ModaAlışveriş

Kot yelek İpuçları ile ne giymek

Kısa Tarihsel Arka Planı

Yelek 17. yüzyılda erkek gardırop bir sakini haline geldi. Daha sonra askeri üniforma parçasıydı. Ama kadın gardırobunda sadece 19. yüzyılda göç etti. Bu moda kadınlar ne kadar uygun ve evrensel yelek fark ardından oldu. Ve şimdi, giyim bu makalede lider moda evlerinin koleksiyonlarında görülebilir, tasarımcılar farklı kumaş ve stil yeni modeller oluşturmak için kullanabilirsiniz.

kot yelek giymek nasıl

rahat için ideal giyim Bu çok yönlü ürün. iş sıkı kıyafet yoksa, ofiste bir kot yelek ile ne giyeceğine düşünmek mümkündür. o klasik tarzda gerçekleştirildi önemli şey, kısa ve öz kesilmiş ve standart bir uzunluk oldu. Bu modelde şimdi tercih edilir tasarımcılar olduğunu. Ama uzatılması veya kısaltılması yelekler ve alaka kaybetmez. sadece üst giysiler giymek giyim eşyasını önerilir. Eğer çıplak cilde koyarsanız, siz de estetik bir görüntü değil olsun. kot yelek ile ne giymek? böylece tişört ve üstleri (kısa veya uzun), sweatshirt, gömlek, elbise, kot pantolon, etek, pantolon ve: seçeneklerin kütlesi.

kot yelek giymek ne Olası seçenekleri

  • siyah modelleri hakkında konuşmak, o pastel renkler veya beyaz bluz ile bunları birleştirmek en iyisidir. klasik pantolon yardımcı bir görüntü ekleyin.
  • monte yelek, onunla bir topluluk içinde harika görünüyorsa pantolon-muz, kot, alevlendi kısa şort, Bermuda, farklı stillerin kot etek.
  • Tasarımcılar bir kalem etek ile kot yelek birleştirerek tavsiye, çiçek desenleri derin yaka, elbise ve şort ile bluz.
  • Optimal her gün için varyant - ceket, favori kot ve herhangi baskı ile sıkı bir tişört.
  • kot yelek ve bluz klasik kesim gömlek ya Boğazlı mükemmel kombinasyonunu çalışmak.
  • Eğer bu giyim eşyasının için etek seçerseniz, şekli bakmak gerekir: Sıkı veya gevşek. Tüm örneğin, güneş alevlendi etek, yelek uygun olacaktır.

kot yelek ile ne giymek: Aksesuarlar

Herhangi bir kadın, resim geliştirmeleri tamamlar. O bile en moda ve şık yeterince ki bir kıyafet bilir. Yani, yelek mükemmel halk tarzında takı, metal takı denim, özellikle saman içinde kemerler her türlü (deri, süet, kadife), farklı şekillerde şapka, hatta spor kapaklar. Sen böyle devam eşarplar, hantal küpe, moda çanta ve ardı edilmemelidir.

kot yelek ile ne giymek: Ayakkabı

Her duruma göre değişir. Eğer topuklu veya babetler olmadan kot ceket, kot pantolon, tişört ve kalın ince uzun kemer uyum sandalet kombinasyonuyla klasik versiyonlarını, selamlamak edin. yürüyüşe için iyi bir seçenek. piknik sitesinde şort, açık renkli tişört, yelek ve hafif terlik giyebilir. Romantik bir yürüyüş, farklı bir ayakkabıya ihtiyaç duyar. İşte büyük bir görüntü bu: Hava parlak sundress, kot ceket, yüksek platform ve mütevazı debriyaj boyutları ile sandalet. Akşam elbise mahkeme ayakkabılar için. Ve onlar etek güneş dipleri, forma uyan bluz ve kot yelek konabilir. Bir kendine güvenen kadının romantik görüntüsünü alın.

Sonuç

Denim yelek (moda dergilerinde bolca fotoğraf) - Herhangi bir gardırop gereken öğelerdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.