydı, web sitesinde uygun forma telefon numarası girerek ön kayıt gerekecektir. "Iota" ( "Skartel" LLC) - Sonra, ödeme ile bölüm ve seçim için şirketlerin listesine gidin. Hesap MTS cep telefonu veya banka kartı: para transfer etmek için iki seçenek vardır. hizmetin kullanım koşulları üzerinde tüm bilgiler, operatörün web sitesine bakın lütfen unutmayın.

SIM kartlarla fonları "Iota" MTS ekle

Eğer cep telefonu numarasının hesaptan para transferi seçerseniz aşağıdaki alanları (kırmızı yıldız ile işaretlenmiştir gerekli) tamamlamak için ödeme biçiminde olması gerekir:

 • Hesap numarası - burada 10-11 karakter numarası "Iota" hesabı belirtti.
 • Ödeme tutarı - transferinin boyutunu girmek için kullanılır.

doldurduktan sonra alanlar girilen verileri doğrulamak formda tıklayarak, "İleri" butonuna basın.

SIM kart Fon transferi Koşulları

MTS "Iota" para transferi öncesinde transferi açısından aşina olmalıdır. Bunlar ödeme Eklenti bir biçimde gösterilmiştir.

 • Her işlem tutarı için komisyon tutarı - on ruble.
 • Beş adet - bir gün içinde yapılabilir ödemelerin sayısı. Yeni bir gün sınırı gelişi güncellenerek edilecek sayesinde kullanıcı tekrar çevirmek mümkün olacak.
 • Tek bir işlemle, sen en fazla on beş bin listeleyebilirsiniz.

Bir kredi kartı ile MTS hizmeti aracılığıyla transfer Uygulanması

Eğer numaralara ek olarak, gerektiği zamanda para transferi için bu seçeneği seçtiğinizde "Whit" hesabı ve ödeme boyutu, yani banka kartı verilerini belirtin:

 • Kart numarası (kart uzunluğu tipine bağlı olarak 13 ila 19 karakter arasında olabilir).
 • Geçerlilik süresi (uygun kutuya kart geçerli olacağı için ay ve yıl yüklemek).
 • Kart sahibinin adı (aynı zamanda ön tarafında belirtilmiştir, girdi verileri Latin kayın olmalıdır).
 • Koruyucu kartı kodu (CVV2 / CVC2) (sırası üç basamaktan oluşur ve kartın arka tarafında yer almaktadır).

Ayrıca, bir iletişim numarası (mobil) kart yuvasını belirtmelisiniz - bu alan doldurmak ya da değil zorunlu değildir, kullanıcı tanımlar. Önerilen biçimde tüm alanları doldurun önerilir - bu daha da komplikasyonları önlemek olacaktır.

Bir banka kartından fon transferi Koşulları

Önce sen transferi para nereden MTS "Iota" kullanan bir banka kartı, ayrıca ihtiyaç için be tanıdık ile koşulları çalışma. İlk örnekte olduğu gibi, bilgi ilk ödeme sayfaya yerleştirilmiştir.

 • İşlem başına komisyon değeri - on ruble.
 • gece çalışması sırasında (bunlar çeşitli Iota hesaplarının lehine üretilmektedir bile) en fazla beş kez transfer etmek gerçekleştirilebilir.
 • tek bir işlemde, kullanıcı tarafından kullanılabilir izin verilen maksimum miktar, - üç bin ruble.

hesaptan para transferi "Iota" MTS numarası

Şirket "Iota" farklı yönlere ödeme yapmak için bir ödeme hizmeti olarak tasarlanmıştır. "Yota.Dengi" - bu operatörün abone olmak için herhangi bir İnternet kullanıcısı yararlanabilir bir hizmettir, bu gerekli değildir ( "Iota" telefon ya da diğer ekipman da mutlaka bir ödeme servisini kullanmak zorunda değildir). Bu zor olmayacak bir arama motoru aracılığıyla bulunan kaynağın resmi operatörü, erişilir. Basitçe, kişisel hesap oluşturmak hesaba para yatırmak için burada kaydolun ve transfer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. ödemelerin muhtemel alıcıların listesi de bu kuruluşların oldukça numarasını içeren, şirketin resmi web sitesinde yer almaktadır. Ayrıca bir banka kartına çekilme gerçekleştirebilir. Ancak, çok çalışmaya orada para transferi nedeniyle "doğrudan" yöntemine sahip olacaktır. Öncelikle (liste transfer formuna yerleştirilmek üzere kullanılabilir) elektronik cüzdanınıza belli bir miktar aktarmak için gereklidir ve sadece nakit çanta ile bundan sonra banka kartında görüntülenebilir.

