Kendini yetiştirmePsikoloji

Nasıl kadın ve duygularını anlamak için? Kadınlar ne bir erkekten istiyor?

Film "Kadınlar Ne İster" Mel Gibson ile çok iyi olduğunu ve tekrar tekrar gözden geçirilebilir. Bu nasıl ortak adam elektrik çarpması hakkında hafif bir komedi, ve o kadın düşüncelerini okumak başardı. kadar çok kadın düşünüyorum çünkü ilk başta neredeyse, onu delirtmeden!

Ama bu hediyeyi kadınlarla davranışlarını anlamak öğrenmek için izin verdiğini fark edince. Bu film, 2000 yılında vuruldu gerçeğine rağmen, her iki cinsiyeti görmek hala ilginç. Ve neden? onun için sonsuz gizemini ortaya çıkarır Çünkü erkekler: anlamak kadınları? komut bayanlar yazdıktan sonra bile kız filmi mükemmel ve çok otantik alınan olduğuna işaret etti. bu resim size geçtiği ve hala pek bir adam bir kadını anlamaya nasıl düşünebiliriz, o zaman dikkatinizi Bu maddeye davet edilir.

Neden kadınları anlamaya?

Ve büyük, aynı cinsten temsilcileri birbirini mükemmel anlayabiliyorum, ama her zaman değil bir erkek ve bir kadın çabucak bir fikir birliğine varmaya yönetmek. Nasıl kadınları anlamak? akıllarında ne var? cilve ötesinde? Nasıl anlarsınız aşık bir kadından mı? Bu adamlar çok sık sormak sorulardır. Sonuçta, düşünme her iki cinsiyetten çok görüntü çok farklıdır ve bu nedenle kolay değil bazen birbirimizi anlıyoruz. Çoğu zaman erkek, anlaşılması o bir kraliçe ya da sadece sonu olmayan flört sahip olup olmadığını sevmek isteyen, ölü sonundadır. Nasıl kadın tutum anlamak ve doğru olarak gelen o mesajı deşifre?

"Cherche la femme!"

Fransız söylediği gibi, her türlü fırsat ne olursa olsun, kadın suçlu. Aslında, onun içinde bir şey. Tüm dünya fani neşe, böyle zenginlik, güç, şöhret gibi seven ve sevilmeye basit mutluluğu önce soluk. Ama orada burada ilk zorluklar. Bir bayana gibi. Ama nasıl size his olduğunu anlamak için? Nasıl bir kadın, nasıl ilgisini tekrar hissetmeleri davranmaya gibi anlamak? Özel bir bilim var! Biraz çalışma ve dikkat ve kızlarla üç dakika içinde o sende kim olduğunu anlamak olabilir.

Kadınlar ne ister?

bayanlar için (a layık arkadaşı çekmek için) güzel olmak, aile kurmak ve çocuk doğurmak istiyorum sadece doğaldır. Bunu bilerek, bir adam kadının davranışını anlamak için bir anahtar alır. Sen evlenmek isteyen gerekmez, ancak insanın değdiğinizi gösterirseniz, kime sen itimat ve sakin olacaktır kime bayanlar harika bir konuma tedavisi yapacağım ile yapabilirsiniz.

Unutmayın: Tum bir kadını vermek gerekmez. Güvenebileceğiniz göre, sorumluluk korkmuyoruz olduğunu göstermek basitçe mümkündür. Bu bayanlar gözünde iyi görünmek için yeterli olacaktır. Evlenmeye veya çocuk sahibi olmak istemiyorsanız, bu bir kadın gibi sizi sevilmek için bir neden yoktur. Bu konular bir ilişkide, daha sonra tartışacağız. Hangi mısın kadınları anlamak öğrenmek zaman mutlaka zavyazhutsya.

Kural bir: Kadın Venüs'ten

Eğer kendileri olarak adil seks anlamak için öğrenmek önce, bir sonraki öğrenmeliyiz. erkek ve kadınların davranışları arasında çünkü doğasında içgüdülerinin farklı doğa büyük bir fark vardır.

Bu adam kim? Continuer tür kazanan, "taş duvar". doğa yükseltmek ve yavrularını eğitmek görevlerinin üzerine empoze etmez, çünkü nazik olamaz. Onun görevi yanı sıra pişirmek mümkün olmayabilir - yiyecek almak için ve hatta mutfak yetenekleri sergiler arkadaşı bildirin.

Ve kadın kim peki? Bu anne continuer tür ev kadınları. , Uzak hedeften almaya çalışırken Bazen Modern genç bayanlar, bir kariyer inşa çocuksuzluk kendilerini aramaya başlar. Ve sonra aniden sümüklü çocuk uğruna ve sevgili kocası için hepsini terk çevreleyen şok daldı. Bu kadınların doğasında koydu bu özellikler olduğunu.

Kural iki: İçinde Dünya tiyatro ve ana aktörler - kadınlar

Eski Yunan'da, tiyatro yapımları (kadınlar dahil) tüm roller, erkeklerin gerçekleştirildi. Ama gerçekte durum tam tersidir: kadınlar tarafından hareket en eğilimli. Tüm bayanlar - büyük bir oyuncu, fakat zaman zaman her karakteristik oynamak ve tiyatroda sahneye ibaret değildir. Eğer farklı rollerde sevdim bir kadın görürseniz şaşırmayın. Bazı insanlar dünyanın korkuyorlar ve dikkatle orospu rol oynamaktadır diğer - küçük bir kız, üçüncü - hain seductress. Nasıl bu durumda kadınları anlamak?

