TeknolojininBağlantı

Hizmet "Kişisel dıt": kontrol seçeneği

Arama bekletmeyi, insanlara dinlemek zorunda Standart ıslık hızlı sıkılabilir olabilir cevaplanır. Eğer şirket "MegaFon'un" bir müşteri iseniz, o zaman yapabileceğiniz en iyi arkadaşlarınız ve ailenizle yanı sıra meslektaşları ve daha keyifli ve olumlu arkadaşları için beklemek. hizmet "Kişisel çevir sesi" - iyi bir şekilde standart bip vazgeçip diğer insanlara ünlü şarkıları, espriler ve diğer melodiler memnun etmek. hangi koşullarda bağlıdır ve bu seçenek ne kadar maliyeti ve bundan vazgeçmek bir melodi nasıl sipariş kullanılır - tüm bu konular güncel makalede ele alınacaktır.

hizmet "Kişisel dıt": ücretsiz özellikleri aşina

Arayan, esasları değerlendirmek ve o bunu kullanmak isterse görmek için, hizmet fonksiyonları hakkında bilgi almak başardı, şirket "Megafon" sözde test sürüşü tanıttı. Herkes ücretsiz haftada kişisel korna için kendinizi bağlayabilirsiniz.

Ne bu tedbir hedefliyor? Yeterince standardın değişim için günlük abonelik ücreti "abone" önce rahat Birçok müşteri hizmeti test etmek bip sesi. Beğenip beğenmediklerini haftada gerekli değildir sonra, daha sonra kapatın. Aksi halde yeterli Sekizinci gün önce devreden çıkarılmasına yönelik bir istek girin ve oda servisi aktive seçenekler listesinden silinir.

Test sürüşü bağlayın

Yani, sırayla önümüzde ek bir hizmet hakkında bilgi almak için başlamak için, sorguyu yazarak bağlamak için yeterlidir: * 606 #. Cevap operatöre gönderilmek üzere, kullanıcı hizmeti "Kişisel bip" nasıl yönetileceğini hakkında bilgi bulabilirsiniz.

sürekli olarak kişisel çevir sesi kullanımının Koşulları

opsiyon numarası ile yedi gün hariç olmayacak sonra, o ertesi gün aylık ücreti başlar. tam boyutunu olamaz deyin: Odaya kullanılacak müzik kanalı ne tür bağlıdır. 1,7 ruble - çok hizmet için standart bir ödeme sağlamaktadır. Müzik kanalı aynı zamanda bir abonelik ücreti vardır - bir ile beş ruble (daha belirli bir kanalın açıklamasında açıklık kazanabilir) arasında olabilir.

Bir süre sonra kişisel çevir sesi "Megafon" abone yorgun ve sonra, bunu kapatmak için bir arzu bu işlemi gerçekleştirecek ikincisi özgür ise.

Maliyet kompozisyonlar can 30 ila 90 ruble - melodinin sırası da ücretli bir eylem olduğuna dikkat edin. sesi yaratılması doksan rubleye mal olacak.

seçenekler hakkında bilgi, konfigürasyon seçenekleri, müzik kanalları maliyeti mevcuttur, bunların yanı sıra özel tonunu uygulamak ve ücretsiz numara 0660 arayarak kişisel tebrik oluşturun. Bu hizmetle de gözden geçirmekte olduğumuz hizmet yönetebilir.

kişisel sesi bağlayan Modları

Set melodi çeşitli modlarda olabilir:

  1. Herhangi bir zamanda tüm aramalar için Zil - "varsayılan". Sadece set kompozisyon - Yani, Numaranı, o duymayacağım standart sinyalleri çağıran hiçbir meselesidir.
  2. Belirli bir zamanda. Sadece belirli bir zamanda sizinle iletişime geçmek olacak o insanlar, sizin duymak mümkün olacak "kişisel toot."
  3. Belirli kişiler için. Bu on bir grubun en fazla oluşmasına olanak, ve her bir grup için bir bileşim atayabilir.
  4. Belirli bir kişi sayısına.
  5. Tüm aboneler için müzik çalma, belirli bir zaman dilimine arayanlar.

Neden "bip" çalışmayabilir?

gözden geçirmekte olduğumuz hizmeti kullanan çoğu zaman müşterilerin "Megafon" rastlanmaktadır yaygın sorunlardan biri, belli durumlarda standart sinyalleri oynuyor.

Kişisel çevir sesi aşağıdaki durumlarda çalışmaz hatırlatmak:

  • kimin odası kullanıldığı seçeneği abone ev bölge dışındaki olduğunda, o dolaşıyorsa;
  • numarası "mali tıkanıklık" (opsiyon tahsil edilemez t. e. abone ücreti) statüsüne sahip.

Bu durumda, şarkı oynanır değildir ve hizmet bağlı olsa bile, abone ücreti normalde tahsil edilir.

Mali kilitli oda servisi bu zamana kadar askıya alınır ile denge mevcut durumu çıkmak için gerekli ödemeyi ödenmezse kadar. sistemi "iyi sicilini" nin statü sorununu düzeltildikten sonra - seçeneği (lisans ücreti iptal ve yerine bip müzik) aynı şartlarla sağlanacaktır.

"Megafon" kişisel çevir sesi nasıl devre dışı bırakılır

Soru kapatma melodi, şakalar veya oldukça alakalı diğer alternatif tonu. Bu ücretli bir hizmettir - opsiyon yeni SIM karta bağlı ve zorunlu olarak bir abone, son zamanlarda "MegaFon'un" bir numara aldım sonra o "standart dışı" bip olduğunu tahmin eder. Bu konuda bilgi edinmek için genel bir kural olarak, onlar sadece düzenli bildirim numarası iptal edilmesinden sonra başlar.

Nasıl kişisel çevir sesini devre dışı bırakmak? * 606 * 12 # - en kolay ve en uygun yolu USSD-komutu girmektir. Bu arada, bu seçeneği, mevcut mod test sürüşü kapalı yapılır yoluyla.

Tüm veriler (kompozisyon, zil sesleri, options) kullanıcı profiline kaydedilir, opsiyon sonra doksan günlük bir süre devre dışı olduğunu unutmayınız. İşte o hizmeti yeniden etkinleştirmek istiyorsa, o zaman var olan melodileri ve ayarlarından yararlanmak mümkün olacaktır vardır. Hizmet tekrar aktive edilmemişse, tüm parametreleri ve kullanıcı profilinin 91 gün silinecektir. Bu yeniden bağlandığınızda tekrar satın veya müzik "yaratmak" anlamına gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.