BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Güney-Kuzey çatışma. Amerikan İç Savaşı hakkında Oyun

Savaş Endüstriyel ve köle devletler arasında patlak, bu Amerika tarihinin en küresel biri haline gelmiştir. Bu filmler, TV gösterileri defalarca filme ve bir çok kitap yazılmıştır. Nedense, ABD'de iç savaş hakkında bilgisayar oyunu kadar popüler değil. Ama, ve bu makalede, bazı projelerin sunulacak.

Tarih İç Savaş: Gizli Görev

Tarihsel tema programlarında uzmanlaşmış History Channel Amerikan televizyon kanalı, aniden alışılmadık proje elini denemeye karar verdi. Gizli Misyon: Tarih İç Savaşı - Ve o Amerikan İç Savaşı hakkında bir oyunda bunu yaptı.

On gizli görevlerde bir askerin rolünü üstlenecek kaderinde oyuncu için, karşıt kenarlarının birinin partizan oluşur. Görev - herhangi bir şekilde bir rakibe müdahale. gizlice hareket eden sen, düşman mühimmat, teçhizat, gıda depoları imha köprüler, tren hatları havaya uçurmak, çatışmalar ve deniz savaşlarında geçmelidir. zamanın önemli olayları olayları her iş oynarken bir video belgesel, başında.

Komut atın: İkinci Manassas

Kuzey ve Güney arasındaki çatışma stratejisi şeklinde gerçekleşmiştir. 2. savaşlarda ikinci yılında gerçekleşti Manassas geliştirici ile ilgili olayları: Amerikan İç Savaşı hakkında Eylem oyunu Command atın. Biz birkaç büyük ve küçük savaşlar oluşuyordu ikinci Manassaskoy kampanyası, bahsediyoruz. Oyuncunun biri ve diğer orduları kontrol edecek.

Oyun yaratıcıları 50 misyonlar, arsa bağlantılı olaylar hakkında yürüyüşe sunuyoruz. Biz küçük birimleri ve büyük bir askerî birimler hem yönetmek gerekir. Beşi tarihsel doğru haritalar gerçekleştirilecektir. Oyun kullanıcısı, özgür ve tarihsel olmak üzere üç oyun modları vardır. savaşın sonucu arada vb yorgunluk, gelen asker ruh itibaren, yerin seçimi :. birçok faktöre bağlı olacaktır, bütün gerçekler alındı Kongre Kütüphanesi.

"Amerikan Fethi: Bölünmüş Milleti"

dizi ( "Amerika'nın Fethi") Amerikan Fethi oyunlar genellikle ABD tarihinin belirli bir dönem içinde meydana gelen olaylar üzerine odaklanmaktadır. Ek Bölünmüş Ulus - Konfederasyonu Genel Thomas Jackson çeşitli misyonlar adıdır. O güneyin en yetenekli generallerinden biri olarak kabul edildi ve onun ölümü yenilgi Konfederasyon ordular için ana nedenlerinden biri olarak kabul edildi.

Oyuncunun 50 kartları, birimlerin yüzlerce ve dokuz tarihi kampanyalar verilir Amerikan İç Savaşı hakkında oyunun bir parçası olarak. Oyunun özel özellikler askeri üniforma, ateşli silahlar, ağır silah ve zamanın zırhlı araçlar geniş bir yelpazede, hem de en yıkılabilir oyun nesneleri içerir. Çok önemli askerler silahlarını bırakmaya ve savaş bırakmak neden olabilir düşük seviyeler olan moral vardır. Zafer büyük ölçekli silahlı çatışma değil, aynı zamanda stratejik olarak önemli nesnelerin yakalanmasına sadece bağlı olacaktır.

Amerikan İç Savaşı: Gettysburg

Gettysburg Savaşı savaşı sırasında meydana gelen bu kişiler arasında kanlı biri olarak kabul edilir. "Severovirdzhinskaya" Ordu askerlerini geri çekme ve savunmada Genel Lee zorla ağır kayıplar. Onlar sadece rakibin de güçlerini vurmaya kalmaması gerçeği ile kurtuldu. Amerikan İç Savaşı Projesi: Gettysburg PC'de Amerikan İç Savaşı hakkında oyunu içerir listesini devam ediyor.

tekrarlamak için savaş çatışmanın her iki tarafının oynamak için gerekli olan geçişi sırasında 16 kampanya icat edildi. geliştiriciler tersine, savaş kurşun rahatsız ve gerçekçi 3d-grafikler, bir avantaj ya da olabilir tarihsel özgünlük kartları, birliklerin çeşitli türleri, arazi dan yeniden çarpıcı manzaralar, söz.

"Call of Juarez: Blood Bound"

Techland'dan tarafından geliştirilen tetikçi - As henüz ABD'de İç Savaş hakkında başka oyun Call of Juarez listesini tamamlayacak. karakterlerden biri Azteklerin hazine aramak gittiğinde oyunun aksiyon, 1866'da Vahşi Batı'da başlar. Ve İç Savaş sona bu zamana kadar da, arsa iki yıl önce ilk aşamasından sonra aktarılacaktır.

Ray ve Thomas birisi bir seçim yapmak zorunda - Tarih kardeşlerin biri adına yapılacaktır. Oyuncunun oldukça çeşitlidir oyun olacaktır. düellolar, banka soygunu, hapisten kaçış, atlı ve vagonlarda bir gezi yanı sıra kalloritnyh karakterlerin çok sayıda olacaktır. Ekonomik modeli hangi elbise ve kahraman kol para görevlerin yürütülmesi için alınan olacak göre, oyun için yaratılmıştır. Genel olarak, ilk bölümü ile karşılaştırıldığında daha güzel, sofistike ve dinamik bir oyun ortaya çıktı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.