, Maske Hatırla - insanlar üzerinde çalışılmıştır sadece bir maske. Bir kadın güvenebileceğiniz görürse, sen ihanet yok, istediğiniz zaman omuz yerini alabilir ve yıkıcı bir darbe neden olmaz, bu size açıklanacak. Doğal olan herhangi bayan, - dişil, güzel, kolay, sevecen. gerisi Hatırla - bu sadece bir maske.

Üçüncü kural: izle hareketleri

bayat ve dünya kadar eski, ama bazen sadece yapamaz olmadan kedilerle kadınların karşılaştırılması. kabarık eğlenceli hayvan düşünün. Kedi havasında olduğunda, o hafifçe başını ovuşturarak, kuyruğunu hareket eder. kızgın ise, hareket sarsıntılı ve sinir olur.

Hem erkek hem de onu izlerken, bir kadını anlama? Kediler hakkında Her zaman hatırla. Oyuncu ruh takı okşayarak, bukleleri karıştırma, oyun bileklerini verecektir. Bir kadınla getirilir ve o giysiler içinde bir şeyler düzeltmek için, inme saçına başlarsa, o açıkça sende dikkat nesneyi görür. Ancak, değişmez genç bayanın davranış şey bakarsak, büyük olasılıkla, merak etmedi.

Aşk ve güvercinler

Bu arada, davranış gözlem aşık bir kadından söyleyebilirim. Bu hanım favori görünen Pek önce yanakları gözleri parlayan, pembe açın ve ayaklar sevgili yöneliktir.

Aşk ve sevgi - iyidir, ama bir kadın seviyor biliyorsun? Bu bir maske, ama gerçek duygular değil mi? Buna ek olarak, dostlukla aşkı karıştırmayın. Eğer bayanlar davranış işaretleri sizin için sıcak dikkate göstermek okumak Aşağıda:

  1. Sizinle Kadın bütün paylaşır. Sadece en yakın söyleyebilir Hayatta anlar vardır. Eğer bu kategoriye girer, o zaman kadınlara özel muamele var.
  2. kadın yakın arkadaşları bahsetmiştim. Her birimiz bir ya da iki çok yakın arkadaşı var. Bu insanlar bizim sırlarını avukatları haline gelir. Bir kadının duygularını anlamak için nasıl bilmiyorsanız, en emin yoludur - o arkadaşları sizin hakkınızda söylemişti olup olmadığını bulmaktır.
  3. O hayatında katılır. kişi seni sevmiyor sadece eğer sen fark etmez, uyku ya da kahvaltı yemek ister kaç için böyle gereksiz şeyler, görünebilir ama olacaktır. Bir kadın aşağı son ayrıntısına kadar her şeyi isterse - bu bir rastlantı değildir.
  4. Empati bela. diğer sorunlar hayatları ortaya çıktığında, yüksek sesle condole, ancak büyük umurumuzda değil. Bir kadın gerçekten hayatında mevcut sorunlar yaşıyor, bu Ona değer verdiğini gösterir.

aşkla dostluğu karıştırmayın

Bayanlar her zaman adil oynamaz. Flört, ve kendilerini aynı anda flört şey yaşamam. Peki bir kadını anlamak için? Fotoğraf Sevgililer özellikle can sıkıcı sen yalnız kaldığında ve alayla gibi onun davranışlarını çevreleyen tüm kızlar. heyecanlanma! Bu aşkla dostluğu karıştırmayın anlamına gelir.

Bazen bu kalp konularında söz konusu olduğunda, hüsnükuruntu vardır. Ya sen gerçekten ilgi bir kadını anlıyorum, ama hiçbir sevgi olması hissetmek? Bir arkadaş olarak bu genç bayanı kapatabilir. O size güvene layık merak ediyorum, ama size fiziksel olarak ilgili olmadığını görür. Demişler, hiçbir kıvılcım yoktur. Bunun en kesin işareti - kıskançlık eksikliği. herhangi biri (muhtemelen kurgusal) gizli romantizm hakkında kadını anlat. onun tepkisi oldukça nötr ise, sadece onun için çok iyi bir dost.

Aşık veya olmasın kız edin

Bu bayana kayıtsız değilse Yine, sen dostluğundan bir adım sevmeyi bilmeli. Sürprizlerle erkek eylemler bir şövalyenin layık olabilecek kadın göster. Onun tutum değişmeye başlar düşünüyorsanız, bu hileyi deneyin. Bu teknik iki anlamı vardır. Bir kadın zaten sana böyle yaşıyorsa, o kıracak. Değilse, sudan uzak olsun ve kadın farklı gözlerle sana bakmak izin verebilir.

Yani, akşamları yazmak (veya daha iyi geceleri) bir mesajın, gibi bir şey: "Sana deli gibi aşık değilim! Ben karşılıklı duygular güvenebilir miyim? "İdeal olarak, bir kadın mesaja olumlu yanıt vermelidir. diyor "hayır" ise endişelenmeyin. çabalarınız meyve vermeyen fethetmek için sürece. ertesi günün sabahında, sarhoş ve kişi listesinde muhatabı karıştı söyleyebiliriz. Bu kadını sakin olacaktır, ama sizin için bir şey hissetmez bile, zihninde o gece bazı metamorfoz olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.