TeknolojininElektronik

Özel programlarla webcam'inizde video yakalama nasıl

insanlar arasındaki iletişim, Internet sayesinde, yeni renkler ve olanaklarını satın aldı. Böylece, Skype popüler program telefonda daha ucuzdur ve kendi avantajları vardır görüntülü görüşme yapmak için izin verir. Yüzünü görmeden, bir arkadaşıyla Nasıl keyifli sohbet etmek! Ama bazen kameradan görüntü kaydetmek istiyorum. Bu nasıl elde etmek için? Oldukça basit. tüm süreci, sırasını düşünün video çekmek için nasıl özel programlar vasıtasıyla kamerası üzerinde.

Program yardım etmek

Bir kamerası video kayıt için özel programlar vardır. Ancak, birçok değildir ve bunlar dezavantajları yok değildir. Oysa bunların kalitesini seçmek için bir seçenek yoktur. Örneğin, uygun bir alet VirtulDub, Video yakalamak için olanak sağlayan. Ancak, İngiliz dili, ancak adımlarda tahmin etmek kolaydır ve bu çalışmalarına müdahale etmez. Program resmi sitesinden indirmek için daha iyidir. Bu bilgisayarınıza yüklenmesini gerektirecektir.

video yakalama nasıl

Web kamerası ile bir video yapmak için, programın VirtulDub üst çubuk «Dosya» seçip «Yakalama AVI» basması gerekir. Şimdi pencere görüntüde görüntülenir. Değilse, o zaman elle kameranın «Aygıt» sekmede bulmalıdır. Videoyu düzeltmek için,, «Dosya» menüsü «Set Yakalama Dosya» bulmalıyız. Sen F2 düğmesini kullanabilirsiniz. görüntünün kaydedildiği yeri seçin ve ona bir isim vermek için önceden gerekir. Kamera önceden yapılandırılmalıdır. Video kaydını başlatmak için F5 tuşuna basın ve tamamlamak için - Esc. süreç penceresinin sağ tarafındaki menüyü takip etmek uygundur.

Sen web kamerada video çekmek için nasıl anlatacağım bir daha kullanışlı bir program hakkında bilgi almak için - o Ecap 1.0.0.9. Önceki aksine bilgisayarınıza önceden yüklemek için gerekli değildir, ve kullanımı çok kolaydır. Bunu kullanırken bir resim veya video çekebilirsiniz. Bu fareyi çift tıklayarak masaüstü çalışır. Bundan sonra program otomatik video ve ses kaydı için cihazı seçer. sekmesinde, elle kameralar veya mikrofonlar sayısını belirtebilirsiniz. haç - Kaydı başlatmak için, sadece durdurmak için düğmeye 'Plei' basın. Sonuç WMV formatında bir video. Bir fotoğraf oluşturmak için, bir kamera tıklamanız gerekir.

yeni gelen talimatları

Aslında, yukarıda açıklanan programlar web kamerası çok basittir üzerinde video çekmek için nasıl yollarını öğrenmek için. Ancak bazı önemli nüanslar vardır. Kayıttan önce, seçilen yarar ve kamera özelliklerini incelemek gerekir. o yerleşik değilse Daha sonra, o bilgisayara USB-konektörü yoluyla bağlanmalıdır. Pencere görüntü yakalanır, kişinin çerçevenin dışına düşmez atılıyor emin olmak için gereklidir. yüksek kalitede video elde etmek için, doğru ışık yüklemek için gereklidir. Bu üç noktalı olmalıdır: Arka plan kişi ve karşı duvarından nesneye gidin. Sonuç küçük silindirdir. Birkaç saniye içinde bir kural, hatta süresi olarak, ağırlık, yaklaşık seksen MB çok olabilir. Bunu azaltmak için, dosya sıkıştırılabilir. Bunu yapmak için, MP4 formatında zakonvertirovat gerekmektedir. Faydalı özel bir program Any Video Converter.

özel efektler nasıl yapılır

Video - iyi. Ama sonuç artırabilir. efektlerle kamerası video bakacağız Çok orijinal, arkadaşlar memnun edecek böyle işler. Bitmiş video müzik eklemek düzenleyebilir, parçaları kesti. Metin, devlet bayrağını eklemek, karla odası serpebilirsiniz. Tüm hayal gücünüzü ve seçilen yazılımın olanaklarını olacak. Bu karikatür, çizim, su etkilerine uygun olduğunu.

Bu ManyCam denilen bir video programı için güzel ya da eğlenceli ekstralar oluşturmak için yardımcı olacaktır. O özel efektler uygulama için bir Rus arayüzü ve geniş fırsatlar vardır. Ve böyle doygunluk, parlaklık gibi ayarları ayarlanmasında ver. Hatta bir siyah-beyaz-image yapabilirsiniz. eksileri - Program ücretsiz erişimi yok. Daha basitleştirilmiş versiyonu resmi sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. Çok meraklı SplitCam programıdır. Bu web kamerası hakkında bir video yapmak değil, aynı zamanda buna özel efektler uygulamak için sadece izin verir. 50 MB - O ağırlığı oldukça fazla var. Klip AVI biçiminde kaydedilir. Web Kamerası Max programı çeşitli video bozulmasını örtüşen için tasarlanmıştır. Örneğin, yanma yanılsaması yaratmak için bir video nesnesi veya gözlerde değiştirin. Bunun yardımı ile arka plan değiştirebilirsiniz. Skype konuşurken yeterli olacak olsa yerine kameranın Videoyu başlatmak için - ve tropikal adada sanki arkadaşınız bir resim belirir.

Sonuç olarak birkaç kelime

Yukarıdaki programlar ve web kamera video çekmek için yollar dikkate alarak, bir video oluşturmak mümkün olacaktır. Bu yetenek eğlence için sonuç kullanmakla kalmayıp kullanışlı değil sadece mümkün kılar. Örneğin, dersi kamera kayıt veya video konferans katılır. Bu işlevler masaüstü bilgisayarda yanı sıra bir dizüstü hem de mevcuttur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.