BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Pokevision: analog ve benzer hizmetler

Her oyuncunun Pokemon olası analog Pokevision ilgilenen GO - servis oyununda cep canavarları tespiti için. Bu izleyici olasılığı yüksek olan evcil hayvanların görünüşü, fakat geliştiriciler yardımcı karşı harekete geçti ve bu çalışmayı durdurdu nerede gösterir. Bundan sonra, fanlar Pokemon arayışında yardımcı olmak için başka yollar yaratmaya başladı.

çalışma programının özü

bir analog Pokevision bulmak için, yasaklı geliştiriciler yarar oyunun işin özünü anlamak gerekir. Bu online servis tarama Pokemon varlığı için özel algoritmalar yardımıyla gerçekleştirildiği dünya, podgruzhenny haritası vardır. herhangi seçilen alanın altında olabilir olun. Böylece, oyuncu köyün sokaklarında amaçsızca dolaşırken olamaz ve istenilen konuma doğrudan gitmek. Bu favori cep canavarları size uzun süre ve boşuna avı gerçeği göz önüne alındığında, son derece yararlıdır. Servis anlamlı tüm avcılar çalışmalarını basitleştirilmiş, ancak geliştiriciler hizmeti kaldırmak için adımlar attık çünkü. Bu noktadan itibaren diğer fırsatlar arayan kullanıcılar Pokémon takip etmek.

"PokeRadar"

geliştiriciler kurallarını ihlal etmez Orada Pokevision analog. Bu hizmet "PokeRadar" denir ve bu çevrimiçi kullanmak ve herhangi bir işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda indirmek için olabilir. Onun özü oyuncuları dünya haritasına en sık geçen veya belirli bir Pokémon yakalamak yer uygulanır gerçeğinde yatmaktadır. Orada kullanıcı belirlenen yere geldiniz ve favori hayvan yakalayacak garantisi değildir, ama bu olasılığı sadece sokaklar arayan dolaşırken daha fazladır.

Servis oyuncuların girişimiyle tamamen oluşturulmuş ve herkes, girmek yeri görmek veya diğer avcılar yardımcı olacak kendi eklemek serbesttir. Program algoritmaları cep canavarları ortaya çıkmasını takip etmez ve oyun spawn hayvanlar için tarama etmez ve bu nedenle yasak değildir. Her etiketleme güvenmiyorum, analog Pokevision kullanmaya karar oynatıcı. Birçok antrenörler özel olarak diğer kullanıcıları şaşırtmak için sahte yerleri koydu. Bir etiketin üzerine geldiğinizde diğer oyuncuların bir değerlendirme ile açılır çünkü.

Bir bilgisayar programı

bilgisayar cep canavarları bulma görevi için daha fazla kaynak kullanmasına izin verir yana, fanlar Pokevision Pokemon git Harita denilen bu platform indirilebilir bir masaüstü analog için yarattı. Bunu indirip arşivinden herhangi bir klasöre halletmek başlamak gerekir. Sonra da kişisel bir kod almak için Google'dan API hizmeti gitmek gerekir. bütün şartları uygulayın ve, postaneye kişisel kod gelip girin ve sağ tuş bir pop-up pencerede görünecektir. Bu kaydedilmiş ya da bir yere kaydedilmelidir. Bundan sonra, bilgisayarda programı kendisi açıp yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. alt penceresinde alınan anahtarını girmek istediğiniz grafiktir. Şehrinizi veya bölgenizi ön seçim yapan unutmayın. Bundan sonra, kullanıcı bir% 100 şans yerleri Pokemon konumu gösterilir bağlı kartları ile uygun bir arayüz açılır. Program teşhir alanı, uygulama odaları özelleştirmek ve ayrı cep canavarları üzerinde arama filtresini ayarlamak için yeteneği vardır. Bu, bu yazının yazıldığı gibi en uygun ve makul bir alternatif Pokevision olduğunu.

diğer programlar

Diğer yarar ve çevrimiçi hizmetler arasında PokeCrew dikkati çekiyor Pokémon yakalamak için. Bu "PokeRadar" ile aynı desen üzerinde çalışır, ancak bir daha kullanıcı dostu özelliğe sahiptir. Onun tek dezavantajı eklenen konumların küçük bir miktardır. Oyunda kullanıcı çok popüler değilse Örneğin, bu hizmet alanında eksik olacak muhtemeldir. biri bilinen bir site kolay erişim içinde mümkün yumurtlama sitelerinin bir kütüphane sağlanan zaman benzer hizmetler zaman, sürekli, ağda ortaya çıkmaktadır. O zamandan beri, birçok yazar bağlı kartları ve oyun diğer yararlı yerlerde arama yetenekleriyle hizmetlerini sunmaya başlamışlardır. Yukarıda belirtilen kamu hizmetleri oyuncu beğenmezseniz, o listeden başka bir şey seçebilirsin. Bu durumda, PokeMonitor, PokeMesh ve diğer analoglar Pokevision.com dikkat edilmelidir. oyun geliştiricileri Pokemon aramak için ek kaynaklar ile mücadele çünkü Onların performansı da, geçicidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.