BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Mafya 2" de dönüş sinyallerini için - kusur geliştiriciler ortadan kaldırmak

"Mafya 2" en çok beklenen projelerinden biri haline gelmiştir oyun endüstrisi için, çıktısı ise dünyadan oyuncularla tarafından tartışıldı. Mafya hakkında en iyi film ve kitaplardan esinlenerek, geliştiriciler dizinin ilk bölümünde ruhunu tutmak ve saniyede taşımak için çalıştık.

"Mafya 2" - gangsterlerin dünyasına dönüş

Oyun gangsterler kırklı anlatıyor. Ana karakter, Vito Scaletta Empire Bay şehrinde ailesiyle birlikte yaşıyor. Yanlışlıkla "sıcağı" rastlamak olmadığında O ana kadar, küçük soygun ve hırsızlık esnaf. Oyun savaş sırasında gerçekleşir ve ABD askerlerinin İtalyan dilinin bilgisiyle askeri gerektiği gibi Ancak, hapis yerine Vito, ön bekliyor. servisten sonra nihayet Vito yine gangster hayatı dalmış, eve döndü, fakat bu kez daha güçlü ve tehlikeli insanlarla tanışma.

"Mafya 2" karışık tepkilerle karşılandı: Bazı ünlü uzun zamandır beklenen devam ve oyunun olumlu yönlerini ve birisini övdü ve ardından "GTA 4" şeklinde daha başarılı habercisi karşılaştırdık ve ona hiçbir ilerleme görmedik.

Lehte ve aleyhte olanlar

Her iki şekilde de, yeni "Mafya" objektif ve güçlü ve zayıf noktaları vardı. Bu sadece "Mafia 2" de dönüş sinyallerini nasıl tüm forumlarda doldurdu uzamış sürme ve asırlık soruyla oyuncuların sorundur.

en imtiyaz gangster devam yararları hakkında ilk konuşsun. Oyun ilk bölümü bu yana pek çok oyuncu engeller karmaşık oyun, kurtulmak başardı. Otomatik sağlık rejenerasyonu, barınakların sistemini önemli misyonlar ve geliştirilmiş mermi fizik korumak için: önemli ölçüde oyun basitleştirmek birkaç özellik de vardı. Üçüncü taraf karakterler elde edilebilir Ek görevleri artık mevcuttur - bu oyuncuların hikaye öğrenmek ve hikayeden avunmak değil sağlar.

"Mafya 2" de dönüş sinyallerini nasıl sorununa ilişkin olarak - en sık karşılaştığı sorunlardan, burada oyuncuların mods kullanmak zorunda kaldı. Geliştiriciler oyunun oluşturulması sırasında bu maddeyi dikkate almadı ve gelen şikayetler sonrası resmi değişiklik yapmadım.

Nasıl "Mafya 2" de dönüş sinyallerini için

Oyunun işlevi eksik. O aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi, Joe başında "Mafia 2" de dönüş sinyalleri gibi dikkat çekicidir.

Bir oyuncu olarak uzun çözümü asılı olan tematik forumlar, yönelmek zorunda kalacak. dönüş sinyalleri dahil etmek olayları indirin ve dosyada bulunan yönergeleri izleyin.

Böylece trafik kurallarına gözlemleyerek, dünyanın, "Mafya 2" hareket edebilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.