hizmet "Iota kullanımına ilişkin kısıtlamalar. para "

özellikleri bir numarası vardır hizmetin kullanan mobil operatörlerin aboneleri tarafından haber olmayacaktır. onlar "Iota" MTS ile para atmadan önce kullanıcılar bunları tanımanız gerekir, çünkü daha onlar hakkında söyleyecektir:

 • Transferi en az on ruble değerinde olabilir.
 • bir Operasyonda dört bin fazla transfer etmek izin verilir.
 • Bir günlüğüne tüm transferlerin toplamı beş bin geçemez.
 • Bir hafta içinde, on bin ruble en fazla listeleyebilirsiniz.

Seçenekler "Iota" hesapları şarj

hesabı "Iota" operatör içine para yatırın bir müşteri için uygun herhangi bir yolla olabilir: terminal tarafından, elektronik cüzdan aracılığıyla banka kartından transferi yoluyla. Ayrıca, başka bir mobil numarasının hesabından çevirerek ya da ofiste, "Iota" giderek dengesini kontör olabilir.

hesabından para çekmek

hesabı "Iota" yatırılır fonlar, kullanıcı çekebilirsiniz. Bu durumda, böyle bir hakkın sadece (tarafından verilmiş) SIM kartı kayıtlı adama yer almaktadır. Kendisini ziyarete daha uygun olacaktır bir ofis seçmek sitesi operatörü etmektir. Sadece şirketin ofislerinde birinde bir açıklama yazabilirim hesaptan para alın. İade kez maksimum nakit çekim bir ay sürebilir değildir. Ayrıca nakit para almak mümkün olmayacaktır düşünmekte yarar var, onlar bir kredi kartı hesabına aktarılacaktır. Bu bağlamda, birlikte pasaport ile operatör Bölümü kart bilgilerini ele geçirmek zorundadır (böylece kart numarası, son kullanma tarihi, alıcının BIC, cor. Hesap ve.).

MTS veya "Iota" - operatörü Ne iyi?

abonelerin karmaşık bir dizi seçim için şirket var önce birçok mobil operatörler beri oldular. "Iota" veya MTS - Hangisi daha iyi? çok sayıda insanın karşılaştığı Böyle bir soru, iyi MTS pazarını veya umut verici ve hızla gelişen operatörü "Iota" bulmak için uzun yıllar boyunca kanıtlamış. Bu kuruluşların her hizmet şartları mutlu taraftarların çok şey var: Kesinlikle tercih edilir bunlardan hangisinin diyemeyiz. Bu şirketlerin her biri kaliteli hizmet, ek seçenekler ve hizmetleri bir dizi sağlar ve aynı zamanda kendi ekipman üreten -. "Iota" telefon, modem, vb (ürünler gibi sunmak ve MTS için). Soru, kullanmak için herhangi bir servis sağlayıcının SIM kart, istemci, kendilerini çözmek için gereklidir.

Sonuç

Bu yazıda bu tür operasyonlar dayatılan ana kısıtlamaları hakkında bilgi sonuçlandı MTS "Iota" ile para transferi konusunda konuştuk. Ayrıca cari makalede, hizmeti MTS "Kolay ödeme" seçeneğini kullanarak nasıl hakkında bilgi alabilirsiniz doldurma "Iota" gerçekleştirilebilir değil sadece kırmızı ve operatörün beyaz değil, aynı zamanda bir kredi kartı ile sim kartı ile. Mobil transferlerin yanı sıra, hesap numarası "Iota" diğer mobil operatörlerin kişisel hesapları ile aynı şekilde olabilir doldurmak unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.