IlişkilerAldatma

Nasıl kocamın metresi olmadığını biliyor musunuz? günlük rutin ve standart bahaneler değiştirme

Bu yazıda, kocanızın metresi huzurunda görünüşlerine göre belirleyebilir nasıl söyleyecektir.

değişiklikler eş

En kısa sürede bir adam değişmeye başladığında olarak, kadın nedeniyle iç içgüdüsü onu hissediyor, ama sürece o bu doğruysa kesin anlamıyor olarak. şey kız çok iyi sezgi geliştirilir olmasıdır. Ve duygular ve eylemlerin en küçük değişiklikler fark yeteneği de etkisi vardır. Bu erkek sezgi neredeyse yoktur. kadın onu değiştirecek olursa, o onun karısına doğru bir ipucu vermedi eğer, tabii ki, bu konuda tahmin etmek mümkün değildir.

Her zaman değil eşi doğruladı varsayımı. Oldukça sık, kocasının davranış değişiklikleri nedeniyle evde konuşmak istemiyor işte ciddi bir sorun, aklına. son durumda kocasını güvenen bir kadın, bütün komşular sessizce etrafında konuşurken ne bulur, çoğu zaman, aynı zamanda zıt bir durum vardır. Nasıl kocamın metresi olmadığını biliyor musunuz? Bunu yapmak için, aşağıda ayrıntılı olarak tarif belli sahte işaretler vardır.

kocasının günlük rutin ani değişiklik

Her şeyden önce, doğru bir eşinin günlük rutin değişikliği belirlemek için gereklidir. Eğer öyleyse, nasıl değiştiğini, ne olduğunu, aslında, ilgili. Bunun için iki seçeneğe:

  • Koca Ancak onarım için, örneğin, para kazanmak için daha fazla emek haline gelmiştir.
  • Kocası değişmeye başladı.

Ne yazık ki, ikinci seçenek ilk daha yaygındır.

Bu yeni bir tutku serbest zaman geçirmek için bir sır olduğunu ve bir şey gelir: kocasının bir metresi olsaydı, eve daha sonra gelecek. "Aşk" Tabii ki, eğer aynı ofiste onunla çalışmıyor. Bu durumda bu yana kocası iyi eve dönmek için, hiçbir şey olmamış gibi, işyerinde ve akşam kendilerini tatmin edebilir.

metresiyle seks yapmak, onunla konuşmak için zaman harcamak zorunda. Ve onun tımar zamanı 15 dakika daha fazla ihtiyacımız var. Eğer kocasının bahaneler aşağıdaki zaman zaman duyarsanız: "kırık araba ya da bir otobüs", "arkadaş gece kalacak" veya "şekilde ihtiyatlı olmalı" iş üzerinde kaldı.

Bir iş gezisi Koca sık sık ziyaret etmeye başladı

(Onu görmedim gibi) sebepsiz kocanız, hiçbir neden iş gezileri devam başlarsa, iyi niyetli. Şüphesiz kocanızın metresi ortaya çıktı. Ve yolculuk uyanık uzun, o zaman kesinlikle olsaydı. Bir iş gezisi olan kocası, zil veya size yazar değil? Ne yazık ki, her şey açık - Durum sizin kontrolden çıkar.

Telefonunda bak: orada yanan sorunun cevabını bulacaksınız

Adam yeni sevgilisi ile başa çıkmak için sahip olduğu için, telefon o senden uzak gizlemek zorundadır. Ve bu neredeyse onun mesajları okumak ve zorlukları göremeyeceği anlamına gelir. Ama bazen yapmak mümkündür. şans eseri Sevdiğine sürekli arayarak ya da bazı Vanya Dayı yazıyor göreceksiniz, bu durulması değerdir. Bu konuda eşi sormak için deneyin. Sorunuzun Eğer kısıtlama gergin hissediyorum namlı akrabası ilgiliyse, o zaman bir sevgili eş olduğunu çok işaretidir.

Koca dramatik giyinme odası değişti - alarm çalması için gereklidir

Nasıl kocamın metresi olmadığını biliyor musunuz? Bir adam bir kadını sevdiği zaman onun gardırop daha fazla dikkat başlar. Ve sen, çamaşır götürün şimdi bir kez onları giyen sürece eşiniz, aynı pantolon bir ay gitmek için önce, eğer temizlemek ve bu giysiyi smoothen isteyecektir. Ayrıca, kocan favori elbiselerini keyfini durdurabilir. Örneğin, daha önce kaldırmadan giydiği kazak ya da ceket, şimdi çok geniş veya tam tersine dar görünüyor. Bu, gerçekten büyük olasılıkla onun sözleri değil, bu yüzden memnun etmeye çalışıyor yeni bir "sovetchitsa" diyor.

arzu güzel olmak

kocasının bir metresi varsa, sık sık tıraş olmak çalışır. O bunun üzerinde herhangi ve hiçbir yerde herhangi bir yere gitmez onu seviyorum inanıyor, kocan için, bunu yapıyor olması olası değildir. Yeni bir kadın kazanmalıdır. Olması gereken iyi, güzel, seksi, düzgün ve bakımlı.

