Ruhsal gelişimAstroloji

Kova-Kadınların Tam Özellikleri

Kova-kadın kendini hem kendisi hem de başkaları için gizemlidir. Özgürlük seven, kişilikli, akıllı ve rüya gibi - bu kadın şimdiye kadar karşılaştığınız diğerlerinden farklıdır.

Kova Karakterleri-Kadınlar

Bu işaretin temsilcilerinin Kova Takımyıldızı'na ait olduklarını gösterebilecek bazı özellikleri vardır . Örneğin, öngörülemezlik. Hatta ona en yakın insanlar bile onun gerçekte kim olduğunu tahmin edemezler. Başkalarını anlamada anlayışın ötesinde görünen bir yaşam biçimine yol açabilir. Birçok insanı karıştıran ve bunları karıştıran olağandışı ve devrimci bir fikirle ortaya çıkabilir. Zodyak Kova kadınının işaretinin özellikleri, onun özgürlük eğiliminde olduğunu söylememizi sağlar ve onu her şeyden önce takdir eder. Ve bu kadını en azından bir şekilde sınırlamaya cesaret eden herkes, hemen onu kaybetme riski altındadır. Tahmin edilemezlik ve özgürlük bu ölümcül birleşimi, onu hayatın en çılgın eylemlerinden biri haline getirebilir.

Kova-Kadınların Fikri Nitelikleri

Bazen ayrılmış, yayılmış ve hatta kafa karıştırıcı görünebilir, fakat aslında hepsi sahte - çok akıllı. Bazı ayrıntıları kaçırabileceği gerçeğine rağmen, ruhu iz bırakan olay mutlaka en küçük ayrıntıyla belleğe kopyalanacak. Kova karakteri başka ne söyleyecektir? Bu kadın, tüm işaretlerin en güçlüsüdür. Muhtemelen, yalnızlığının sebeplerinden biri de budur. Kendisi başkasının yapabileceğinden daha iyi davranıyor.

Sevgili Kova-Kadın Özellikleri

Sevimli işlerde, öngörülemeyecek biçimde başka herhangi bir alanda olduğu gibi davranır. Doğru ve dürüst olabilir ya da aniden huzursuz olur ve ayrılır. Bu, uzun yıllar saf platonik bir ilişki içinde kalmamızı sağlar. Aslında, tutku gücü değil, romantik bir ilişki içinde çok önemli olan sigortadan yoksundur. Onu zihinsel olarak teşvik edebilecek, dürüst ve cesaretli, kendine ayağa kalkan bir partner arayışı içindedir. Maddi refahla hiç ilgilenmiyor, ticaret ruhu hissi sadece ona aşina değil.

Kova-kadın karakteristikleri. uygunluk

Özgürlüğü seven Kova kadını, bir hava tabelası olmakla birlikte, Hava'nın diğer temsilcileriyle, yani İkizler ve Teraziyle yakınlaşmak için en iyisidir. Ayrıca Yangın unsurlarının temsilcileri olan Koç ve Yay ile ortak bir dil bulabilirsiniz. Terazi ile, entelektüel birlik özellikle verimli, ki uzun, güçlü dostluğa yansıyabilir. Koç, tutku açısından mükemmel bir ortak olacak. Yay, bu kadının öngörülemezliğine inanıyor, birlikte maceralara kaydoluyorlar. İkizler ile, uzun üretken sohbetler gerçekleştirebilir; konular hiç bitmeyecek. Çevresindeki kişilerin tüm tuhaflık ve ihtiyaçlarına sempati duymaları koşuluyla bir kadının Kova en sakin durur. Sürprizlerle doludur, anlaşılmaz bir entelektüel ve maceraperesttir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.