SeyahatOteller

Hammamet otelleri, 4 yıldızlı "herşey dahil": genel bakış, açıklama ve yorumlar

Tunus Rus turist çok daha sonra, Mısır ve Türkiye keşfetti ve bu eğilim tam olarak araştırılmamıştır. Bu ülke ilginçtir Afrika'da ve Arap dünyasında en Avrupai olan gerçektir. Tunus Resorts farklı hitap "tüketici kitlesi." Yani, Sousse bütçeli gezginler için tasarlanmıştır. Bu çare de birçok üç ve dört yıldızlı oteller. El Kantaoui Limanı üzerinde Sousse sınırları - otel büyük bir seçim ile "turistler için rezervasyon". Mehdiye aileler için uygundur. Monastir Arap Doğu'ya dünyasına atılmak isteyenler hitap edecek. Cerbe Adası tenha plaj tatili sevenler için tasarlanmıştır. Bir Hammamet - Bir çare yolcuları güvenli. saygın dinlenme var bilenler vardır. Ama tüm bu tesisi moda lüks oteller dolu olduğu anlamına gelmez. Bu yazıda, Hammamet dört yıldızlı oteller ( "herşey dahil") açıklar. Yorumlar, fiyatlar, aşağıda bulacaksınız şehrin en iyi otellerde kısa bir bakış.

Eğer Tunus otel temelinde hakkında bilmeniz gerekenler

Bu ülkenin thalassoterapi merkezleri için turistler arasında bilinir. Yosun sarma, çamur tedavisi - yani Tunus'a neden seyahat bu. Ve konfor kavramlar, otel perişan cephe ve oldukça yeni değil mobilya olabilir, ancak mevcut Thalasso Centre olmalıdır. Hammamet 4 yıldızlı birçok otel ( "herşey dahil") hizmetlerin listesi arasında "Deniz tedavisini" göstermektedir. Otel, Tunus baz aslan payı geçen yüzyılın seksenli yıllarında yaptırılmıştır. O zamandan beri sadece kozmetik onarım düzenledi. Bu nedenle, deneyimli bir gezgin, Türkiye ve Mısır podnatorevshy sayısız turu, biraz şaşırdım harap görünümü oteller olabilir. Ama telafisi dostu Tunuslu insanları farklılık içten misafirperverliği, olacaktır. eski "treshki" seçmek için tavsiye bölgesine ait, yakın zamanda bir yıldıza durumunu kaldırdı. Genellikle muhteşem bir bahçeye dönüştü geniş alanlardır.

Eğer Tunus "herşey dahil" hakkında bilmeniz gerekenler

Mısır ve benzeri çare ülkelerde "herşey dahil" için kullanılan Turistler, kıstırılmış olabilir. Tunus'ta, kavram kendi nüansları vardır. Uygulamada, her şey dahil değil, fakat sadece olanaklarla bazılarıdır. Tunus gıda "herşey dahil" Hammamet içecekler hala öğle ve akşam ücretsiz olacak dışında oldukça İspanyol "tam pansiyon" hatırlatır. Üç (en azından - dört) yemek programa da vardır. Tabii ki, "herşey ultra" ile bir otel bulmak, ancak daha ziyade, öyle "beş" denir. Evet ve Mehdiye (Tunus), örneğin, sakin tatil yer. Hammamet (4 otel aynı zamanda "her şey dahil" kavramı tam ölçüde orada tanıtıldı vurguladı "herşey dahil" yıldız Sınıf "lüks" otel ile rekabet için buradayız). Ama yorum hala "gereksiz" hangi hizmetlerin kontrol fakat ödemek zorunda kalacak ne için tavsiye ederiz. Bazen otel plaj havluları ve sandalyeler ve şemsiyeler sadece sağlamaz. Saunanın kullanımı da tahsil edilir olur.

"Ayak" gözden çare

Neden otel Hammamet 4 yıldız "herşey dahil" tercih edilmeli? Bu kategori en popüler oteldir. nedenleri oldukça açık. İlk olarak, tatil otel beş yıldız daha ucuzdur. Ve ikinci olarak, hizmetlerin düzeyi ve aralık turist otel Hammamet lüks ne teklif aslında farklı değil. "Ayak" çoğunluğunda thalassoterapi merkezidir. Ama değerlendirmeleri hatırlatmak, hiçbir zarar içlerinde listesine gerçekten özgür prosedürleri soracaktır. Genellikle Hammamet "4 yıldızlı" ( "herşey dahil") olarak otel denize sadece onun uzak "beşli" dan farklıdır. İlk ve sahil ikinci satırında değildir. Ama denize ulaşmak için aşılması gereken üç yüz metre "dört" ve "beş" konaklama fiyatlarına yönelik bir farkla karşılaştırıldığında, nelerdir? Hammamet bir sahil oteli olan 4 * değer cephesinde, bulunmaktadır. Ama onlarda otel odalarında maliyeti hemen artar. en Bundan emin olalım.

