ModaAlışveriş

Evde kulak delmek için ipuçları ve püf noktaları

Çoğu kişi, çok genç yaşta, kulağınıza delip geçmemeyi düşünür. Ne de olsa, her kız güzel olmak istiyor, ancak çeşitli moda dergilerinden ve yalnızca yetişkinlerden gelen güzellik örneklerine sahip. Nadide bir kadın kıyafetli kuyumcu yok ve küpeler süs eşyaları listesinde en son yeri dolduruyor.

Kulak tıkanması pahalı bir prosedür değildir, ancak birçokları merak ediyor: "Evde kulak delmek nasıl " Bazen böyle bir karar yalnızca herhangi bir salon ziyaret etme isteğinden kaynaklanır ve prensip olarak kendiniz ne yapabileceğinize biraz para verirler. Birçok kişi farklı salon işçilerine güvenmiyor ve bu işlemi evde yapmak daha güvenlidir. Evde kulak delinebilmen hakkında bir çok bilgi var. Evde bu işlemin yanı sıra bu yaklaşımı tam olarak destekleyenler de muhalif olacaktır. Bazen evde kulak delme konusunda "öğretim" bile nesilden nesile aktarılır. Bu durumda, bu prosedür daha önce hiç böyle şeyler yapmamış bir arkadaşın meseleyi ele geçirmesinden daha güvenli hale gelir.

Dolayısıyla, salonda yardım istememeye gerçekten karar verdiyseniz, evde kulaklarınıza nasıl sokacağınızı öğrenelim. Bunu yapmak için bir iğne ve bir küpeye ihtiyacınız vardır (iki kuşu bir taşla, sivri uçlu bir küpeyi öldürmek için) ve alkollü (dış dezenfeksiyon için). Kulağı delip bir an önce oradaki süslemeyi takmak için bir hareketle her iki yanından alkolle birlikte iğne ve küpe kulak tedavi edilmelidir (bu arada değerli metallerden veya tıbbi alaşımdan yapılmış ürünleri kullanmak daha iyidir). Ponksiyonun pürüzsüz olması önemlidir, böylece gelecekte herhangi bir rahatsızlık duymazsınız. Bu nedenle, prosedürün kendiniz değil de bir başkası tarafından yapılmaması daha iyi.

Ağrıdan korkuyorsanız, deneyimli kişiler, evde kulaklarınıza delmeye hazır olmamadan önce şunları söylüyorlar: küçük patatesleri temizleyip buzdolabına koyun ve ardından donarsa çıkarın, iki yarım parçaya kesin ve İki taraftan kulak memesine. Uyuştuğunda, patatesleri çıkarın ve prosedüre devam edebilirsiniz. Bu arada, iğnenin kalınlığı çok küçük olmamalı, böylece gelecekte küpelerin üzerinden geçen herhangi bir problem olmaz.

İkinci ve sonraki deliklere gelince, bunları evde yapmak önerilmez. Gibi birçok farklı tehlikeli nokta vardır ve kıkırdak çok kolay ve ağrısız bir delme yapmaz. Ancak hiçbir uyarı sizi durdurmazsa, ponksiyon şeması yine aynıdır: iğne, küpeler ve alkol.

"Kulaklarınıza delebilir miyiz" sorusuyla ilgileniyorsanız, bunun cevabı tamamen net değildir. Prensip olarak, herhangi bir yaşta kulağı delmek mümkündür, ancak bazıları, yaşlı kişinin bu prosedürün daha tehlikeli olabileceğini düşünmektedir. Fakat aynı zamanda bazıları , çocuğa kulak delmeyi tavsiye etmemektedir . Sonuçta, kim bilir, belki de bu şekilde dekore edilmek istemez ve bunun için size teşekkür etmesi pek mümkün değildir. Dolayısıyla siz ve çocuğunuz "kulak takısı" nı ne zaman süsleyeceklerine kendiniz karar verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.