Entelektüel gelişimiAstroloji

14 Mart - Zodyak'ın bir iz var mı?

Havada geliştirilen hayal, hayal ve kaleler - 14 Mart doğmuş insanların doğal durum. Sanatsal tat, yaratıcılık ve sanat için bir tutku karşı cinse karşı onları cazip kılmaktadır. Ama yalnızlık, iç işin sevgisi, meditasyon tefekkürle aktarın. her biri anlamak - seçilmiş bahşedilmiş nadir bir hediye. Bu, mizah, neşe, samimiyeti duygusu ile birlikte - bu yüzden 14 Mart tarihinde doğan insanlar, nelerdir?

Ne Burcun?

Onların hakimiyet sınırları ile tanımlanan Zodyak'ın her İçin. Ne takımyıldızı 14 Mart tarihinde gün hükmetti? burç simgesi Balık 18-19 Şubat'ta yürürlüğe girer ve 20-21 Mart tarihinde sona erer. Bu takımyıldızı ana özelliği - daydreaming. işaretinin simgesi balık uzaklaşıyor ikisidir. mantıksız Bazı derecesi net olmaması hayatında hedefleri bir semboldür.

Burçlar Balık takımyıldızı 14 Mart gününe göre yönetiliyor. Su ve eleman, yumuşaklık esneklik sağlar. Yetenek ve koşullara uyum sağlama.

Doğuştan lezzeti arkadaşları, yararlı temaslarda yapacaktır. O ani tahammül etmez, çatışmaları teşvik.

Özgür, zor balık bilinmeyen gerçeği aramak üzere her zaman vardır. Her gün farklı olduğunu boşver. Balık için Hakikat ruh, yeni bir izlenim değişir. başkalarına anlaşılır bir çelişkili işareti, her zaman değil.

Balık Özellikleri

Balık burcunda doğan insanlar, irade küçük bir fikrim var. Onlar herhangi bir fikir ve inançlarını empoze etmek kolaydır. Bunlar hayatın diğer insanların görünümünü absorbe yüzden uçucudur. Bugün, kalın, kaprisli yarın Balık manevi bir arayış içinde yer alır.

Hasta, sevimli, onlar kavgaları duramaz. Ve onlar çakışmasına daha susmayı tercih ediyorum. Ancak, Balık fırfır eğer - kendi yıkıcı güç yere tüm indirebiliriz. Güvence, tekrar iyi bir mizah duygusu ile samimi, huzurlu insanlar dönüşür.

Balık - iyi bir dost, hazır kendilerini feda, yardım etmek. Onlar teşvik etmek, dinlemek, yatıştırmaya biliyorum. hep meslekte fark edilemez yaratıcılık, ile karakterizedir. Ama, bir başyapıt yeteneğine, ilham için verimli.

14 Mart doğumlu

Bu günde doğan insanlar Mars etkisi altında bulunmaktadır. Savaşçı gezegen koğuşta aktif enerji veriyor. Bu fiziksel dayanıklılık ve azim ve doğuştan gelen bir girişimci ruh. Mars kazanma isteğini, rüyalar gerçekleşmek çevirme yeteneğine hükmeder. Bu nedenle, 14 Mart tarihinde doğan insanlar pervasız, ukala olabilir. Liderlik becerileri, maceracılık eğilim onları ilginç ve heyecan verici bir hayat vermek.

14 Mart tarihinde gün başka ne sunacak? burç simgesi felsefi egzersiz getirmek aklın dönüş. Tefekkür, analiz etmek ve insan ruhunun derinliklerinde bir anlayış bu insanları eklemek yansıtmak yeteneği. Değiştirilebilir, dönek, bunlar diğer yandan bir bakış açısı değiştirmek kolaydır. Asgari ilkeler gizemli bir aura oluşturur. Böyle insanlar anlamak zordur, onlar kendi düşünce, duygu, duygularına çok ince olur.

uygunluk

14 Mart doğumlu Karışık, çok yönlü doğası. gün Bu, farklı yetenekleri verir. Derin maneviyat, fiziksel dayanıklılık, analitik bir zihin - yumuşak cazibesi veya karizma ile kaplı tüm.

su elemanı ile balık iyi uyumluluk. Kanserler, Akrepler birbirinden gizli özünü anlıyoruz. Onlar sezgisel ortak fanteziler, formel mantık eksikliği yakalamak. Onların duygusallık, zengin iç yaşamı ahenkli bir birliğe yapacaktır.

Balık çekici görünümü, iletişim yeteneği Boğa, Aslan, Oğlak ile onlarla arkadaş yapabilirsiniz. Olası sempati, iyi bir profesyonel ilişkisi. Ancak, Balık atma edilecektir anlamıyorum.

Koç, Başak, Yay ve Terazi ile uyumlu Başarısız. Bütünlük, kritiklik, şiddetli duygu bu işaretlerin zor Balık yabancılaştırmak.

ay takvimi

14 Mart Ay küçülen ayın süre içinde düşer. Bu olumsuz zaman yeni yatırımlara başlamak. Ama yaşlı devam etmek - oldukça mümkündür. konularda değiştirmek için bir şey ya doğru başlamış - onların mahkumiyet bu kez, analiz, inceleme.

Bu bahar temizliği zamanı - Mart 14. (Hesapta 24 dakika üzerinde) Ay gün daire kir ve toz ile birlikte tüm gereksiz negatif süreceği anlamına gelir.

Ayrıca, organizma atfedilen olmalıdır. yağlı, kızartılmış yiyecek bunu aşırı yüklenmeyin. küçük diyetin bir günün ardından. Daha fazla su, sebze suyu iç. Toksinler aniden bedeni terk.

Etkinlik agresif 24 ay gününü taşırlar. Bu gün öfke yenik yok, duygularınıza dikkat etmelidir. Ev işleri, gayret negatif enerji tezahürleri kendisini saptırmak gerekir.

Balıklar ile iletişim

Evde temizlik, düzen severim, tasarruf Balık zodyakı verir. 14 Mart - Farklı olmak sezgi, hayal kurarak veren inanılmaz bir gün. Kendi olarak başkalarının duygularını yaşamaya yeteneği bu insanlar bu kadar farklı kılar. düşünce, duygu ve diğerlerinin eylemlerini anlamak ve gerçekleştirmek için 14 Mart mümkün doğmuş. Dolayısıyla Balık böylece uçucu. Onlar korkularını anlamak için, onun iç dünyasını hissetmeye, diğer kişinin durmak edebiliyoruz.

Incelik, inceliğini, Balık arkadaşlar, yakın arkadaş bir sürü vermek uzlaşma eğilimi. Açıklık, neşe doğumlu 14 Mart grev ve sürükler.

Uzun Balık yapabilir sevdiklerinize idealize etmeye eğilim değersiz bir kişiyi tutun. Bunlar olabilir dikkat patavatsızlıkları affet, eksiklikleri. Ama ortak duygularını değer vermediği bu realizasyonu geldiğinde - ilişkiyi kesmeleri hızlı bir patlama, mümkünse. Balık Rage korkunç olabilir. Özellikle onların yumuşaklık ve incelik aksine.

Born 14 Mart bireyselliği, her kişi benzersizliğini görür. ilişkiyi beslemek için deneyin. Gut duygu haksız, düşük erkekler onları korur. Bir sürü yeteneği sahip Balık, cömertçe refah ve mutluluk enerjisini dağıtmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.