Tunus otelleri fiyatları, 4 ve 5 yıldızlı "herşey dahil" (Hammamet)

Bu çift kişilik oda "beş" gecelik 7250 ruble ile başlar bütçe çare konaklama değildir. Örnekler: lüks "LTI Jasmine Beach" ve Hammamet en iyi ilk 5'te yer "Medik Layf Afrikana Imperial", "Holiday Village Manar", "Iberostar Solaria", "Le Royal Hammamet" ve "Okyanusu'nun Riu Palace" Şimdi Iberostar Solaria sözü "küçük kardeşi" almak. Plaja ön sayfasında duran ve aynı otel zinciri aittir. Ama "Iberostar Averroes 4 * 'odaların maliyeti şimdiden gecelik üç bin ruble düşürüldü. Şimdi ( "herşey dahil") ikinci satırında yer alan Hammamet "4 yıldızlı" oteller alır. İşte "Hayda Yasmin." Otelin özel plaj varmak için, yalnızca yüz elli metre geçmeleri gerekiyor. Böylece bir "Jasmine Hyde" standart çift kişilik oda maliyeti - gecelik sadece 1954 ruble. Bu yüzden daha fazla ödeme yapmayı değer mi?

Genel bakış Oteller Hammamet 4 * - çare "dörtlüsü" en iyiler

otel "El Muradi El Menza" listesinde yol açar. Bu "dört" sıradışı. Tunus'un en otellerden farklı olarak, 1999 yılında inşa edilmiştir. Ve ilk satırda bulunan. Vücudun özel plaj sadece yirmi metre gitmek gerekir. Ayrıca "El Muradi" Hammamet güney eteklerinde, Yasmine alanının çare önemli bir yer işgal eder. Otel tüm yıl boyunca açıktır. açık ve kapalı - kendi topraklarında iki büyük yüzme havuzu vardır. Altı restoranlar (bunlardan biri - a-la-carte), dört çubuk, animasyon, mini club, thalasso terapi merkezi, çocuklar için özel hizmetler - hizmetlerin listesi ve eğlence oldukça uzun. Ne istiyorsun? Sonuçta, önümüzdeki dört-yıldız "El Menza" onun büyük yıldızı değer için - "El Muradi Hammamet 5 *"

Hammamet Garden Resort 4 *

Bu otel Hizmetler listesinde su parkı arayışı içinde olanlar içindir "herşey dahil" geldi Tunus, Hammamet. 4 yıldızlı oteller "herşey dahil" kendi topraklarında slaytlar ve su üzerinde diğer eğlenceye nadiren bulunmaktadır. Bu nedenle, "Hammamet Garden Resort," çocuklu turistler arasında bu kadar popüler. Ancak, denize bir saat dörtte ile gitmek zorunda kalacaktır. Ama odadan iki adımda slaytlar çeşitli büyük bir yüzme havuzu vardır zaman, bu kadar kötü? Ve deniz suyu için Tuniss geldi olanlar, spa otelde tedaviler hayal deneyebilirsiniz. siz ve "hasta bacaklar için" programı, "Anti-stres", ve tamamladı, çamur banyoları ve masaj rafleksologiya çeşitli Sonra. Ve, tabii ki, hamam ve saunada ıslatmak ücretsiz yapabilirsiniz.

"Cennet Sarayı"

İkinci ve hatta üçüncü satırda - dört yıldız üzerinde Hammamet Oteller genellikle denizden uzak bulunmaktadır. Bu kuralın Hoş istisna otel "Le Paradis Palace" dir. Önümüzdeki harika kumsala, körfezin kıyısında tünemiş. Yorumlar söylüyorlar denizin yakınlık - Otelin sadece artı. büyük toprakları, çiçek dolu parklarda bahçıvan çabalarıyla dönüştürülmüş, thalassoterapi merkezinde masal sayfalarında "Binbir Gece", birkaç bungalov, iki yüzme havuzları, soyundan sanki zarif body - Bu bu harika "dört" hizmetlerin tam listesi değildir. Doğal olarak, birlikte otel hem yetişkin ve çocuklar için animasyon "herşey" var.

"Carrabin Dünya"

Eğer lüks ve ucuz otel bulabilirsiniz Güzel Kuzey Afrika tesisi - Hammamet. "Dünya Carrabin" 4 yıldız size harika bir tatil garanti. Üstelik bu otelde Dominik Cumhuriyeti veya Küba gibi hissedeceksiniz. Bütün bir Karayip tarzda dekore. Doğru, otel şehir değil. Bu Hammamet'e yedi kilometre uzaklıktadır. Ama kendine ait özel plajı kıyısında duruyor. denize Log çok sığ. Yedi restoran ve dört çubuklar - Otelin geniş toprakları üzerinde iki adet yüzme havuzu (kaydıraklı bunlardan biri) vardır. Bu arada, yorum gıda programa göre gitmez demek - hatta saat yiyebilirsiniz. Animatörler gündüz ve akşamları misafir ağırlamak: yarışmalar düzenlemek ve diskolar düzenlemektedir, su aerobik dersleri yapılması, (! Bu Karayip olan) dans salsa öğrenirler.

"Marina Palace"

Hiçbir az ilginç kalanı için ve "herşey dahil» Marina Palace ile Hammamet iyi dört yıldızlı otel Üst 5 listesini kapatır. Bu güzellikler, orada iki yüzme açık havuz (yetişkin ve çocuk), spa, ve ana restoran konuk bir kafe, pizzacı ve dört çubuk almak yardımcı olur. Plaja otelden birkaç yüz metre mesafededir. Ama buna şemsiye ve şezlong bir ücret karşılığında mevcuttur

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.