% 100, diğer kadın olduğundan emin olmak için, jilet kocası kırmak ve gelişigüzel olanları anlatmaya çalışıyorum. bir metresi çok kızgın adam olmak. çok kötü formu - Sonuçta, tıraşsız yeni tutkusu gidin. Bayan Açıkçası tedirgin.

Daha çok iş - daha az para. Bir metresi olduğunu diğer işareti

tarafında bir kadın olsaydı, kocası ona zaman değil, aynı zamanda para sadece harcıyor. Eşi hediye veremez ve metresi mutlaka onlara ihtiyacım: parfümler, çikolata, pahalı alkol, çiçekler, giysi, takı ve daha fazlası. Bütün bu parayı ve hatırı sayılır gerektirir. Eğer işe kocası uzun oldu ama aile harcanan para olduğunu fark Buna göre, düşünmek değil onlar metresi harcanan olup olmadıklarına, öğrenmeye çalışın. Eğer kendinizi izlenemez, veya herhangi bir nedenle size yardımcı olmak için bu yüzden, daha sonra özel bir dedektif yapmak korkuyorlar. nimet şimdi benzer hizmetleri sağlayan firmaların bir çok şey var.

Cinsel soğutma - aldatma en emin işareti

Kocanız bir metresi varsa, o senin seks az talepkar olmak için emin. Ek samimi yüke Fiziksel gücü tek başına yeterli değildir. Sonuçta, bu kadın seks sık ve hatta aynı gün içinde bir defada birkaç erkeklerle olabilir. Öyle bir adam olamaz. Eğer eşiniz erken yatmak ve o her zaman bir baş ağrısı olduğunu görürsem, o durulması değerdir. Anlaşılan adam yabancı bir kadınla karşılanmaktadır.

Bir metresi varlığını belirlemek ve bakabilirsin

Nasıl kocamın metresi olmadığını biliyor musunuz? Başka bir seçenek de vardır. Gözleri ve eşinizin yüzüne bir ifadesi dikkat edin. Daha basit bir ifadeyle, metresi başladı adam, uzak bir görünüme sahiptir. Evinde ne olup bittiğini ilgilenmez, bir adam başka bir kadınla boş vakit geçirmeyi seviyor. Bu nedenle, o zaman onların düşüncelerinde yükselmek gibiydi. Aksine, o sadece yeni bir tutkuyla gerçekleştirildiği anlamına harika zaman hatırlar. bedeni burada ve orada zaten düşündü: Bu aşağıdaki çıkıyor.

Sevgi dolu bir eşe için ipuçları

doğru bir eş bir metresi sahip olup olmadığını belirlemek için, iyi elbiselerini üzerinden izliyor ve kocası telefonunuzda kendi e-posta ve SMS yoluyla, bir göreve kesinlikle olup olmadığını kontrol edin. Gelen ve giden çağrıları kontrol etmeye çalışın. Bazen sevgilisi korkutmak ve geri çekilin onu zorlamak için sadece biraz dikkatli yeterlidir. Sen kocasını sorabilirsiniz: "Birinin gelmiş? Dostun bana dedi ki ... "- Adam itiraf ve tövbe ettiğini bu, yeter.

Ama ne yazık ki her zaman o kadar basit değildir. Ve hatta bazen başka bir kadının sadık varlığını kanıtlamak için bir özel dedektif ihtiyaç, sinirler ve çok fazla enerji harcamak zorunda. Tabii ki, bir "mükemmel" an, yine ne metresi biliyorum. Örneğin, o belki hediye sizin için değil tam olarak bulacaksınız, ceketinin cebinde, bu SMS kaldırmak unutabilir. Genel olarak, seçenekler tam, ancak tüm bu zaman alır ve her iki bugün her şeyi bilmek istiyorum.

Son olarak, küçük

kocasının metresi, şimdi açık olup olmadığını nasıl öğrenmek için. Gördüğünüz gibi, seçenekler çoktur. Size tavsiyemiz onun içinde değişikliklere duyarlı eşinizin davranışlarını, izlemektir. Ve sonra merak etmek zorunda olmaz: Ve tüm gizli er ya da geç ortaya çıkıyor unutmayın "Nasıl kocamın metresi olmadığını biliyor musunuz?".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.